Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2015


kaity

Recommended Posts

Βάσω μου να σου ζήσει το μπέμπακι σου!! Απ όσο έμαθες απ το πωλινακι γέννησα κι εγώ! ! 14του μήνα ξημερώματα Παρασκευή μπήκα γιατί είχα ολίγαμνιο βλέπεις η μπεμπουλα δεν ήθελε να βγει και ξεπεράσαμε τις 40 εβδομάδες. .. έκανα φυσιολογικό με επισκληριδιο...με τον θηλασμό είχαμε ένα θέμα τα κι μεγάλο. .. και με είχε πάρει από κάτω... αλα τώρα είμαι καλύτερα ψυχολογικα! !!! Αφού έχω το θαύματακι μου!! Εσύ πως τα πήγες στον τοκετό. ...Πες μας τα νεακια σου όταν μπορέσεις! !!!! :*


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κυριακη μου να σου ζησει!! Βιαστικος ο μπεμπης σου αλλα δεν πειραζει..πως τα πηγαινετε? Εγω γραφω κ στις μανουλες Οκτωβριου, ειναι πολλα κοριτσια..

Ζωη μου κι εσενα ν σου ζησει η μπεμπουλα σου!!! Πως ειναι? Μια κουκλα ε? Μην στενοχωριεσαι για το θηλασμο.. ολες κανουμε το καλυτερο που μπορουμε κ σχεδον παντα χωρια βοηθεια...δν χαλασε ο κοσμος αν δν τα καταφερουμε..

Η δικη μου ιστορια:

Δευτερα απογευμα κανω nst, λιγες συσπασουλες, με κοιταει ο γιατρος, διαστολη 4-5. Μου λεει ελα αυριο πρωι αν θελεις ν βαλουμε λιγη ωκυτοκινη να γεννησεις.. πηγαινω λοιπον Τριτη πρωι...(10/11) ειχα ηδη δικες μου συσπασεις κ ετσι δν ενιωσα εντονο πονο με την ωκυτοκινη.. το προβλημα ηταν οτι ο μικρος ειχε κολλησει ψηλα κ δν κατεβαινε.. αφου εκανα γυρω στις 30 εξωθησεις σε ολες τις στασεις...τα καταφεραμε τελικα με τη βοηθεια της μαιας κ του γιατρου.. στις 10:10 βγηκε ο μπεμπακος μου τυλιγμενος γυρω γυρω με τον ομφαλιο λωρο... 3430g!! Θηλαζουμε αποκλειστικα παιρνει καλο βαρος κ ειναι πολυυυυ ησυχουλης...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...