Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalimera koritsia!!!Ti kanete?Briskw mia mikri eukairia na mpw to prwi pou einai iremos!!!Maraki an doulepsei to kolpaki sou tha prospathisw na to efarmosw giati kai emena to idio wrario exei efarmosei!! Sto mpanio emeis exoume megalo problima!!Otan tou brexw to kefalaki tou pathainei usteria!Episis exei xanarxisei na min trwei!Efage 130ml stis treis to prwi kai meta me to zori stis 8 30, 70ml!!Ti na ton kanw den xerw exw apelpistei!!Olo bgazei salia kai xwnei to xeri tou sto xeri!Gia dontia mou lene einai nwris giati einai 2 minwn kai sxedon 2 bdomadwn!!Ti na pw!!Kai gia na nanouristei agomaxaei stin agalia mou paleuei!!Esas kanoun ta idia???I exw tin apokleistikotita?filakia kai kali bdomada!!


O40a.jpgO40ap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες!

είμαι στο γραφειο και μου φαινεται περιεργο που δεν ηχουν στα ταλαιπωρα αυτακια μου κλαματα...

τελος πάντων!

Ζωή μου στην ερώτησή σου απαντω: δεχομαι προσφορες για το μοναχογιο μου διοτι ναι μεν γκρινιαρης αλλα θα γίνει κουκλι και πανέξυπνο οπότε σωστό και πρέπον είναι να προσεξω που θα τον δώσω. Ενδιαφέρεσαι μήπως?????:mrgreen:

Μαρακι και πάλι σε ζηλευω... βολτίτσα ε? χαλάνδρι ε? δωρακια ε? καλά να περάσετε και

Ευμορφούλα μου όλα να πάνε καλά με την εξέταση και καλά αποτελέσματα :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!!!λοιπον επειδη διαβαζω συνεχεια για τα δοντακια που λετε,σας λεω απλα απο προσωπικη εμπειρια οτι τα παιδια που δεν θηλαζουν τουλαχιστον,δεν ειναι ποτε πολυ νωρις για δοντια....ο αδερφος μου εβγαλε 3 μηνων,ο κουνιαδος μου 2,5 και ο αντρας μου 3,5 μηνων.επιπλεον τα ουλα ξεκινανε απο πολυ νωρις κ τους πονανε....η δικια μου εχει ενα ασπρο σαν το κεφαλακι της καρφιτσας στο κατω μερος...κ ειχε γκρινια...κ ναι ειναι δοντι....το επιασα!ανακουφιζεται με τις κρυες πιπιλες.εγω παντα τις πιπιλες τις αποστειρωνα κ τις εβαζα σε ενα ταπερ στο ψυγειο για να διατηρω την αποστειρωση.δοκιμαστε κρυες πίπιλες.επιπλεον το ζεστο γαλα το κανει χειροτερο.τους τα ερεθιζει κ πονανε.μας ειπε κ ο γιατρος ενα τζελ που καπως την βοηθησε κ ενα απογευμα που ειχε πλανταξει απο το κλαμα για 1 ωρα ασταματητα κ ειχε γινει κοκκινη ηπιε ντεπον....αυτα απο μενα!ελπιζω να εισαστε ολες καλα!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!!!λοιπον επειδη διαβαζω συνεχεια για τα δοντακια που λετε,σας λεω απλα απο προσωπικη εμπειρια οτι τα παιδια που δεν θηλαζουν τουλαχιστον,δεν ειναι ποτε πολυ νωρις για δοντια....ο αδερφος μου εβγαλε 3 μηνων,ο κουνιαδος μου 2,5 και ο αντρας μου 3,5 μηνων.επιπλεον τα ουλα ξεκινανε απο πολυ νωρις κ τους πονανε....η δικια μου εχει ενα ασπρο σαν το κεφαλακι της καρφιτσας στο κατω μερος...κ ειχε γκρινια...κ ναι ειναι δοντι....το επιασα!ανακουφιζεται με τις κρυες πιπιλες.εγω παντα τις πιπιλες τις αποστειρωνα κ τις εβαζα σε ενα ταπερ στο ψυγειο για να διατηρω την αποστειρωση.δοκιμαστε κρυες πίπιλες.επιπλεον το ζεστο γαλα το κανει χειροτερο.τους τα ερεθιζει κ πονανε.μας ειπε κ ο γιατρος ενα τζελ που καπως την βοηθησε κ ενα απογευμα που ειχε πλανταξει απο το κλαμα για 1 ωρα ασταματητα κ ειχε γινει κοκκινη ηπιε ντεπον....αυτα απο μενα!ελπιζω να εισαστε ολες καλα!

καλημέρα Τατιάνα μου!

αλλάξατε επίπεδο βλέπω, πάτε για δοντάκια :). ποναει το μικρούλι ε? κουράγιο, τουλάχιστον ξεκινήσατε νωρίς θα τελειώσετε και νωρίς, αλί από κάτι άλλες που ακόμα δεν ξεμπλέξανε από τους κολικούς και μετα θα μπλεξουνε με τα δοντια :cool:

καλα να περασεις σημερα φιλεναδα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Μαρια Χρονια Πολλα κοπελα μου,δεν ειχα ιδεα πως γιορταζες,νομιζα δεκαπενταυγουστο!!

Ευχομαι υγεια,ευτυχια σε σενα το μωρακι σου και το αντρουλη σου!!!Ολες οι χαρες του κοσμου να ρθουν στην ζωουλα σας!!

Εμεις κοιμηθηκαμε 12 κ ξυπνησαμε 8..ειχε πολυ γκρινια το απογευμα,αλλα μολις πηρα την μαμα να το ξεματιαξει ηρεμησε μεσα σε 5 λεπτα,,του βρεξα λιγο το προσωπακι και μου κοιμηθηκε μια ωριτσα!!

Gema και η δικια μου εχει πολλα σαλακια,η γιατρος ειπε πως ειναι ερεθισμενα τα ουλα χωρις αυτο να σημαινει πως θα βγαλει τωρα δοντακια...προς το παρον δεν ποναει και ευχομαι να μην ξεκινησουμε απο τωρα το θεμα των δοντιων!!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα μαρακι και λια!ναι οντως δεν ειναι απαραιτητο οτι θα βγαλουν τωρα δοντια!απλα ξεκινανε κ τους πονανε τα ουλα τους...η κακομοιρουλα χτες που εκλαιγε κ της εβαλα τζελ στα ουλα κ της εκανα μασαζ να δειτε πως ανακουφιζοταν...πιπιλαγε το δαχτυλο μου κ μολις της το εβγαλα εκλαιγε....το ποσο την λυπαμαι δεν περιγραφεται....γενικα ειναι πολυ ησυχο παιδακι κ δεν κλαιει σχεδον καθολου παρα μονο αν πειναει πολυ!τα παιδακια παντως που θηλαζουν βγαζουν αργοτερα δοντακια γιατι η φυση προνοει!μην δαγκωσουμε κ τη μαμα!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μαράκι χρόνια πολλά! τώρα είδα οτι γιόρταζες!

Να έχεις πάντα υγεία και ευτυχία εσύ και η ροκ-οικογένεια σου!!!

(έχεις πμ...)

αυτές τις μέρες δε θα μπορώ να γράφω συχνά λόγω φόρτου εργασίας αλλά θα προσπαθώ να σας παρακολουθώ!

Τώρα με το δεξί χέρι γράφω, με το αριστερό κουνάω στη μπέμπα τον Γουίνι αγκαλίτσα και με το αριστερό πόδι της κουνάω το καρότσι!!!

Και μας η παιδίατρος μας είπε οτι έχει αρχίσει η προετοιμασία για τα δόντια! Βέβαια απο την προετοιμασία μέχρι και να βγουν, μπορεί να μεσολαβήσουν μήνες!

Φιλάκια!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελιες! Κοιματε το ανθρωπακι μου κ λεω ευκαιρια ειναι... Τον νεροχυτη να δω ποιος θα μαζεψει..!

Μακ, το πουλας βρε το παιδι??? Πως παει στο γραφειο, πως νιωθεις???

Τατιανα μου καλημερα, βασανιζετε η μικρη ε??? Αχ μωρε την καημενουλα! Εσυ πως εισαι? Κ οσο για το οτι δεν βγαζουν δοντια για να μην δαγκωσουν τη μανουλα, πες το κ στον δικο μου αυτο που κλεινει τα σαγονια του με μανια οταν σφιγγετε κ μ εχει ξερανει!!!

Φαιρυ καλημερα, προσπαθω να σε φερω στο μυαλο μου μ ενα χερι απο δω ενα απο κει ενα ποδι απ την αλλη κ τα μυαλα στα καγκελα τηςς κουνιας!!!!! Εισαι φοβερη!! Καλο κουραγιο κοπελα μου!

Μαριαθη συνονοματη ζορικος ο Βασιλης ε??? Το χει κανει κ σε μενα, αλλα μια δυο φορες..Να αγκομαχαει εννοω. Να μην τρωει δεν ξερω, δεν μπορω να το μετρησω. Οταν του δινω μπουκαλι με αντλημενο, 90-100 τρωει οχι παραπανω, κ οχι παντα.Τι να πω βρε κοριτσακι, υπομονη..!

Εμενα κοριτσια χτες εγινε το μαγικο! Εφαγε με το ζορι το βραδυ γιατι ειχε πονακια γυρω στις 12, κ μετα απο κατι προυτ προυτ κοιμηθηκε επιτελους κατα τις 2!!! Ξυπνησε 4.30 κ λεω μαλον επειδη δεν εφαγε καλα, κ πανω που παω να τον πιασω, το ξανασκευτομαι κ του δινω πιπιλα... Κ κοιμηθηκε!! Ξυπνησε στις 7 παρα 10! Χαχα!!!! Το σαββατο το βραδυ εφαγε 11 κοιμηθηκε παλι αργα βεβαια αλλα παλι 7 παρα ξυπνησε! Για καποιο λογο εγω το μετραω απ την ωρα που εφαγε οχι που κοιμηθηκε. Μου φαινετε λογικο, αφου αυτο που θελω να πετυχω ειναι να μην ζηταει να φαει ενδιαμεσα... Ειδωμεν! Τι αλλα μανουλες? Παω να ριξω μια ματια να δω τι ξεχασα..


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελιες! Κοιματε το ανθρωπακι μου κ λεω ευκαιρια ειναι... Τον νεροχυτη να δω ποιος θα μαζεψει..!

Μακ, το πουλας βρε το παιδι??? Πως παει στο γραφειο, πως νιωθεις???

Τατιανα μου καλημερα, βασανιζετε η μικρη ε??? Αχ μωρε την καημενουλα! Εσυ πως εισαι? Κ οσο για το οτι δεν βγαζουν δοντια για να μην δαγκωσουν τη μανουλα, πες το κ στον δικο μου αυτο που κλεινει τα σαγονια του με μανια οταν σφιγγετε κ μ εχει ξερανει!!!

Φαιρυ καλημερα, προσπαθω να σε φερω στο μυαλο μου μ ενα χερι απο δω ενα απο κει ενα ποδι απ την αλλη κ τα μυαλα στα καγκελα τηςς κουνιας!!!!! Εισαι φοβερη!! Καλο κουραγιο κοπελα μου!

Μαριαθη συνονοματη ζορικος ο Βασιλης ε??? Το χει κανει κ σε μενα, αλλα μια δυο φορες..Να αγκομαχαει εννοω. Να μην τρωει δεν ξερω, δεν μπορω να το μετρησω. Οταν του δινω μπουκαλι με αντλημενο, 90-100 τρωει οχι παραπανω, κ οχι παντα.Τι να πω βρε κοριτσακι, υπομονη..!

Εμενα κοριτσια χτες εγινε το μαγικο! Εφαγε με το ζορι το βραδυ γιατι ειχε πονακια γυρω στις 12, κ μετα απο κατι προυτ προυτ κοιμηθηκε επιτελους κατα τις 2!!! Ξυπνησε 4.30 κ λεω μαλον επειδη δεν εφαγε καλα, κ πανω που παω να τον πιασω, το ξανασκευτομαι κ του δινω πιπιλα... Κ κοιμηθηκε!! Ξυπνησε στις 7 παρα 10! Χαχα!!!! Το σαββατο το βραδυ εφαγε 11 κοιμηθηκε παλι αργα βεβαια αλλα παλι 7 παρα ξυπνησε! Για καποιο λογο εγω το μετραω απ την ωρα που εφαγε οχι που κοιμηθηκε. Μου φαινετε λογικο, αφου αυτο που θελω να πετυχω ειναι να μην ζηταει να φαει ενδιαμεσα... Ειδωμεν! Τι αλλα μανουλες? Παω να ριξω μια ματια να δω τι ξεχασα..

αντε καλε το πουλάω....για ποια με περασες???? το Χαρίζω και πληρώνω κιόλας χα χα χα :) (καλά που δεν θα μπορει να τα βρει ποτε αυτα που γραφω και να τα διαβασει).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα sunny,σγνωμη αλλα μολις καλημερισες ξπνησε η μικρουλα :)!!

Λεω να παω μια βολτιτσα στο Mall..Θα τα πουμε το απογευματακια..φιλακια κοριτσακια,,να προσεχετε!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου προτεινα να το ..νοικιασεις καπου, να το στρωσουνε, κ το παιρνεις πισω μετα ετοιμο κ με προικα! Χαχαχα!! για σκεψου το!! Αχ τι λεμε! Οπως ειπες, ευτυχως αυτα δεν θα τα δουνε, ισως ομως τα πουνε κι αυτα με τη σειρα τους..

ΑΑΑΑΑΑ δεν σας ειπα! Χτες πηγαμε πρωτη φορα στα πεθερια για φαγητο με το μωρο! Δεν μπορω να πω καλα ηταν, δδε μου εκαναν τιποτα παλαβο. Μονο στο τελος φευγοντας μου λεει η πεθερα μου "Να τον κρατησω εγω εδω? Δς με νοιαζει φυγετε εσεις κ τον περνετε αυριο.." Κ τι θα του δωσετε να φαει της λεω, Καφε??? Αστειακια..... Τελος μου λεει, αν ειχα να του δωσω να φαει, θα τον κραταγα δε με νοιαζει!.. Επειδη δεν ηθελα να της την σπασω μια κ ειχε παει πολυ καλα η μερα, κ η αληθεια ειναι οτι με προσεξε ιδιαιτερα οφειλω να παραδεχτω, ε δεν της απαντησα...


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!μεταφερθηκατε και σας εχασα!μαριανθη σ ευχαριστω!σας διαβασα οσο μπορουσα-βιαστικα τ ομολογω!οποτε συγνωμη προκαταβολικα αν ξεχασω κατι-γιατι εχω κ τη μικρη ειμαστε μονες μας απο σημερα ο συζυγος ξεκινησε δουλεια.

makarinaerthei χαιρομαι που το μωρακι σου παει καλυετρα με τουσ κολικους ευχομαι καθε μερα να ειναι καλυτερη απ την προηγουμενη!

ευμορφια με το καλο η επιστροφη στη δουλεια και καλα αποτελεσματα στην εξεταση!

sunny καλη η ιδεα με τις κρυες πιπιλες θα τις δοκιμασω κ εγω.εγψ της ειχα παρει κρικους οδοντοφυιας αλλα δε τους θελει μαλλον ειναι νωρις για κατι τετοιο.

εντωμεταξυ τα χει παιξει ο υπολογιστης κλεινει στα καλα καθουμενα λεφτα γι ακαινουριο δε παιζουν...τα νευρα μου!

καλο σας μεσημερι!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!!

Δεν μπαίνω συχνα γιατί έχουμε τρελλαθεί στις βόλτες και η σύνδεση εδώ στον Κορυδαλλό είναι κλεψιμέικη και πολύ αργη...

Μαράκι χρόνια σου πολλά!!! Να είσαι γερή να χαίρεσαι τους αντρούληδες σου!!!

8η μέρα σήμερα χωρίς κακά.. Δεν επεμβαίνω όμως γιατί είναι πολύ χαρούμενη και ήρεμη. Δεν δείχνει να ενοχλείται ή να πονάει.. Λέτε να κάνω άσχημα που δεν τη βοηθώ να τα κάνει;


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...