Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Και εμένα τα ίδια η μικρή, αλλά της φίλης μου που είναι ίδια ηλικία με την δικιά μου, δεν τον θέλει καθόλου... Αφού για να κοιμηθεί η μικρή, αυτός πήγαινε και καθόταν στο αμάξι...

Ωχ αμάν, πως να αισθάνεται αυτός ο άνθρωπος... Εμάς το πρόβλημα είναι όταν φεύγει όπως προείπα... Όταν γυρίζει, όλα μελι γάλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παιδικό την έστειλα αναγκαστικά γιατί με εγκυμοσύνη και μετά με το μωρό θα ήταν πολύ δύσκολο να την κρατήσω σπίτι.. Θα βαριόταν απίστευτα.. Ευτυχώς μου αρρώστησε 3 φορές, γιατί είναι μικρός παιδικός, έχει μόνο 12 παιδάκια!!! Της αρέσει πάρα πολύ, βέβαια πάμε στις 10:00 και την παίρνω στις 4:30!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Α, ωραία, βρήκες κάτι καλό... Ναι, βέβαια εσύ είχες και το μωρό... Τώρα το σκέφτομαι κι εγώ για δεύτερο αλλά η γυναικολόγος μου λέει να αφήσω τις σκέψεις και να περάσω στις ΠΡΑΞΕΙΣ....:P(με τρέχει και η ηλικία πλέον λιγάκι...) Τέλος πάντων δεν ξέρω τι θα κάνω, δεν με χαλάει και πολύ να μην κάνω άλλο αλλά η μικρή θέλει λέει ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι ακόμα (μήπως νομίζει ότι είμαι 20 χρονών;;;):mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Παιδικό την έστειλα αναγκαστικά γιατί με εγκυμοσύνη και μετά με το μωρό θα ήταν πολύ δύσκολο να την κρατήσω σπίτι.. Θα βαριόταν απίστευτα.. Ευτυχώς μου αρρώστησε 3 φορές, γιατί είναι μικρός παιδικός, έχει μόνο 12 παιδάκια!!! Της αρέσει πάρα πολύ, βέβαια πάμε στις 10:00 και την παίρνω στις 4:30!

Πηγαίνει και τώρα το καλοκαίρι η μικρή;;;

Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνει και τώρα το καλοκαίρι η μικρή;;;

Ναι κλείνει τον Αύγουστο, και αφού Ιούλιο είτε πάει είτε οχι τον πληρώνουμε την στέλνω!

Με το καλό τα δίδυμα λοιπόν!!!! χεχεχε!!! Κάνε βρε άλλο ένα είναι κρίμα να την αφήσεις χωρίς αδελφάκι(στο λέω γιατί εγώ δεν έχω).. Εγώ θέλω και τρίτο!!!!:-D


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι κλείνει τον Αύγουστο, και αφού Ιούλιο είτε πάει είτε οχι τον πληρώνουμε την στέλνω!

Με το καλό τα δίδυμα λοιπόν!!!! χεχεχε!!! Κάνε βρε άλλο ένα είναι κρίμα να την αφήσεις χωρίς αδελφάκι(στο λέω γιατί εγώ δεν έχω).. Εγώ θέλω και τρίτο!!!!:-D

Τα δίδυμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και μια σουίτα στο Δαφνί παρακαλώ, με θέα όμως....... Ναι κι εγώ 3 παιδιά έλεγα να κάνω αλλά είναι λίγο αργά και οι οικονομικές συγκυρίες δεν είναι καλές και εμείς δεν έχουμε καμια βοήθεια από πουθενά αντίθετα μόνο επιβαρύνσεις έχουμε... Πάντως για ένα ακόμα, θα το αφήσω ελεύθερο το θέμα από τώρα (έχω πολυκυστικές και άλλα όμως),και αν έρθει ήρθε... :mrgreen: Εντωμεταξύ δεν έχω και πολλές ευκαιρίες (μήνες) εννοώ για να τον στριμώξω...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Τα δίδυμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και μια σουίτα στο Δαφνί παρακαλώ, με θέα όμως....... Ναι κι εγώ 3 παιδιά έλεγα να κάνω αλλά είναι λίγο αργά και οι οικονομικές συγκυρίες δεν είναι καλές και εμείς δεν έχουμε καμια βοήθεια από πουθενά αντίθετα μόνο επιβαρύνσεις έχουμε... Πάντως για ένα ακόμα, θα το αφήσω ελεύθερο το θέμα από τώρα (έχω πολυκυστικές και άλλα όμως),και αν έρθει ήρθε... :mrgreen: Εντωμεταξύ δεν έχω και πολλές ευκαιρίες (μήνες) εννοώ για να τον στριμώξω...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Για αυτό όταν ξεμπαρκάρει να μην τον αφήσεις σε χλωρό κλαρί!!! Πες του ότι η μικρή σας δικαιουται ένα αδερφάκι....Δεν υπάρχει περίπτωση να μη σου κάτσει....κ γω αυτό το επιχείρημα ετοιμάζω....:mrgreen:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

mema ..μην αγχώνεσαι άδικα...

Κάθε κατάσταση αντιμετωπίζεται στην ώρα της. Και ξαναλέω σημασία δεν έχει ο ποσοτικός χρόνος που ξοδεύουν οι γονείς με τα παιδιά τους αλλά ο ποιοτικός. Τι να το κάνεις να έχει ένα μπαμπά το παιδί που δουλεύει τη μέρα και τα βράδυα απλώνει την αρίδα του στον καναπέ βλέποντας τηλεόραση και δεν ασχολείται καθόλου μαζί του; Η μια μαμά που ναι μεν είναι 24 ώρες το 24ωρο στο σπίτι με τα παιδιά της, αλλλά ουσιαστικά λείπει αφού τα παρκάρει είτε στο πάρκο είτε στην τηλεόραση να βλέπουν τη "Ντόρα την μικρή εξερευνήτρια" με τις ώρες, ειτε απαντάει μετά βίας και μηχανικά στις αμέτρητες ερωτήσεις που έχουν οι μικροί μπόμπιρες!!!

Αρα μην αγχώνεσαι προκαταβολικά...εσύ θα διαμορφώσεις τις καλύτερες δυνατές συνθήκες για το μικρό σας ζουζουνάκι όταν με το καλό έρθει....:D


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

ayla mou σε ευχαριστω γι αυτα που μου γραφεις μου δινεις κουραγιο και εχεις και δικιο δηλαδη το θεμα ειναι τωρα να ερθει το ζουζουνι για το οποιο εχουμε κανει καποιες προσπαθειες αλλα ακομη δεν το εχουμε πετυχει και για τα αλλα βλεπουμε!ανυπομονω τοσο πολυ!!


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ayla mou σε ευχαριστω γι αυτα που μου γραφεις μου δινεις κουραγιο και εχεις και δικιο δηλαδη το θεμα ειναι τωρα να ερθει το ζουζουνι για το οποιο εχουμε κανει καποιες προσπαθειες αλλα ακομη δεν το εχουμε πετυχει και για τα αλλα βλεπουμε!ανυπομονω τοσο πολυ!!

mema μου, σου εύχομαι ολόψυχα να γίνει σύντομα!!!!! Προς το παρόν να χαρείς όσο μπορείς τον ελεύθερο σου χρόνο (όσο έχεις αν έχεις...) γιατί μετά όλος ο χρόνος σου θα ρυθμίζεται με βάση το μικροσκοπικό σας πλασματάκι!!! Πότε τον περιμένεις αλήθεια τον καλό σου πίσω;;:-D


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ ακομη ειναι πολυ νωρις τον δεκεμβρη συμπληρωνει εξαμηνο!!Εχουμε καιρο ακομη!!!Εσενα ποτε ερχεται?

Μακάρι να ήξερα!!! Συμπλήρωσε προχτές το τρίμηνο...άρα...στην καλύερη περίπτωση τον περιμένουμε οκτώβρη....Γμτ θα χάσει και τα πρώτα γενέθλια της μπέμπας μας...:(


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει χάσει και τα πρώτα και τα δεύτερα και θα χάσει και τα τρίτα... Αυτό που έκανα πέρσυ και όλοι έδειξαν κατανόηση, ήταν ότι τα γενέθλια τα ανέβαλα και τα έκανα σε παιδότοπο όταν γύρισε το Σεπτέμβριο... Για να χαρεί κι εκείνος λίγο όπως και έγινε... Φυσικά την ημέρα των γενεθλίων έκοψα τούρτα με την υπόλοιπη οικογένεια...

Ο άντρας μου με ενημέρωσε ότι θα πάνε Μπαχάμες και θα κάνουν drifting 200 μίλια ανοιχτά από τις ακτές των νησιών... Το φορτίο δεν έχει πουληθεί ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει χάσει και τα πρώτα και τα δεύτερα και θα χάσει και τα τρίτα... Αυτό που έκανα πέρσυ και όλοι έδειξαν κατανόηση, ήταν ότι τα γενέθλια τα ανέβαλα και τα έκανα σε παιδότοπο όταν γύρισε το Σεπτέμβριο... Για να χαρεί κι εκείνος λίγο όπως και έγινε... Φυσικά την ημέρα των γενεθλίων έκοψα τούρτα με την υπόλοιπη οικογένεια...

Ο άντρας μου με ενημέρωσε ότι θα πάνε Μπαχάμες και θα κάνουν drifting 200 μίλια ανοιχτά από τις ακτές των νησιών... Το φορτίο δεν έχει πουληθεί ακόμα...

shit...αυτό σημαίνει ότι θα περιμένουν ώσπου να πιάσει καλή τιμή το καύσιμο (κανείς δεν ξέρει πότε δηλαδή) κ ως τότε θα driftάρουν....ασκόπως (σπάσιμο νεύρων για τους ναυτικούς αυτό) στο έτσι...


age.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...