Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

filoudaki το πήρα από το κατάστημα στο μολ, σίγουρα τα έχουν και στα υπόλοιπα, το πήρα 27.5? τα 4 κομμάτια και είχε και 12(τι να τα κάνεις!) σε καλή τιμή 59?.

Πάντως δεν είναι η αυπνία γιατί παρόλο που η δικιά μου κοιμάται όλη τη νύχτα εγώ σηκώνομαι 3-4 φορές να την δω, δεν έχω πρόβλημα με αυτό, είχα πολλές αντοχές μέχρι τώρα.

Φοβάμαι μήπως έχω κάτι παθολογικό αλλά αυτά τα απροσδιόριστα από τι γιατρό τα ξεκινάς?


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Olive μου κι εμένα για υπερκόπωση μου ακούγεται. Θα σου πρότεινα μήπως να πας σε κανα γενικό γιατρό ή παθολόγο....Ελπίζω να νιώσεις σύντομα καλά, γιατί πρέπει να είσαι εσυ καλά - σωματικά και ψυχικά - για να είναι και όλοι οι άλλοι γύρω σου καλά....Όσο για τα στρωματάκια, δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλα εχει και το τζάμπο δεν θυμάμαι πόσα κομμάτια, μικρότερα βέβαια, γύρω στα 5 ευρώ.


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε? Τα μικρουλια σας? Εγω εχω μπλεξει με το σεμιναριο και δεν προλαβαινω να κανω κιχ! Ειναι ευτυχως παρα πολυ καλο, αλλα καθε μερα δυσκολευομαι ολο και περισσοτερο να αφησω τη μικρη μου. Ασε που κατα το μεσημερι παθαινω στερητικο συνδρομο και σκεφτομαι "τι να κανει τωρα? Εφαγε, κοιμηθηκε? Στενοχωριεται που δεν ειμαι εκει"?Οταν γυριζω την σφιγγω πολυ ωρα στην αγκαλια μου και εκεινη βγαζει φωνουλες χαρας!!! Στο μεταξυ διαβαζω ωραια νεα!Στελλιτσα επιτελους! Το προφιλ του Βασιλακη συμπληρωθηκε και πλεον εχει ΚΑΙ δοντια! Καλοριζικα!!!Ιωαννα καλη προσαρμογη! Θα δεις θα σου κανει καλο να ξεφευγεις λιγο.Ολιβ ασε τις δουλειες και αραξε λιγο. Δεν πειραζει ας εχει λιγο σκονη το σπιτι, σημασια εχει να εισαι εσυ καλα. Βιλυ μου τη βαφτιζουμε στις 18/7. Τελικα βρηκαμε και μπομπονιερες. Δεν ειναι υπερπαραγωγη, αλλα ειναι χαριτωμενες και μας αρεσαν. Χριστινα τρελο πιρουνι ο Μιχαηλ-Μαριος. Εκτος του Βασιλακη που παιρνει το βραβειο, εγω κανω παρεα με την Αναριτα που μοχθει για μια μπουκια φαι :roll:. Αυτα τα νεα κοριτσακια. Σας φιλω πολυ!!


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!

στελλιτσα υπομονη τωρα!!!εμενα ενα εχει βγει και δεν λεει να μεγαλωσει απλα φαινεται μου ειπαν οτι μπορει να κανει πολυ καιρο να ολοκληρωθει!!!

απο χτες λοιπον εκοψα το αλεσμα!!!αλεθω μονο το κρεας και τα λαχανικα κτλ τα κανω με το πιρουνι αλλα και τα φρουτα το ιδιο!!!ο μικρος μασαει και εχει πολυ πλακα...το κρεας γινεται σαν κιμας οποτε και αυτο θελει μασημα!!!

νικ μου και εγω την αλλη βδομαδα πεμπτη νομιζω ξεκιναω δουλεια και ειμαι χαλια στην ιδεα παρολο που θα τον εχω μαζι μου αλλα θα ειναι σε αλλη ταξη...θα κλεβω λιγο χρονο και θα σκαω μυτη στην ταξη του να τον δω!!!αυταααααααα φιλακια σε ολες σας....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα σε όλες. Τυχερή Χριστίνα. Εγώ θα λειπω 11 ώρες από το σπίτι. Εσυ θα τον βλέπεις. Να σου φέρω τον Βασιλάκη να τον προσέχεις? Τουλάχιστον θα πάω Σεμπτεβρη για δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια-μανουλες. Την αλλη Κυριακη βαφτιζω το γιοκα μου κι εγω, ηρθε η ωρα. Κατι με απασχολει ομως. Τι να του δωσω να φαει πριν τη βαφτιση? Η βαφτιση ειναι 1 το μεσημερι, αυτος συνηθως τρωει κατα τις 12 φρουτοκρεμα (που φυσικα δε θα μπορω να του δωσω στην εκκλησια). Πρεπει να τον ταισω κατι στην εκκλησια γιατι δε θα προλαβω στο σπιτι (η εκκλησια ειναι 1 ωρα δρομος απο το σπιτι). Σκεφτηκα να παρω κανα γιαουρτακι να του δωσω οταν φτασουμε (κατα τις 12 δηλαδη) Εσεις τι κανατε ? Φοβαμαι μηπως λερωσει τα ρουχα του, αν και θα ειμαι ιδιαιτερα προσεκτικη, αλλα δε γινεται και να μην τον ταισω....


kpo44vsvb7d11lye.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!!!!

Τι κάνετε; Εμείς εχθές λείπαμε όλη την ημέρα....και περασαμε καλα....πηγα να της αλλαξω καποια δωρα και η Μελίνα μας έκατσε με τον παπου και την γιαγια και το απογευμα πηγαμε στην γιορτη του βαφτιστηρα μας στον παιδικο και ηταν τελεια. Ποσο συγκινιτικα ειναι. Καθε φορα που παω νιωθω απιστευτη χαρα με ολα τα παιδακια να ειναι τοσο χαρουμενα και αλλα να νιωθουν φοβισμενα. Η Μελινα μας κοιταζε γυρω της και εκανε παλαμακια, γελαγε σε οποιον επαιζε μαζι της......

Ντορα μου με το καλο να γιναι η βαφτιση σας. Τωρα για το φαγακι, δυσκολο....μηπως να του καθυστερουσες λιγο το πρωινο γαλα, για να τον ταισεις μετα την βαφτιση; Η βαφτιση μας ηταν 17:30 το απογευμα, οποτε την ταισα κανονικα το μεσημεριανο της φαγακι....


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε?

κατ αρχην να σας ζησουν τα παιδακια σας οσες βαφτισατε και οσεσ θα βαφτισετε τωρα !

εγω το αλεσμα το εχω κοψει εδω και καιρο γιατι δεν τα ηθελε η κυρια αλεσμενα και δεν ετρωγε καθολου ενω τωρα μια χαρα ετσι και αλλιως φτασαμε αισιοσ τα 9 δοντια αν συνεχισει ετσι θα τα βγαλει ολα πριν το καταλαβω της δινω και δοκιμαζει και απο τα δικα μας και ενθουσιαζεται κανει κατι γκριματσες και βγαζει κατι κραυγες αλλο πραγμα το απολαμβανει ! εχει ζωηρεψει παρα παρα πολυ θελει να ειναι συνεχως ορθια να κινειται και γενικως να κανει τα δικα της απολαμβανει πολυ τελευται την στρατα τρεχει και φωναζει με κυνηγαει συνεχως και αλλα τετοια μεγαλωσανε πια τα παιδακια μας ! αααααααααα οταν πειναει φωναζει μαμ μαμ λει μαμα μπαμπα κακα λυκο γκα γκα και ανα διαστηματα πεταει και ελα εεεεεε και αλλα τετοια απο μπουσηλημα δεν τα παμε και πολυ καλα κανει ενα δυο αλλα δεν καιγεται και ιδιατερα μονο οταν θελει να πιασει κατι αλλα κρατιεται ολη μερα απο καπου και κοβει βολτες στο καναπε στα κρεβατια αυτα με εμας ολα μαζι σας ειπα ε?:tongue:

ντορα και εγω συμφωνω ας του δωσεις καλυτερα γαλα για μια φορα δεν πειραζει δεν ξερω βεβαια κατα ποσο γινεται αν μπορεις να του δωσεις την φρουτοκρεμα στο σπιτι και το γαλα στην εκκλησια να αλλαξεις δηλαδη λιγο την σειρα !


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Olive μου κι εμένα για υπερκόπωση μου ακούγεται. Θα σου πρότεινα μήπως να πας σε κανα γενικό γιατρό ή παθολόγο....Ελπίζω να νιώσεις σύντομα καλά, γιατί πρέπει να είσαι εσυ καλά - σωματικά και ψυχικά - για να είναι και όλοι οι άλλοι γύρω σου καλά....Όσο για τα στρωματάκια, δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλα εχει και το τζάμπο δεν θυμάμαι πόσα κομμάτια, μικρότερα βέβαια, γύρω στα 5 ευρώ.

Καλημέραααααααααα!!!

Η υπερκόπωση τι συμπτωματολογία έχει? Απλά υπερβολική κόπωση ή και πυρετούς ή κάτι άλλο? Μπορώ να το αντιμετωπίσω μόνη μου χωρίς να πάω σε γιατρό? Πάντως δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου.....

Όσο για φρούτα που είπε η στέλλα...ούτε για αστείο! Από τότε που γέννησα (αρκετός καιρός πια, ε?) δεν τρώω φρούτα γιατί δεν προλαβαίνω!!!

Τα στρωματάκια τα αγόρασα συνειδητά από εκεί γνωρίζοντας ότι υπάρχουν και φθηνότερα απλά προτιμώ τα επώνυμα (και κατ'επέκταση πιο ακριβά) παιχνίδια γιατί τα άλλα κρύβουν πολλούς κινδύνους για τα παιδιά!

Ντόρα έγω θα του έβαζα μια μεγάλη πετσέτα και σαλιάρα και θα του το έδινα μέσα στο αυτοκίνητο΄φόρα του μόνο το φανελάκι μέχρι να φτάσετε ;)

Κατβαλ σούπερ μωρό!!!! Πολύ πλάκα έχουν, μεγαλώνοντας μας δείχνουν την προσωπικότητα τους!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας

Αυτά είναι και τα δικά μου προσκλητήρια. Η ιδέα είναι εξ ολοκλήρου δικιά μου. Τα τελείωσα ολα προχθες,μετα απο πολύ κόπο, όλα μα όλα μονη μου, χωρίς καμία βοήθεια!!! Μου πήρε περίπου 2 εβδομάδες. Ειμαι πολύ περήφανη για το αποτέλεσμα. Οσοι τα εχουν ήδη παρει, μου λενε οτι είναι σαν επαγγελματικα΄!!!!

(Δεν φαίνεται καλα το σκοινάκι των μπαλονιών, που είναι απο ασημί μαρκαδοράκι και γυαλίζει οταν το κοιτάς! ειναι πολύ ωραίο εφε!!!)

post-16566-14825440323557_thumb.jpg

post-16566-14825440323992_thumb.jpg

post-16566-14825440324303_thumb.jpg

post-16566-14825440324623_thumb.jpg

post-16566-14825440324882_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

τενια μου μπραβο σου παρα πολυ καλη δουλεια :D μπραβο σας κοριτσια που τα καταφερνετε και μονες σας πολυ ωραια ειναι τενια και πανω απο ολα μεγαλη ικανοποιηση της δημιουργιας μπραβο σας κοριτσια !


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα.....

Σε όσες βαφτίσατε τα μωράκια σας να σας ζήσουν.

Εμείς με το φαγητό τα πάμε πολύ καλά, εβγαλέ 2 δοντάκια, άρχισε να μπουσουλάει χωρίς να κουτουλάει, και σήμερα ανέβασα την στράτα και έκανε βολτίτσες, μεγαλώσαν τα μωράκια μας, γερά να είναι...............

Τένια οι προσκλήσς πολύ ωραίες, χαράς το κουράγιο σου. εμείς βάπτιση κανονίσαμε 5 Σεπτεμβριού και όλα είναι έτοιμα................ αυτά τα νέα μας.

Να είστε όλες καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!!!!!!!!!

Χαίρομαι πολύ με τα νέα που διαβάζω για τα μωράκια σας. Κατερίνα μου μπράβο στην μπουμπου σου, εχει κιόλας 9 δοντάκια. Τέλειααααααααα. Τένια μου μπράβο, τέλεια τα προσκλητήρια, τέλειαααααααααααα. Μου άρεσουν πάρα πολύ. Πραγματικά είναι σαν να τα έχεις πάρει απο τυπογραφείο. Εξαιρετικά!!!! Είδες πόσο χαρά σου δίνει η δημιουργία;Πολύ όμορφα!!!! Olive μου δεν ξέρω να σου απαντήσω σε όλες αυτές τις ερωτησεις, αλλά μήπως αξίζει να κάνεις καμμια εξέταση αίματος ή ακόμα καλύτερα να πας σε κανα γιατρό; Να δεις τι είναι....

Με το καλό να βαφτιστούν και τα μωράκια σας!!!! Είναι πολύ συγκηνιτικό πάντως....

Η Μελίνα μας έχει βγάλει τον ένα πάνω κυνόδοντα και αυτες τις ημέρες έσκασε μύτη και ο άλλος, αλλα τα μεσαία τίποτα ακόμα. Μήπως είναι λίγο περίεργο; Δρακουλάκι την λέμε με τον άντρα μου όταν γελάει και φαίνεται ο ένας κυνόδοντας. Αυτην την εβδομάδα θα πάμε και παιδίατρο για να κάνουμε εμβόλιο οπότε θα δούμε πως παει.

Πολλα φιλια σε όλες σας


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καταρχας!!! Αχ, ολο ερωτησεις ειμαι με τη βαφτιση.. εχω αγχωθει λιγο. Εσεις τα λαδοπανα και τις πετσετες τα πλυνατε πριν? Μου ειπαν να μην τα πλυνω, μια κοπελα ομως που βαφτισε μεχρι και τα ρουχα τα εδωσε στο καθαριστηριο. Τι να κανω?


kpo44vsvb7d11lye.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...