Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Χρόνια πολλα κ απο εδω Σοφάκι να χερεσαι τον μπαμπά σου!!!

Θα πω τον άντρα μου να ασχοληθεί γιατι εγω τα παραταω ως συνήθως.. Σε ευχαριστω.. Παντως χθες που του λέγαμε τιμές που αγοράζεις τα παμπερς δεν το πίστευε.. Χαχα

Σορρυ, εννοείς πως καπνιζαν όλοι μέσα στο Σπιτι με τα παιδιά;; Αν είναι δυνατόν!!

Δεν ξέρω,εγω απο τότε που γεννησα δεν έχω καπνίσει ποτε μέσα στο Σπιτι μου.. Πριν τα παιδια ναι καπνιζα.. Αλλα πλέον ακόμη και σε ξένα σπίτια που πήγαινα πάλι στο μπαλκόνι καπνιζα κ ας μην είχαν παιδια.. Φυσικά δεν αφήνω κανέναν να ανάψει τσιγαρο στο Σπιτι μου.. Πωπωωωωω Τρέλαθηκα..


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ζωή θυμήθηκα πως με είχες ρωτήσει για τις ώρες ύπνου της μπεμπας... Κ η δικια μου με 10 λεπτα ύπνου είναι στο ριλαξ.. Μέχρι να ρθει το μεσημέρι 3 με 6 που την κοίμηζω στην αγκαλια μου μπρουμητα.. Κοιμάμαι κ εγω κ η χρυσοβαλαντου κάτω στρωματσαδα.. Με έχει βολέψει έτσι .. Αλλα αν την βαλω στο κρεβάτι ούτε μια ώρα δεν θα κοιμηθει!!!

Μετα ξανα κοιμάται στις 11.. Ρίχνει ενδιάμεσα κάτι δεκάλεπτα.. Ασε που δεν την αφήνει κ η μεγάλη.. Όλο ορμαει στο ριλαξ!!!

Χθες θηλαζε απο τις 10 πάρα μέχρι τις 11 παρα με 2-3 διαλείμματα ενδιάμεσα για ρεψιμο. 11 μιση κοιμήθηκε κ ξύπνησε 7 μιση.. Μόνο με μητρικό γάλα έτσι;; Το φίλουσα μιση ώρα το πρωι.. Τούμπανο το στήθος όμως!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

αλοοοο!!!πως ειστε???τι τρελλος αερας ειναι αυτος σημερα???απαπα ουτε να βγουμε απο την πορτα!!!!μολις κοιμηθηκε το αστερι μου και καθισα λιγακι.....

χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν χθες και σημερα ,υγεια πανω απο ολα και ηρεμια:D

Σοφακι χρονια πολλα για τον μπαμπα σου!!!να τον χαιρεστε:Dμου εδωσε κορτιζονη γιατι απο οτι μου εξηγησε ο παθολογος ειναι φυσιολογικη ορμονη και <<σχετικα>>ακινδυνη για πιθανη εγκυνοσυνη.κορτιζονη χρησιμοποιουν και στις εξωσωματικες οποτε....τουλαχιστον ετσι μου ειπαν,τωρα........

περιμενω με αγωνια τις 15 να δω αν θα αδιαθετησω η οχι:Dγια να δουμε.... τον Ανασταση τον επιασα με την πρωτη!!!!!!!:Dπαντως το στηθος μου εχει πρηστει και ποναει και η μεση μου,αυτα τα εχω καθε μηνα πριν αδιαθετησω:rolleyes:

Μαρακι τελεια τα νεα σου!!:Dνα προσεχεις πλεον και προσπαθησε να μην κουραζεσαι πολυ...θα συμφωνησω με τα κοριτσια ...περιμενε λιγο για την αμνιοπαρακεντηση.αν δεν ανησυχει ο γιατρος σου καλυτερα αποφυγε την.

καλο Σ/Κ σε ολες:D φιλια....


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλα κ απο εδω Σοφάκι να χερεσαι τον μπαμπά σου!!!

Θα πω τον άντρα μου να ασχοληθεί γιατι εγω τα παραταω ως συνήθως.. Σε ευχαριστω.. Παντως χθες που του λέγαμε τιμές που αγοράζεις τα παμπερς δεν το πίστευε.. Χαχα

Σορρυ, εννοείς πως καπνιζαν όλοι μέσα στο Σπιτι με τα παιδιά;; Αν είναι δυνατόν!!

Δεν ξέρω,εγω απο τότε που γεννησα δεν έχω καπνίσει ποτε μέσα στο Σπιτι μου.. Πριν τα παιδια ναι καπνιζα.. Αλλα πλέον ακόμη και σε ξένα σπίτια που πήγαινα πάλι στο μπαλκόνι καπνιζα κ ας μην είχαν παιδια.. Φυσικά δεν αφήνω κανέναν να ανάψει τσιγαρο στο Σπιτι μου.. Πωπωωωωω Τρέλαθηκα..

Ευχαριστώ πολυ κι απο δω Λιακι!!!

να του πεις του άντρα σου οπωσδήποτε να σχοληθεί....η διαφορα των τιμων ειναι μεγάλη....

όχι απλά κάπνιζαν....είχε ντουμανιασει ο τοπος....

και σκέψου οτι οι οικοδεσπότες δεν ειναι καπνιστες....

οι υπόλοιποι όμως....μιλάμε οτι ειχε θολώσει η ατμόσφαιρα!!!

εμας ευτυχως οι φιλοι μας δεν ειναι καπνιστες αλλά και αν ηταν με τίποτα δε θα επέτρεπα να καπνίσουν μεσα στο σπίτι μου....

αλοοοο!!!πως ειστε???τι τρελλος αερας ειναι αυτος σημερα???απαπα ουτε να βγουμε απο την πορτα!!!!μολις κοιμηθηκε το αστερι μου και καθισα λιγακι.....

χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν χθες και σημερα ,υγεια πανω απο ολα και ηρεμια:D

Σοφακι χρονια πολλα για τον μπαμπα σου!!!να τον χαιρεστε:Dμου εδωσε κορτιζονη γιατι απο οτι μου εξηγησε ο παθολογος ειναι φυσιολογικη ορμονη και <<σχετικα>>ακινδυνη για πιθανη εγκυνοσυνη.κορτιζονη χρησιμοποιουν και στις εξωσωματικες οποτε....τουλαχιστον ετσι μου ειπαν,τωρα........

περιμενω με αγωνια τις 15 να δω αν θα αδιαθετησω η οχι:Dγια να δουμε.... τον Ανασταση τον επιασα με την πρωτη!!!!!!!:Dπαντως το στηθος μου εχει πρηστει και ποναει και η μεση μου,αυτα τα εχω καθε μηνα πριν αδιαθετησω:rolleyes:

Μαρακι τελεια τα νεα σου!!:Dνα προσεχεις πλεον και προσπαθησε να μην κουραζεσαι πολυ...θα συμφωνησω με τα κοριτσια ...περιμενε λιγο για την αμνιοπαρακεντηση.αν δεν ανησυχει ο γιατρος σου καλυτερα αποφυγε την.

καλο Σ/Κ σε ολες:D φιλια....

α δεν τα ηξερα αυτα για την κορτιζόνη....

τεσπα!!!

ευχομαι στις 15 να μην αδιαθετησεις και να εχεις ενα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!

εμεις το απόγευμα θα πάμε στη γιορτη της άλλης πιτσιρικας!

θα εχει και άλλα παιδακια και ελπίζω η Βαλ να φερθει κόσμια!!!

ωραιες οι γιορτες αλλα κουραστηκα λίγο!!!:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι!!!!

Λια ευτυχως δεν ειμαι μονο εγω με την μικρη να κοιμαται λιγο.....Αν και σημερα του εδωσε και καταλαβε στον υπνο....Ευτυχως!!!!!ΤΟ προβλημα μου τωρα ειναι με τον μεγαλο εχει τις τελευταιες μερες που εχει κολλησει μαζι μου πολυ ασχημα....Δεν παιζει μονος του..δεν με αφηνει να παρω την Λυδια αγκαλια...δεν θελει να παιξει με τον μπαμπα του και σημερα το μεσημερι για πρωτη φοαρα στη ζωη του κοιμηθηκε στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν το εχει ξανακανει ποτε αυτο γιατι ως γνωστον κοιμαται μονο αγκαλια με τις κουνουπιερες....Τον αφησα καποια στιγμη στον καναπε μονο του και ανα 5 λεπτα ξυπνουσε και με εψαχνε...Και φυσικα ξυπνησε οταν ταιζα την Λυδια!!!!

Εχω προβληματιστει...Δεν μου αρεσει αυτο το κολλημα....Αλλα δεν θελω να τον αποπαρω κιολας...Α ξεχασα να σας πω οτι και το μεσημεριανο το τρωμε αγκαλια!!!Αυτο που με στεναχωρει πιο πολυ απο ολα στην ολη κατασταση ειναι οτι ετσι οπως κανει ουτε αυτος περναει καλα..Περισσοτερο θα ελεγα ποφερει να προσπαθει να μου τραβηξει συνεχεια την προσοχη....

Σοφια δεν το πιστευω οτι καπνιζαν!!!!!!!!!!!!!Δεν θα το εκανα ποτε!!!Ακομα και αν μου επετρεπαν να καπνισω απο την στιγμη που δεν καπνιζω σπιτι μου δεν θα καπνιζα ποτε σε καποιοα αλλο σπιτι!!!Απιστευτο μου φαινεται....Εγω που εχω βρεθει σε ενα τετοιο σπιτι αλλα τα μικρα ηταν σε αλλο οροφο και παιζανε δεν αφησα ποτε τον Θοδωρη να ανεβει πανω και εννοειτε οτι φυγαμε σχεδον αμεσως.....

Σοφια εκ ΚΕρκυρας ευχομαι συντομα να ακουσουμε και τα δικα σου υπεροχα νεα!!!!Χαιρομαι πολυ που αρχισαν οι εγκυμοσυνες!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζωή θυμήθηκα πως με είχες ρωτήσει για τις ώρες ύπνου της μπεμπας... Κ η δικια μου με 10 λεπτα ύπνου είναι στο ριλαξ.. Μέχρι να ρθει το μεσημέρι 3 με 6 που την κοίμηζω στην αγκαλια μου μπρουμητα.. Κοιμάμαι κ εγω κ η χρυσοβαλαντου κάτω στρωματσαδα.. Με έχει βολέψει έτσι .. Αλλα αν την βαλω στο κρεβάτι ούτε μια ώρα δεν θα κοιμηθει!!!

Μετα ξανα κοιμάται στις 11.. Ρίχνει ενδιάμεσα κάτι δεκάλεπτα.. Ασε που δεν την αφήνει κ η μεγάλη.. Όλο ορμαει στο ριλαξ!!!

Χθες θηλαζε απο τις 10 πάρα μέχρι τις 11 παρα με 2-3 διαλείμματα ενδιάμεσα για ρεψιμο. 11 μιση κοιμήθηκε κ ξύπνησε 7 μιση.. Μόνο με μητρικό γάλα έτσι;; Το φίλουσα μιση ώρα το πρωι.. Τούμπανο το στήθος όμως!!

Καλα και ο θοδωρης ετσι οπως τσιριζει και τρεχει ολη μερα εννοειτε δεν την αφηνει να κοιμηθει....Αλλα ρε ΛΙακι η δικια σου κοιμαται μονη της?Εμενα ρε γμτ θελει να την εχω αγκαλια και να χορευουμε!!!!!ΚΑι οχι οτι και οτι τραγουδια......Μονο με country κοιμαται!!!!Αληθεια σας λεω...Αποδεδειγμενα!!!!

Πες ενα 10λεπτο θα φας να την κοιμισεις εμ μετα κανενα 20λεπτο θα κοιμηθει στο κρεβατι της ....Αρα δεν εχεις προλαβει να κανεις τιποτα!!!!

Εχω δοκιμασει και πιπιλα να της δωσω αλλα τιποτα κλαει και την πεταει......ΣΠανια την κραταει...Οταν ειναι πολυ κουρασμενη μονο...Αλλα και με αυτη κοιμαται ακομα πιο λιγο....Τι να πω.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα.. Χάλια καιρός!!!

Κοιμήθηκα 8μιση ώρες συνεχόμενες... Ναι ναι.. Να μην το μάτιαξω το παιδάκι μου...την ξύπνησα κιόλας γιατι είχε χ@@@ ει κ λερωθηκε!!μακαρι να μην το χαλάσει Θεόυλη μου!!

Βρε το Λυδιακι γούστα που εχει.... Χαχαχα

Οχι εμένα κοιμάται πολυ μόνο αν έχουμε κόσμο κ έχει πολυ φασαρία!!δεν μπορω να καταλάβω πως κοιμάται τέτοιες στιγμές..


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η χρυσοβαλαντου θυμάμαι κοιμόταν με το παριζακι υφαντης απο 5 μηνών κ μετα.. Είχα μπροστά μου το λάπτοπ στο καναπέ,, αγκαλια να βλέπει λ αποκοιμιοταν μόνο με αυτο για κάποιο διαστημα


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Σοφια δεν το πιστευω οτι καπνιζαν!!!!!!!!!!!!!Δεν θα το εκανα ποτε!!!Ακομα και αν μου επετρεπαν να καπνισω απο την στιγμη που δεν καπνιζω σπιτι μου δεν θα καπνιζα ποτε σε καποιοα αλλο σπιτι!!!Απιστευτο μου φαινεται....Εγω που εχω βρεθει σε ενα τετοιο σπιτι αλλα τα μικρα ηταν σε αλλο οροφο και παιζανε δεν αφησα ποτε τον Θοδωρη να ανεβει πανω και εννοειτε οτι φυγαμε σχεδον αμεσως.....

εμενα δε μου έκανε εντυπωση γιατί το οτι επετρεψαν να καπνίζουν μέσα στο σπίτι δεν ήταν λόγω γιορτης...πάντα επιτρέπουν...τα αδέρφια της κοπέλας καπνίζουν πάρα πολυ....και πάντα όποτε έρχονται, μονο που περνάς απέξω απο το σπίτι μυρίζει τσιγαρίλα!!!

και το άσχημο είναι οτι το πιτσιρικι περνάει τις περισσότερες ώρες της ημερας στο σπιτι της γιαγιας, όπου όλοι καπνίζουν....

χθες που πηγαμε στη γιορτη της άλλης μικρης, όλοι έβγαιναν στο μπαλκόνι για να καπνίσουν...το σωστό και το λογικό έκαναν δηλαδή!

εγω δεν έχω ούτε τασάκι στο σπίτι μου!!! χαχαχαχα!!!

Καλημεραααα.. Χάλια καιρός!!!

Κοιμήθηκα 8μιση ώρες συνεχόμενες... Ναι ναι.. Να μην το μάτιαξω το παιδάκι μου...την ξύπνησα κιόλας γιατι είχε χ@@@ ει κ λερωθηκε!!μακαρι να μην το χαλάσει Θεόυλη μου!!

Βρε το Λυδιακι γούστα που εχει.... Χαχαχα

Οχι εμένα κοιμάται πολυ μόνο αν έχουμε κόσμο κ έχει πολυ φασαρία!!δεν μπορω να καταλάβω πως κοιμάται τέτοιες στιγμές..

μπράβο στο νινί σου Λιάκι!!!

πάντα έτσι να κοιμάται!!!

αυτό με τον κόσμο και τη φασαρία το είχε και η Βαλ!

όποτε ειχαμε επισκέψεις και μιλούσαμε δυνατά,κλπ η Βαλ έπεφτε ξερη!

Λιάκι έχετε σκεφτεί όνομα για τη μικρη σας???

Θα ασχοληθεί είπε γιατι θέλει να παραγγείλει κ η αδερφη μου.. Όντως μεγάλη διάφορα.. Πως πληρώνεις εσυ Σοφάκι;;;

έχω βγάλει προπληρωμένη...τη φορτίζω κάθε φορά με το ποσό που αντιστοιχεί στην παραγγελία μου και τέλος!

ούτε άγχος μη μου την κλέψουν ούτε τίποτα!

κοίταξα χθες τις παραγγελίες μου απο το άμαζον μέσα στο 2011 και έφτασα τις 1200 λίρες!!!!:tongue::tongue::tongue:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω έχω ένα τασακιι έξω στο μπαλκόνι!!!φηγγΣ΄

Μέσα στο Σπιτι δεν έχω εννοείται για να καταλαβαίνουν πως δεν επιτρέπετε.. Ασε που απο τότε που ξεκίνησε το μπουσουλημα κάτι τέτοια ψιλό πράγματα εξαφανίστηκαν για ευνόητους λόγους !!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη να κοιμηθούν.. Η μπεμπα απ της 2 έχει μπει 3 φορες στήθος..

Η μεγάλη βλέπει τηλ κ προσκυναει.. Πέφτει το κεφάλι κάτω ξυπνάει βλέπει λίγο τιβι κ ξανα τα ίδια.. Θα τράβηξε βίντεο χαχαχα


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα και εγώ να ευχηθώ στη Σοφία!!!!Κοριτσάκι μου να έχεις μία πολύ καλή εγκυμοσύνη ,μία εύκολη γέννα και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το νέο θαύμα της ζωή σου!!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...