Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλημερα κι απο μενα.

JENIA[/b];399956]..... εγω παντως στο γυμναστηριο βγαζω και ολο τα στρες και τα νευρα που εχω μεσα στην ημερα ,.... :D

Κι εγω εκτονονωμαι στο γυμναστηριο.Και μερικα βραδυα που δεν εχω πολυ χρονο γιατι τελικα θα μου δωσουν και τη σφουγγαριστρα, λεω ακομα σε αυτο το μηχανημα, και ακομα και σε εεκινο το μηχανημα και τελειωμο δεν εχω. Και η αποθεραπεια πιεζεται και κλεινουν και παω σπιτι κανω 10 λεπτακια ποδηλατο. Ουφ, τα ειπα.

JENIA[/b];400173]οχι δοξα το θεο ολα πανε καλα στην αρχη ειχα λιγο θεμα με την πεθερα αλλα ηθελε να κραταει τα παιδια ποιο πολυ τωρα της τα παω για να πηγενω γυμναστηριο και εχει γινει αρνακι. χιχιχιχι ! και το καλο αμα παω στο σπιτι της γιατι συνηθως παω το βραδυ και ειναι η ωρα που τρωω την σαλατα μαρουλακι και μου την εχει ετοιμη κωμενη . τι να πω δεν εχω λογια ετσι εχω παρα πολυ καλη σχεση τωρα μαζι της και με ολους δεν μπορω να πω .:P

Το γοργονοκλαμπ και η διαιτα κανουν καλο στη σχεση νυφης πεθερας. Φοβερο αποτελεσμα. Μπραβο Κωνσταντινα.

Mina [/b]G;400399]καλημερα γοργονες. Απ'οτι ειδα τελικα μενουμε μονιμα εδω. Ωραια.

Το τραγουδι που λεει : Δεν παω πουθενα, εδω θα μεινω.... Το ξερετε ετσι?? Ε, ειναι και για μας. Μπορειτε να φυγετε απο τετοιο γοργονοστεκι?? Πορωση που ειπε μια γοργονιτσα. χαχαχαχαχα

Φευγω στη δουλεια, θα σας διαβαζω απο κει, αν δεν πηξω σημερα, και οποτε μπορω θα μπουκαρω.... Σας φιλω.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλως το κοριτσι!!!

τι κανεις?....πως παει η διατροφη???...συνεχιζεις? αν δεν κανω λαθος εισαι στην 4η εβδομαδα?

Καλημερα Chief. Τωρα αν σου πω ότι με μπλοκαρες??? Εγω νομιζω ότι τελειωσε η 4η εβδομαδα και ειμαι στην 5η. Anyway εγραψα χτες εδώ η στο ‘’κανεις για διαιτα’’ (παλι δεν θυμαμαι) ότι ειμαι αισιως λιιιιιιιιιιιγο πιο κατω από τα 61 και λιγο πιο πανω ατο 60,5. Συνεχιζω την διατροφη μου. Θελω αλλα 3-4 κιλακια.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α, θα σε στενοχωρήσω Μπαπ........με τη διατροφή καλά, αλλά με την άσκηση όχι καλά:?. Πρέπει να ξεκλέβω χρόνο να κάνω κάτι, έστω λίγο..... περπατάω, όποτε μπορώ και όσο περισσότερο μπορώ..

Εσύ; πες τι κάνεις; εκτός απ΄το πήξιμο, κατά τ΄άλλα όλα καλά;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μίνα!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠαπ καλά είμαι! αυτές τις μέρες ανέβηκε η ψυχολογία μου και έχω πάρει πάλι τα πάνω μου και στο θέμα της διατροφής!!!!!!!!! ναι, αυτό είναι πολύ καλό! ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ Η ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ! κάνει σε όλα καλό!

Καλημερα και σε σενα ΓοργονοΕlliv


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Chief. Τωρα αν σου πω ότι με μπλοκαρες??? Εγω νομιζω ότι τελειωσε η 4η εβδομαδα και ειμαι στην 5η. Anyway εγραψα χτες εδώ η στο ʽʼκανεις για διαιταʼʼ (παλι δεν θυμαμαι) ότι ειμαι αισιως λιιιιιιιιιιιγο πιο κατω από τα 61 και λιγο πιο πανω ατο 60,5. Συνεχιζω την διατροφη μου. Θελω αλλα 3-4 κιλακια.

ελα βρε συ!!! κιολας στην 5η???...ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!

θα τα χασεις...δεν σε φοβαμαι εσενα ;)

Α, θα σε στενοχωρήσω........με τη διατροφή καλά, αλλά με την άσκηση όχι καλά:?. Πρέπει να ξεκλέβω χρόνο να κάνω κάτι, έστω λίγο..... περπατάω, όποτε μπορώ και όσο περισσότερο μπορώ..

Εσύ; πες τι κάνεις; εκτός απ΄το πήξιμο, κατ΄άλλα όλα καλά;

οκ οταν μπορεις να κανεις και το περπατημα σου ;)

ενα μικρο tip....οταν κανεις δουλειες στο σπιτι και εχεις ''κανει ζεσταμα''.....ξεκλεψε 5 λεπτακια και κανε 2 σετ 15 βαθια καθισματα.....3 σετ 15 κοιλιακων....και λιγες ελξεις με τα βαρακια στα χερια.....εαν αφιερωσεις ενα 15 λεπτο τη μερα για αυτα θα βοηθησεις τον οργανισμο σου να κανει καυσεις !!! ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κι απο μενα.

Κι εγω εκτονονωμαι στο γυμναστηριο.Και μερικα βραδυα που δεν εχω πολυ χρονο γιατι τελικα θα μου δωσουν και τη σφουγγαριστρα, λεω ακομα σε αυτο το μηχανημα, και ακομα και σε εεκινο το μηχανημα και τελειωμο δεν εχω. Και η αποθεραπεια πιεζεται και κλεινουν και παω σπιτι κανω 10 λεπτακια ποδηλατο. Ουφ, τα ειπα.

Το γοργονοκλαμπ και η διαιτα κανουν καλο στη σχεση νυφης πεθερας. Φοβερο αποτελεσμα. Μπραβο Κωνσταντινα.

Το τραγουδι που λεει : Δεν παω πουθενα, εδω θα μεινω.... Το ξερετε ετσι?? Ε, ειναι και για μας. Μπορειτε να φυγετε απο τετοιο γοργονοστεκι?? Πορωση που ειπε μια γοργονιτσα. χαχαχαχαχα

Φευγω στη δουλεια, θα σας διαβαζω απο κει, αν δεν πηξω σημερα, και οποτε μπορω θα μπουκαρω.... Σας φιλω.

αληθεια εχουμε τωρα 3 μηνες που ολα ειναι τελεια δεν το συζηταω καθολου και ναι το στεκι μας ειναι σουπερ σε ολους τους τομης ,εχει επιρεασει νομιζω σε ολες τις φασεις την ζωη μας και εχει και πολυ θετικα αποτελεσματα εγω παντως εχω να πω εκτος απο τον σωμα μας -φτιαχνουμε ψυχη -σχεσεις κλπ που κανουμε και την ζωη μας ποιο ποιοτικη και ομορφη . αγωνα κοριτσια για να ειμαστε ολες καλα και αμα ειμαστε εμεις κανουμε και τους διπλα μας χαρουμενους :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

g.gifo.gifr.gifg.gifo.gifn.gife.gifs.gifempty.gifc.gifl.gifu.gifb.gif

1317736cv02832z1y.gif

YMNOS !!!!!!!!!

[/url]

1)αχιλλεας

ετων 35,

υψος 1,70

αρχικο βαρος (1-3-2010) 80

σημερινο 74

επιθυμητο βαρος (στοχος) 65.

2) Georgia mami,

ετων 42,

υψος 1,63,

αρχικο βαρος (16-1-2010) 92,5,

σημερινο 85,

επιθυμητο βαρος (στοχος) 68.

3)mpap

ετων 33

Υψος 1,62-1,63

σημερινο βαρος 47

επιθυμητο (στοχος) 52

4)JENAI

ετων 28

υψος 1,76

σημερινο βαρος 74 (το αναποδο του αρχηγου)

επιθυμητος στοχος 66

5)Mina G

Ετων = 33

Υψος = 1.62-1.63

Αρχικο βαρος (μεσα Φεβρουαριου) = 68,5

Τωρινο Βαρος = περασμενο ΣΚ 62

Στοχος = 57???

6)Nefelli

Ετων = 33

Υψος = 1.63

Αρχικο βαρος = 62,5

Τωρινο Βαρος = 57.5

Αρχικός Στοχος = 54

7)ΤΑRA

ετων 39

υψος 1,78

βαρος 72,5

στοχος 69

8)ziu-zitsu

ετων - 25 (η μικροτερη χοντρούλα ειμαι εδω μεσα???

υψος - 1,66

βαρος (αρχικο) - 3/5/10 - 71κιλα

σημερινό βαρος - 68,5

επιθυμητο βαρος - 60 (καλα και τα 58 δεν θα με χαλασουν

9)NIKOLEKAKI

Ετών: 35

Ύψος: 1,62

Βάρος: 61

Στόχος: 54 (53, 52... στην πολύυυυ αισιόδοξη version)

10)elli v

Ετών: 39

Ύψος: 1,73

Αρχικό βάρος (23/2/2010): 79

Σημερινό βάρος: 72

Επιθυμητό βάρος: 63

11)MIA MANOULA

ετων 33 το καλοκαιρακι

Υψος 1,57

αρχικο βαρος 72

τωρινο βαρος 69

στοχος οσο πιο χαμηλα, τοσο πιο καλα

12)ελιζα

Ετών: 30

Ύψος: 1,60

Αρχικό βάρος: 98+2 (δεν αντεχω να δω τον τριψυφιο)

Σημερινό βάρος: μην το επαναλαβω

Επιθυμητό βάρος: 65 (για αρχη) και στα 63 κουκλα ημουνα και δεν θα ξαναγινω...

13)Ιωάννα

ετών 34

ύψος 1,72

βάρος 95 κιλά

επιθυμητό 85 κιλά

14)zoitheodos

Ετών 31

ύψος 1,68

αρχικο βάρος 79 κιλά

τωρινο βαρος 59 κιλά

επιθυμητό 57 κιλά

15)ΒΙΚΥ74

ετων 36

υψος 1.67

αρχικο βαρος 77

σημερινο βαρος 71.5

επιθυμητος στοχος 65-63

16)τιγρακι:

ηλικια:29

υψος : 1.64

αρχικο:77.9

βαρος : 74.5

επιθυμητο :62

17)kaliopaki

Ετων = 35

Υψος = 1,63

Αρχικο βαρος = 68

Τωρινο Βαρος = 66,6

Στοχος = 62 (σε πρώτη φάση)

1:cool:ΚΥΡΙΑΚΗ_

Ετών = 26

Ύψος = 1,65

Αρχικό βάρος = 88

Τωρινό Βάρος = 88

Στόχος = 68 και αν μπορώ και 65 που είναι το κανονικό μου (βαρυκόκκαλη) .....

19)kounelitsa

Ετών: 26

Ύψος: 1,76

Αρχικό βάρος: μμμμ 63πριν την εγκυμοσύνη....81 μόλις πήγαινα να γεννήσω

Σημερινό βάρος: 74,8 (και που το γραφω με πιάνει κατάθλιψη..)

Επιθυμητό βάρος: 63 (και ο Θεός βοηθός!!!)

20)maestria

αρχικό βάρος Τριψήφιο, άστο καλύτερα

Τωρινό 86

Στόχος 75

21)sofia07

Ηλικία 37

Ύψος 1,67

Αρχικό βάρος 87

Τωρινό βάρος 84

Στόχος 64 (αισιόδοξη)

Ύψος 1,67

22)μινουλα

Υψος:1,61

Βαρος αρχικα: 73,6

Βαρος τωρα: 71,5

Βαρος επιθυμητο: 60

Ηλικια: 33

23)Φλορα

ηλικια 46

υψος 1,65

βαρος τωρα 78

βαρος αρχικο 73

επιθυμητο 68 αντε βαρια βαρια 70...

24)angel_mammy

29

1,63

αρχικό βάρος 96,6

Τωρινό 76,1

Στόχος 54 (ή ακόμα καλύτερα 53)

25)DEL

Ηλικία 31 (σε 2 μέρες)

Υψος 165

βάρος μετά την εγκυμοσύνη 72

τωρινό 65,500

σκοπός 60 (58 είναι τέλειο).

26)Nefelirene

Ηλικία : 32

Υψος :1,60

Αρχικό βάρος : 55-56Kg

Σημερινό : 54,5 Kg

Στόχος : Τουλαχιστον 51-52

27)ΤΑΤΗ

ηλικία: 33

ύψος :1,63

Αρχικό και τωρινό βαρος(και όπως το πάω και παντοτινό) : 71,5

Επιθυμητό : 55

2:cool:nanis

Ηλικια: 28

Υψος: 1,64 :? νομιζω

Βαρος που κουβαλαω: 58 κιλα :oops: (ποτε δε ξεπερασα τα 50)

Θελω να παω :rolleyes: 50 κιλα

29) ΖΩΗ76

ηλικία: 34

ύψος :1,60

Αρχικό βαρος: 67

τωρινό: 58,5

Επιθυμητό : Κανονικά πρέπει να είμαι γύρω στα 52, αλλά και στα 54 καλά είναι.....:wink:

30) ydroxoaki

ηλικια 36

υψος 1.63

αρχικο βαρος 58-75 (ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ 8 ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΣΥΝΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 25 ΟΛΟΚΛΗΡΑ)

σημερινο 72

στοχος ΜΕΧΡΙ ΤΑ 58 ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ 14!!!!

31)fraoulopoulitsa

Ηλικία: 37

Ύψος: 1,69

Αρχικό βάρος:87

Τωρινό βάρος:84

Επιθυμητό βάρος:60

32)ERIANTON

ΥΨΟΣ 1,63

ΑΡΧΙΚΟ ΒΑΡΟΣ 59

ΒΑΡΟΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ 71

ΤΩΡΙΝΟ ΒΑΡΟΣ 62

ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΒΑΡΟΣ 56

33)Ellemphriem

Υψος: 1,64

Ηλικία: 35

Αρχικό Βάρος: 55 (αχ παναγια μου)

Τωρινο βάρος: 67

Επιθυμητο βαρος: 55 (Να παω να πνιγω λεω εγω).....

34)

Tsipoura

Υψος: 1,70

Ηλικία: 38

Αρχικό Βάρος: 98 (27/05/2010)

Τωρινο βάρος: το όμοιον....:oops:

Επιθυμητο βαρος: 78 για αρχή :-)


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι από εμένα :D

υπάρχει μία σκηνή που με εκφράζει απόλυτα και ξεκαρδίζομαι .......

σας την παραθέτω, μπορεί να το θυμάστε.....

SdWXnbanrHk

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τσιπούρα από τις αγαπημένες μου σκηνές και ταινίες!

Εύγε!! :tongue:

βάλτε με κι εμένα και καλή μου αρχή!!!!!!

μου αρέσει πολύ η πώρωση σας, πιστεύω ότι κάνετε απίστευτη δουλειά εδώ!!!!!

η γοργόνα θεά, ο ύμνος τρέλλα... το χιουμορ άπλετο η θετική ενέργεια στο μεγαλείο της!!!

μπράβο γοργόνες!

Ναι, από τρέλα ειδικά, πάμε καλά! :mrgreen:

οχι δοξα το θεο ολα πανε καλα στην αρχη ειχα λιγο θεμα με την πεθερα αλλα ηθελε να κραταει τα παιδια ποιο πολυ τωρα της τα παω για να πηγενω γυμναστηριο και εχει γινει αρνακι. χιχιχιχι ! και το καλο αμα παω στο σπιτι της γιατι συνηθως παω το βραδυ και ειναι η ωρα που τρωω την σαλατα μαρουλακι και μου την εχει ετοιμη κωμενη . τι να πω δεν εχω λογια ετσι εχω παρα πολυ καλη σχεση τωρα μαζι της και με ολους δεν μπορω να πω .:P

Φτου, φτου, τι πεθερά κονόμησες καλέ;!!!

Μπράβο βρε κορίτσι, ζηλεύω την πόρωσή σου με το γυμναστήριο.

Κορίτσια εγώ από χθες τα πάω ψιλοχάλια. Έφαγα κάτι μπισκότα σοκολάτα, κάτι φέτες ψωμί και σήμερα για δεκατιανό, αντί για ένα κουλουράκι .. έφαγα δύο κουλουράκια. :oops:

Προς υπεράσπισή μου αισθάνομαι πολύ κουρασμένη από χθες, να φανταστείτε κοιμήθηκα από τις 9 (εγώ, η νυχτερίδα) και σήμερα πάλι αισθάνομαι κομμένη και ζαλίζομαι.

Μάλλον θ' αρρωστήσω!

Οπότε... μη με μαλώνετε, ναι;

Άντε να δούμε την Κυριακή τι θα δείξει η ζυγαριά, μπας και βάλω μυαλό και κόψω τα μεταμεσονύχτια σοκολατάκια :oops::oops::oops:!

Καλημέρα σε όλες!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

μαεστρια η ποροση για το γυμναστηριο υπηρχε πολλα ετη πριν . γενικα πριν μηνω εγκυος ημουν αθλητρια στο στηβο και την αντοχη και ακολουθουσε πολλες ωρες προπονησης μολης εμεινα εγκυος στα 24 τα εκοψα μαχερι ολα γιαυτο και τα τοσα κιλα επεσα στην αδρανεια και ετσι τα κιλα εκτοξευτικαν στα υψοι. οταν εκανα αθλητισμο ετρωγα τον αμπακα λογο τοι ειχα και καλο μεταβολισμο και με την αθληση ημουν σουπερ . οταν εκανα τις μετρησεις λοιπους κλπ σχεδων ειχα μηδαμηνο λοιπος μονο 15% σκεψου τωρα εχω πανω μου 41 !% μηλαμε για 400% πανω απο αυτο που ειχα .:cry:

Link to comment
Share on other sites

μαεστρια η ποροση για το γυμναστηριο υπηρχε πολλα ετη πριν . γενικα πριν μηνω εγκυος ημουν αθλητρια στο στηβο και την αντοχη και ακολουθουσε πολλες ωρες προπονησης μολης εμεινα εγκυος στα 24 τα εκοψα μαχερι ολα γιαυτο και τα τοσα κιλα επεσα στην αδρανεια και ετσι τα κιλα εκτοξευτικαν στα υψοι. οταν εκανα αθλητισμο ετρωγα τον αμπακα λογο τοι ειχα και καλο μεταβολισμο και με την αθληση ημουν σουπερ . οταν εκανα τις μετρησεις λοιπους κλπ σχεδων ειχα μηδαμηνο λοιπος μονο 15% σκεψου τωρα εχω πανω μου 41 !% μηλαμε για 400% πανω απο αυτο που ειχα .:cry:

E, γι΄αυτό, αν ήσουν αθλήτρια!

Τι ωραία! Εγώ δεν πήγαινα τπτ, οι γονείς θεωρούσανε πιο σημαντικό να διαβάζω τα μαθήματά μου, λες και δεν θα προλάβαινα.

Τον μικρό θα τον στείλω σπορ, για να μάθει από μικρός και να έχει τα οφέλη κι αργότερα!

Εγώ να φανταστείς στα 25-26 πορώθηκα 4-5 χρόνια με το γυμναστήριο, αλλά πλέον με τον μικρό και τη δουλειά δεν αντέχω.

Με σώζει το περπάτημα που κάνω καθημερινά!

Μη μιλάς για ποσοστά λίπους, μηηηηηηηηηηηηηηη :evil:!! (κι εγώ πάνω από 40% ήμουν :oops:)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


\

βρε αρχηγε ακτινογραφεια θα μηνεις αν συνεχησεις να δουλευεις ετσι :D ..........

να ερθουμε και εμεις για βοηθεια χιχιχιχιχιιχι! :tongue:

εγω σε μια καρεκλα ολοι μερα ειμαι 8 ωρες σε λιγο ο ποπος μου θα γινει ταψι καλα που υπαρχουν τα γυμναστηρια αλλιος αστα να πανε . !!!!!!!!!!

να πω και μια παρασποδεια που εκανα εχθες το βραδυ εφαγα ενα μικρο παγωτο δεν μπορουσα να αντισταθω σιδερωσα και εγω δεν ξερω ποσα πλιντιρια ρουχα εξω στην βεραντα μου εντεκα το βραδυ με μια και μιση τα επαιζα δεν μπορουσα αλλο και ηταν απαρετητο η τρελλλη -το σιδερο και το παγωτακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ! :tongue: :tongue::tongue:

Aχαχαχαχαχχαχαααααααααα......α ρε jenia με τ αστεια σου :D:D:D

τι να κανω????.....απεργία???....άσε πλέον έχω ξαναβαφτηστει μονη μου....απο Μαρία....σε Θανασης...απο το Βεγγος :tongue::tongue::tongue:

τουλαχιστον ηταν 0% το παγωτακι???...χλωμο ε???...τι ρωταω?:tongue::tongue::tongue:

τουλαχιστον το ευχαριστηθηκες :cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Τσιπούρα από τις αγαπημένες μου σκηνές και ταινίες!

Εύγε!! :tongue:

Ναι, από τρέλα ειδικά, πάμε καλά! :mrgreen:

Φτου, φτου, τι πεθερά κονόμησες καλέ;!!!

Μπράβο βρε κορίτσι, ζηλεύω την πόρωσή σου με το γυμναστήριο.

Κορίτσια εγώ από χθες τα πάω ψιλοχάλια. Έφαγα κάτι μπισκότα σοκολάτα, κάτι φέτες ψωμί και σήμερα για δεκατιανό, αντί για ένα κουλουράκι .. έφαγα δύο κουλουράκια. :oops:

Προς υπεράσπισή μου αισθάνομαι πολύ κουρασμένη από χθες, να φανταστείτε κοιμήθηκα από τις 9 (εγώ, η νυχτερίδα) και σήμερα πάλι αισθάνομαι κομμένη και ζαλίζομαι.

Μάλλον θ' αρρωστήσω!

Οπότε... μη με μαλώνετε, ναι;

Άντε να δούμε την Κυριακή τι θα δείξει η ζυγαριά, μπας και βάλω μυαλό και κόψω τα μεταμεσονύχτια σοκολατάκια :oops::oops::oops:!

Καλημέρα σε όλες!

Ελα δεν πειραζει.....ειπαμε και οι παρασπονδιες στο προγραμμα ειναι :cool:....για να μας πεισμωνουν περισσοτερο !!!

Ξερω μπορει να ειναι δυσκολο ...αλλα καθε πρωι στυβω και πινω πορτολακι χυμο....χειμωνα -καλοκαιρι....βοηθαει πολυ τον οργανισμο!!!....κανε μια θυσια και ξυπνα 10 λεπτακια νωριτερα το πρωι για να φτιαχνεις χυμο.....ειδικα τωρα που νιωθεις οτι ισως αρρωστησεις ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Aχαχαχαχαχχαχαααααααααα......α ρε jenia με τ αστεια σου :D:D:D

τι να κανω????.....απεργία???....άσε πλέον έχω ξαναβαφτηστει μονη μου....απο Μαρία....σε Θανασης...απο το Βεγγος :tongue::tongue::tongue:

τουλαχιστον ηταν 0% το παγωτακι???...χλωμο ε???...τι ρωταω?:tongue::tongue::tongue:

τουλαχιστον το ευχαριστηθηκες :cool:

ναι! ευχαριστηθηκα αλλα μετα τι γινεται . εβρε καποτε δεν τα σκεφτομουνα καθολου αυτα τωρα και την σταγονα ζαχαρι και το αλατι το σκεφτομαι .

εσυ και ο αντρας μου ετσι τον λεω και εγω καμια φορα τοσο που τρεχει απο κωστα-θαναση αλλα του περνω παπουτσια λογο οτι ο καλος νονος στο βαφτηστηρι πρεπει να του περνει παπουτσια οταν το βαφτιζει να κανεις το ιδιο αστον εαυτο σου!!!!!!!!!!!!!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ελα δεν πειραζει.....ειπαμε και οι παρασπονδιες στο προγραμμα ειναι :cool:....για να μας πεισμωνουν περισσοτερο !!!

Ξερω μπορει να ειναι δυσκολο ...αλλα καθε πρωι στυβω και πινω πορτολακι χυμο....χειμωνα -καλοκαιρι....βοηθαει πολυ τον οργανισμο!!!....κανε μια θυσια και ξυπνα 10 λεπτακια νωριτερα το πρωι για να φτιαχνεις χυμο.....ειδικα τωρα που νιωθεις οτι ισως αρρωστησεις ;)

Are you talking to me????

Πως φαίνεται ότι δεν με ξέρεις :mrgreen:. Νο, Νο, ποτέ δεν ξυπνάμε νωρίτερα απ' όσο πρέπει :tongue::tongue::tongue:!

Θα τα κόψω τα ρημαδοσοκολατάκια, θα δεις γκουρού μου, θα τα κόψω!!!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ναι! ευχαριστηθηκα αλλα μετα τι γινεται . εβρε καποτε δεν τα σκεφτομουνα καθολου αυτα τωρα και την σταγονα ζαχαρι και το αλατι το σκεφτομαι .

εσυ και ο αντρας μου ετσι τον λεω και εγω καμια φορα τοσο που τρεχει απο κωστα-θαναση αλλα του περνω παπουτσια λογο οτι ο καλος νονος στο βαφτηστηρι πρεπει να του περνει παπουτσια οταν το βαφτιζει να κανεις το ιδιο αστον εαυτο σου!!!!!!!!!!!!!!! :tongue:

ετσι μπραβο....το κολπο στην ολη ιστορια (διατροφη) ειναι να γινει τροπος ζωης.....εεεε ΟΚ και αν παρασπονδουμε καποιες φορες δεν κανει κακο....μια στο τοσο ;)

τωρα που λες για παπουτσια.....ριξτε ΟΛΕΣ μια ματια εδω

http://www.myself.gr/Article/fashion-reebok/100-7212.html

τα εχει παρει μια μαθητρια μου....κ εχει δει αποτελεσμα :cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...