Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια από ψυχολογία πώς είστε; Εγώ από χθες έχω αρχίσει κι ανεβαίνω κάπως. Μιλάμε για πολύ κλάμα. Πιο πολύ κλαίω εγώ από το μωρό.... Βέβαια κάτσανε και λίγο στραβά τα πράγματα, με αποκορύφωμα την προηγούμενη εβδομάδα που ξεκίνησα να πάω το παιδί στο νοσοκομείο το πρωί για τις επαναληπτικές του εξετάσεις μετά την αντιβίωση και ανακάλυψα ότι μας έκλεψαν το αυτοκίνητο. Έλεος πια. Τουλάχιστον από τότε έχουν αρχίσει και κυλάνε κάπως καλύτερα τα πράγματα και το παιδί είναι μια χαρά ευτυχώς, αλλά ομολογώ ότι έχει φοβηθεί το μάτι μου και δε λέω να χαλαρώσω με τίποτα.....


sbxre6a2f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ωχ τί γκαντεμιά είναι αυτή. Είσαι η δεύτερη κοπέλα που της λέψανε το αμάξι. Ελπίζω να το έχουν εγκαταλήψει κάπου και να το βρείτε.

Για τους κολικούς δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Το μόνο που τα παρηγορεί είναι το στήθος, όχι η αγκαλιά. Μασάζ, σιρόπια και τέτοια δεν κάνουν τίποτα. Οπλιστείτε με υπομονή, όπως ήρθαν έτσι θα φύγουν.

Αυτός ο μεγάλος μου βρε κορίτσια πάχυνε κι άλλο, αν και κάνει δίαιτα. 5 γεύματα θηλασμού κάνει το 24ωρο. Τον ζύγισα και πήγε 5400. Τί άλλο να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

μιρικι λυπαμαι για την κλοπη!!!γκαντεμια!!! αυτο κανω και εγω δινω στηθος και ηρεμει την μια και την αλλη απο τον πονο ποναει και μενα!!!τσιτσολινα εχω καταντησει!!!το θεμα ειναι οτι τον πιανουν το βραδυ!!!για να δω και σημερα πως θα παει!!αν δεν κοιμηθω συντομα με βλεπω να σοριαζομαι!!!

οσο για τα κιλα του μικρου σου...ασε φρωσακι διαιτα στο μωρο????φιλακια σε ολες ξυπνησαμεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα! Σας βρήκα!!!

Εμείς θηλάζουμε μονίμως!!!

όλη μέρα στο στήθος... Σε 23 μέρες έχει πάει απο 3350 που γεννήθηκε, στα 4160. Μονο με θηλασμό.

Θα τα ξαναπούμε όταν θα χω περισσότερο χρόνο

φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ήρθαμε και εμείς............

Τους έβαλα όλους για ύπνο, και είπα να κάτσω. Σήμερα πήραμε και σαραντισμό, και επιτέλους θα βγένουμε χωρίς να με ζαλίζουν.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια κάτσανε και λίγο στραβά τα πράγματα, με αποκορύφωμα την προηγούμενη εβδομάδα που ξεκίνησα να πάω το παιδί στο νοσοκομείο το πρωί για τις επαναληπτικές του εξετάσεις μετά την αντιβίωση και ανακάλυψα ότι μας έκλεψαν το αυτοκίνητο.

miriki στις 21/9 μας κλέψανε έξω απ το σπίτι κ τα 2 μας αυτοκίνητα! Πριν λίγες μέρες μας πήραν απ την ασφάλεια κ βρήκαν το δικό μου παρατημένο κάπου σ έναν παράδρομο της περιφερειακής οδού Θεσσαλονίκης. Είχε πάρει μέρος σε μια ληστεία στην Εθνική τράπεζα στο Ωραιόκαστρο Θεσ/νίκης. Εκείνη τη μέρα που μας τα έκλεψαν θα πηγαίναμε στη γυναικολόγο, βγήκαμε απ το σπίτι κ έλειπαν κ τα 2! Φαντάζεσαι το σοκ που έπαθα. Να όμως που βρέθηκε το δικό μου που μας ενδιέφερε κ περισσότερο μιας κ του άντρα μου ήταν με λίζινκ κ του δώσανε άλλο. Επίσης, πριν από λίγες μέρες ο άντρας μου τράκαρε το 2ο αυτοκίνητο που του έδωσαν κάποιος δε σταμάτησε στο στοπ...κ τέλος, το γραφείο του άντρα μου πλημμύρισε το Σεπτέμβριο που έριξε μια μεγάλη μπόρα κ πλημμύρισαν πολλά μαγαζιά στο κέντρο της Θεσ/κης!

Παρόλαυτά, εμείς να μαστε καλά! Υγεία πάνω απ όλα κ όλα τ άλλα γίνονται! Ό,τι κ να γίνει, σκέφτομαι το μωράκι μου κ τον άντρα μου, πέρνω δύναμη κ τα κακά τ αφήνω πίσω μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλά Μπούλα να μη βρεθούμε κι οι δυο στο ίδιο μέρος με το μαύρο σύννεφο που είναι πάνω από το κεφάλι μας θα βρέχει. Ρε παιδιά με πήρανε τηλέφωνο σήμερα και μου ζητάνε λύτρα για το κουβαδάκι- αυτοκίνητο. Έχω πάθει σοκ ειλικρινά.


sbxre6a2f.png
Link to comment
Share on other sites

Μπουλα κανε κανενα αγιασμο στο σπιτι,πολυ γκαντεμια η σας ματιασαν ...

miriki μιλας σοβαρα;;;;;; ζητανε λυτρα;;;; ελεος!!!!!!!! αρα καποιος που σας ξερει ειναι που γνωριζει το τηλ σας;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά Μπούλα να μη βρεθούμε κι οι δυο στο ίδιο μέρος με το μαύρο σύννεφο που είναι πάνω από το κεφάλι μας θα βρέχει. Ρε παιδιά με πήρανε τηλέφωνο σήμερα και μου ζητάνε λύτρα για το κουβαδάκι- αυτοκίνητο. Έχω πάθει σοκ ειλικρινά.

τί είναι αυτά τα πράγματα??? εχω μεινει αφωνη...

Link to comment
Share on other sites

στελιτσα μου!!τι κανεις??τι κανει ο βασιλακης??

πωπωπω!!μιρικι ελεος!!!!!οποις κακια κουβεντα λεει για σενα να του.....ολα τα κακα επανω του!!!καμια σαββατογεννημενη να καταραστει?????αλλα μπραβο σου που δεν μασας!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...