Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, totsak είπε:

χαχα ξερω. κι εμενα με παιρνει απο το δορυφορικο τηλεφωνο, εναν περιεργο αριθμο και στις αρχες τον ακουγε λες και εκλαιγε επειδη η φωνη του αλλοιωνεται οταν δεν εχει σημα και επισης ακουγεται με καθυστερηση. Σε ευχαριστω πολυ μακαρι να ερθει συντομα <3

εσενα ποτε γυρναει; μηχανικος η πλοιαρχος ειναι;

Δόκιμος πλοιαρχων είναι τον Γενάρη θα γυρίσει!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μακάρι να  είναι καλά και να περάσει γρήγορα γιατί δεν  είναι ότι καλύτερο.. .Συνέχεια μετράω τις μερες

1 ώρα πρίν, totsak είπε:

Ωραιαα!!!! Με το καλο, καλες θαλασσες να εχει! Υπομονη και θα δειτε οτι θα περασει ο καιρος :)

Μακάρι να  είναι καλά και να περάσει γρήγορα γιατί δεν  είναι ότι καλύτερο.. .Συνέχεια μετράω τις μερες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/8/2017 at 1:56 ΜΜ, Imagine29 είπε:

Μακάρι να  είναι καλά και να περάσει γρήγορα γιατί δεν  είναι ότι καλύτερο.. .Συνέχεια μετράω τις μερες

Μακάρι να  είναι καλά και να περάσει γρήγορα γιατί δεν  είναι ότι καλύτερο.. .Συνέχεια μετράω τις μερες

Ξερω κι εγω το ιδιο κανω σαν τους φανταρους. Ειναι η προσμονη. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια !!! Καλή δύναμη σε όλες μας και καλές θάλασσες στους αγαπημένους μας!!! Χαίρομαι που δεν έκλεισε ακόμα το φόρουμ...Η αλήθεια είναι οτι υπάρχουν πολλές οικογένειες εκει έξω που περνάμε λίγο πολύ τα ίδια με το συγκεκριμένο επαγγελμά που πιο δύσκολο κατα την αποψή μου δεν υπάρχει!!!...Εύχομαι υγεία σε όλους μας κ γρήγορα πίσω στην αγκαλιά μας να έρχονται τα αγόρια μας!!

:-D:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες..Εγώ δεν είμαι μαμά αλλά σύντροφος ναυτικού..Τώρα πρόσφατα ξεκινήσαμε την σχέση μας και ήδη έχουμε συζητήσει για μετέπειτα, ωστόσο οι δικοί μου ούτε να ακούνε δεν θέλουν για τον σύντροφο μου..μου λένε να χωρίσω και ότι δεν θα κρατήσει, πώς Αύριο μεθαύριο θα βρεθώ με παιδιά στην αγκαλιά και μόνη αλλά τότε δεν πρόκειται να με βοηθήσουν και Ότι θα είναι επιλογή μου ότι γίνει από εδώ και πέρα.  Επισης οτι απο την στιγμη που δεν είναι εδώ και πάλι μόνη μου είμαι. Ο σύντροφος μου από την άλλη είναι ένας εξαίρετος άνθρωπος που με φροντίζει συνεχώς,δεν μου αφήνει στιγμή να αμφισβητήσω  την σχέση μας αλλα ουτε τον ιδιο, του είπα και την κατάσταση και ήταν πολύ υποστηρικτικός ωστόσο εκνευρίστηκε και δεν θελει ακόμα να τον γνωρίσει, φυσικά έχει απόλυτο δίκιο και το δέχομαι, πραγματικά νιώθω ευλογημένη από την μέρα που τον γνώρισα,  Δεν μπορώ να σκέφτομαι ότι από το πουθενά έχουμε θέματα , επίσης να Αναφέρω οτι έχει φύγει εδώ και 3 μηνες και δεν υπάρχει μέρα που να μην έρθει σε επικοινωνία μαζί μου, η κατάσταση μεταξύ μας είναι κάτι παραπάνω από υπέροχη , ωστόσο εχω βαρεθει να ακούω οτι θα καταλήξω  μόνη παρατημένη και με έναν σύζυγο σε περιεγραφη Καββαδία .Έχω κουραστεί με όλη αυτή την κατάσταση και έχουν αρχίσει και με εκνευρίζουν, γίνομαι απότομη αλλά Πώς μπορείς να μιλάς για ένα άτομο που δεν γνωρίζεις  Η που μιλήσατε μια φορά απλά και μόνο από το επάγγελμα του?συναντήσατε και εσείς παρόμοιες αντιδράσεις? Πώς το αντιμετωπίσατε?

 (Συγγνωμη για την μεγάλη δημοσίευση αλλά μόλις με φόρτωσαν παραμονή πρωτοχρονιάς και αντί για κάλαντα τους είπα ψαλμωδίες ) 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Megan είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες..Εγώ δεν είμαι μαμά αλλά σύντροφος ναυτικού..Τώρα πρόσφατα ξεκινήσαμε την σχέση μας και ήδη έχουμε συζητήσει για μετέπειτα, ωστόσο οι δικοί μου ούτε να ακούνε δεν θέλουν για τον σύντροφο μου..μου λένε να χωρίσω και ότι δεν θα κρατήσει, πώς Αύριο μεθαύριο θα βρεθώ με παιδιά στην αγκαλιά και μόνη αλλά τότε δεν πρόκειται να με βοηθήσουν και Ότι θα είναι επιλογή μου ότι γίνει από εδώ και πέρα.  Επισης οτι απο την στιγμη που δεν είναι εδώ και πάλι μόνη μου είμαι. Ο σύντροφος μου από την άλλη είναι ένας εξαίρετος άνθρωπος που με φροντίζει συνεχώς,δεν μου αφήνει στιγμή να αμφισβητήσω  την σχέση μας αλλα ουτε τον ιδιο, του είπα και την κατάσταση και ήταν πολύ υποστηρικτικός ωστόσο εκνευρίστηκε και δεν θελει ακόμα να τον γνωρίσει, φυσικά έχει απόλυτο δίκιο και το δέχομαι, πραγματικά νιώθω ευλογημένη από την μέρα που τον γνώρισα,  Δεν μπορώ να σκέφτομαι ότι από το πουθενά έχουμε θέματα , επίσης να Αναφέρω οτι έχει φύγει εδώ και 3 μηνες και δεν υπάρχει μέρα που να μην έρθει σε επικοινωνία μαζί μου, η κατάσταση μεταξύ μας είναι κάτι παραπάνω από υπέροχη , ωστόσο εχω βαρεθει να ακούω οτι θα καταλήξω  μόνη παρατημένη και με έναν σύζυγο σε περιεγραφη Καββαδία .Έχω κουραστεί με όλη αυτή την κατάσταση και έχουν αρχίσει και με εκνευρίζουν, γίνομαι απότομη αλλά Πώς μπορείς να μιλάς για ένα άτομο που δεν γνωρίζεις  Η που μιλήσατε μια φορά απλά και μόνο από το επάγγελμα του?συναντήσατε και εσείς παρόμοιες αντιδράσεις? Πώς το αντιμετωπίσατε?

 (Συγγνωμη για την μεγάλη δημοσίευση αλλά μόλις με φόρτωσαν παραμονή πρωτοχρονιάς και αντί για κάλαντα τους είπα ψαλμωδίες ) 

καλε σε ποιον αιωνα ζουν οι γονεις σου πρεπει να τους εξηγησεις οτι πλεον οι ναυτικοι δεν λειπουν χρονια ενα εφταμηνο λειπουν κ μετα ειναι εδω. ναι σιγουρα θα μενεις μονη σου αρκετα αλλα θα εχεις την οικονομικη δυνατοτητα να μην δουλευεις εσυ κ να μεγαλωσεις με ανεση τα παιδια σου κ οταν θα ειναι μαζι ο αντρας σου θα ειστε συνεχεια διακοπες... ποιος εχει την δυνατοτητα να κανει τρεις μηνες διακοπες με τον συζηγο του την σημερον ημερα??? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνουν,μου λένε Κάνε ότι θες εμείς δεν αλλάζουμε γνώμη.Τους τα έχω εξηγήσει αλλά επειδή είχαν δύο τρεις γνωστούς έτσι ντε και καλά πρέπει να γίνει και σε μένα. Πραγματικά είμαι για πρώτη φορά τόσο ευτυχισμένη με έναν άνθρωπο και θα ήθελα να δω πως μπορεί  να  αλλάξει η κατάσταση.ελπίζω ο καιρός να βοηθήσει. Και φυσικά όταν θα σοβαρεψουν τα πραγματα για τα τυπικά να υιοθετήσουν μια πιο καθος πρέπει συμπεριφορά, δεν το συζητβ καν για υποστήριξη δεν την περιμενω αλλά τουλάχιστον να μην με πιέζουν ψυχολογικά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Megan είπε:

Δεν καταλαβαίνουν,μου λένε Κάνε ότι θες εμείς δεν αλλάζουμε γνώμη.Τους τα έχω εξηγήσει αλλά επειδή είχαν δύο τρεις γνωστούς έτσι ντε και καλά πρέπει να γίνει και σε μένα. Πραγματικά είμαι για πρώτη φορά τόσο ευτυχισμένη με έναν άνθρωπο και θα ήθελα να δω πως μπορεί  να  αλλάξει η κατάσταση.ελπίζω ο καιρός να βοηθήσει. Και φυσικά όταν θα σοβαρεψουν τα πραγματα για τα τυπικά να υιοθετήσουν μια πιο καθος πρέπει συμπεριφορά, δεν το συζητβ καν για υποστήριξη δεν την περιμενω αλλά τουλάχιστον να μην με πιέζουν ψυχολογικά.

μην δινεις σημασια οι γονεις φοβουνται οταν εχουν δει κατι κακο αλλα να δεις οτι σιγα σιγα αν βλεπουν τον καιρο να περναει κ να εισαι ευτυχισμενη θα ηρεμησουν. ολα θα πανε καλα θα δεις μην κοντραρεσε κ μην το πολυσυζητας πια μαζι τους ο χρονος θα τους κανει να καταλαβουν. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γεια σας κορίτσια!! είμαι και εγω κοπέλα ναυτικού και ενω έχουμε ξαναπεράσει μεγάλο μπαρκο, επειδη ήμασταν λιγοτερο καιρο μαζί δεν μου είχε κακοφανεί τόσο.... τώρα είμαι στα πατώματα!:-(

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...
  • 9 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...