Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημέραααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τσιπουρίτσα, τέλεια η σκηνούλα με τη Σούζυ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελίζα, έκανα κι εγώ την αλλαγή στις ρυθμίσεις και βρήκα την υγειά μου......... αααααααααχχχχχχχχχχ...........συνήλθαν τα ματάκια μου.............

Jenia, σε ζηλεύωωωωωωωωω.........

Ellephriem, τι Παναγία μου και χαζά; λες και η κατάστασή σου είναι τραγική; μια χαρά θα τα καταφέρεις. Και δε μου λες, βρε φιλενάδα, τι γυρεύουν τρία παγωτά στο ψυγείο σου;;;;;;;; εσένα περιμένουν; γιατί αν περιμένουν εσένα, ΠΕΤΑΞΕ ΤΑ ΤΩΡΑ. Σίγα μη βάλεις μέσα στον οργανισμό σου σκουπίδια. ΠΕΤΑΞΕ ΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ, ΟΧΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΟΥ.

ΟΧΙ βρε μην ζηλευεις απλα θελει λιγο προγραμμα και τρεξημο δεν θα πω οχι . αλλα εγω κοριτσια στην ολοι φαση για να αδυνατησω σημετεχει ολο το σοι που λενε εχω βοηθεια απο παντου μαμα-αδερφη-αντρα-πεθερα-παππουδες γενικα τους εχω βαλει ολους στην μπριζα για να γινω ξανα η κωνσταντινα που ημουνα και να μην το ξεχασω τους ευχαρηστω ολους μεσα απο την καρδια μου . και μου βαζουν και χερι αμα παω να κανω καμια κουτσουκελα .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :idea:

παντως αμα δεν ειχα την βοηθεια την δικησας και τον ανρθωπων αυτων οντως δεν θα τα ειχα καταφερει !!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Jenia, :D τώρα σε ζηλεύω πιο πολύυυυυυυυυ...........................εντυπωσιακό να σε στηρίζει το σόι:shock:..............

οχι δοξα το θεο ολα πανε καλα στην αρχη ειχα λιγο θεμα με την πεθερα αλλα ηθελε να κραταει τα παιδια ποιο πολυ τωρα της τα παω για να πηγενω γυμναστηριο και εχει γινει αρνακι. χιχιχιχι ! και το καλο αμα παω στο σπιτι της γιατι συνηθως παω το βραδυ και ειναι η ωρα που τρωω την σαλατα μαρουλακι και μου την εχει ετοιμη κωμενη . τι να πω δεν εχω λογια ετσι εχω παρα πολυ καλη σχεση τωρα μαζι της και με ολους δεν μπορω να πω .:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φτου, να μη σας ματιάσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κακό μάτι μη σας δει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαρηστω ελπιζω για ολοι την ζωη μας απο εδω και περα να ειμαστε ετσι . και ολες οι κοπελες να εχουν την βοηθεια που χριαζεσται γιατι ειναι πολυ μεγαλο βημα να μπορεις να ελεξεις τις αδυναμιες σου και αμα εχεις ανθρωπους διπλα σου που σε βοηθανε ειναι ακομα καλητερα .......

Link to comment
Share on other sites

γοργονιτσες μου τι κανετε????

δεν εχω προλάβει να διαβασω τπτ.....πηζωωωωω γμτ...:?

τσιπουρα...εισαι άπαιχτη χαχαχαχαχαχχα

Jenia Μου μπραβο κοριτσαρα μου σε ολους τους δικους σου που σε στηριζουν !!!....πολυ σημαντικο ;)

Ελλη μου τι κανεις?....πως παει η προσπαθεια???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ξεκίνησα να πίνω νερά :)

ένα περίεργο πράγμα σχεδόν σε όλη μου τη ζωή (από μικρό παιδάκι) έπινα πολύ νερό, είναι 4-5 χρόνια που δεν πίνω πλέον :cry:

πρέπει να πίνω 10 ποτήρια την ημέρα, είμαι στο 3ο :cool:

Link to comment
Share on other sites

γοργονιτσες μου τι κανετε????

δεν εχω προλάβει να διαβασω τπτ.....πηζωωωωω γμτ...:?

τσιπουρα...εισαι άπαιχτη χαχαχαχαχαχχα

Jenia Μου μπραβο κοριτσαρα μου σε ολους τους δικους σου που σε στηριζουν !!!....πολυ σημαντικο ;)

Ελλη μου τι κανεις?....πως παει η προσπαθεια???

\

βρε αρχηγε ακτινογραφεια θα μηνεις αν συνεχησεις να δουλευεις ετσι :D ..........

να ερθουμε και εμεις για βοηθεια χιχιχιχιχιιχι! :tongue:

εγω σε μια καρεκλα ολοι μερα ειμαι 8 ωρες σε λιγο ο ποπος μου θα γινει ταψι καλα που υπαρχουν τα γυμναστηρια αλλιος αστα να πανε . !!!!!!!!!!

να πω και μια παρασποδεια που εκανα εχθες το βραδυ εφαγα ενα μικρο παγωτο δεν μπορουσα να αντισταθω σιδερωσα και εγω δεν ξερω ποσα πλιντιρια ρουχα εξω στην βεραντα μου εντεκα το βραδυ με μια και μιση τα επαιζα δεν μπορουσα αλλο και ηταν απαρετητο η τρελλλη -το σιδερο και το παγωτακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ! :tongue: :tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξεκίνησα να πίνω νερά :)

ένα περίεργο πράγμα σχεδόν σε όλη μου τη ζωή (από μικρό παιδάκι) έπινα πολύ νερό, είναι 4-5 χρόνια που δεν πίνω πλέον :cry:

πρέπει να πίνω 10 ποτήρια την ημέρα, είμαι στο 3ο :cool:

κάνε ενα τσικκκ και πιες το 3ο....και γεμισε αμεσως το 4ο !!!! :cool::cool::cool:

Νεροοοοοοοοοοο ΠΟΛΥ νερο κοριτσιααααααααααααααααααααααα......!!!:cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονες.

Απ'οτι ειδα τελικα μενουμε μονιμα εδω. Ωραια.

Τσιπουριτσα. Τελειο το βιντεακι σου. Μπραβο να γελασουμε λιγο γιατι σημερα ειναι καπως η διαθεση.

Jenia μπραβο στην οικογενεια σου που σε στηριζει. Είναι πολύ βασικο αυτό για να εχεις δυναμη να συνεχισεις. Ετσι πρεπει να γινεται. Να μας βοηθανε ολοι οι ‘’απ’εξω’’ για να μπορεσουμε να πετυχουμε τον στοχο μας.

Αντε να συνεχισουμε και την δουλεια.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονες.

Απ'οτι ειδα τελικα μενουμε μονιμα εδω. Ωραια.

Τσιπουριτσα. Τελειο το βιντεακι σου. Μπραβο να γελασουμε λιγο γιατι σημερα ειναι καπως η διαθεση.

Jenia μπραβο στην οικογενεια σου που σε στηριζει. Είναι πολύ βασικο αυτό για να εχεις δυναμη να συνεχισεις. Ετσι πρεπει να γινεται. Να μας βοηθανε ολοι οι ʽʼαπʼεξωʼʼ για να μπορεσουμε να πετυχουμε τον στοχο μας.

Αντε να συνεχισουμε και την δουλεια.

καλως το κοριτσι!!!

τι κανεις?....πως παει η διατροφη???...συνεχιζεις? αν δεν κανω λαθος εισαι στην 4η εβδομαδα?


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μίνα!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠαπ καλά είμαι! αυτές τις μέρες ανέβηκε η ψυχολογία μου και έχω πάρει πάλι τα πάνω μου και στο θέμα της διατροφής!!!!!!!!! ναι, αυτό είναι πολύ καλό! ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ Η ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ! κάνει σε όλα καλό!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μίνα!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠαπ καλά είμαι! αυτές τις μέρες ανέβηκε η ψυχολογία μου και έχω πάρει πάλι τα πάνω μου και στο θέμα της διατροφής!!!!!!!!! ναι, αυτό είναι πολύ καλό! ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ Η ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ! κάνει σε όλα καλό!

Μπραβοοοοοοοοοοο φιλεναδα!!!!

Ετσι συνεχισε διατροφη και ασκηση !!!

Βρε κοριτσια πολυ μ αρεσει που εχετε μπει στο ''τρυπακι'' σωστη διατροφη....και χαιρομαι ακομα περισσοτερο που εχετε καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!

ελααααααααααααααααααααα ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!

Να καλωσορισω και τα νεα μελη της ομαδας μας !!!!....Κοριτσια εδω θα χασετε τα κιλα σας!!!!....ειμαστε σουπερ παρεακι και στηριζουμε η μια την αλλη με αποτελεσματα !!!!.....εχουν ''κουφαθει'' οι ζυγαριες λεμεεεεεεεεε :tongue::tongue::tongue:

Υ.Γ : επειδη αυτες τις μερες πήζω.....θα επανελθω συντομα με νεα tips ...stay tunned :wink:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...