Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2015!


Dekoglo

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Είπα να ανοιξω αυτο το θεμα δειλα δειλα μιας και εμεις οι μελλουσες μανουλες Δεκεμβριου 2015 ειμαστε στις αρχες.

Ειμαι 5w5d και προχτες που πηγαμε γιατρο ειδαμε σακο!!Ειμαι 36 ετων και θα ειναι το πρωτο μας παιδακι!

Εχω δει ακομα 2-3 μανουλες Δεκεμβριου σε αλλα τοπικς, οποτε κοριτσια μου σας περιμενω να μοιραστουμε τα συναισθηματα μας και τις ανησυχιες μας.

Να μας αξιωσει ο Θεος να εχουμε ολες μας, μια πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!!!!

Δεν ξερω αν τελικα θα ερθει το μωρο μας Δεκεμβρη

η Νοεμβρη μιας και ΠΗΤ εχω 03-12-2015.

Κραταω ομως την ημερομηνια αυτη ως επισημη!!:):)

Καλως ηρθαμε λοιπον και ελπιζω να ερθουν

πολλα χριστουγεννιατικα μωρακια με το καλο!!!


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χειμωνιατικα Χριστουγεννιατικα μωρακια τι ομορφη εικονα!!!!να τα παρετε στην αγκαλιτσα σας γερα και να εισαστε και εσεις μαμαδες δυνατες:D φιλακια και καλο κουραγιο.....


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!

Δεν ξερω αν τελικα θα ερθει το μωρο μας Δεκεμβρη

η Νοεμβρη μιας και ΠΗΤ εχω 03-12-2015.

Κραταω ομως την ημερομηνια αυτη ως επισημη!!:):)

Καλως ηρθαμε λοιπον και ελπιζω να ερθουν

πολλα χριστουγεννιατικα μωρακια με το καλο!!!

γεια σου blueroses!!! με το καλο να κρατησουμε τα μωρακια μας στην αγκαλια μας!!

πες μου λιγα πραγματα... απο συμπτωματα εχεις τπτ?

να σου ζησει κ το αλλο σου παιδακι..απ οτι ειδα εχεις ακομη ενα!!!


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites

Χειμωνιατικα Χριστουγεννιατικα μωρακια τι ομορφη εικονα!!!!να τα παρετε στην αγκαλιτσα σας γερα και να εισαστε και εσεις μαμαδες δυνατες:D φιλακια και καλο κουραγιο.....

σε ευχαριστουμε november rain...

και συ να χαιρεσαι τα παιδακια σου και με το καλο να υποδεχτεις και το νεο μελος!!!

να μας εχει ολες ο θεος καλα!!!


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites

καλωσορισατε κοριτσια του δεκεμβριου!!! με το καλο τα μωρακια σας και οσες εχετε και αλλα να τα χαιρεστε!!! σας ευχομαι μια ευκολη χαρουμενη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! με το καλο!!!

χαιρομαι πολυ που ανοιγουν τα θεματα με τα ευχαριστα νεα του καθε μηνα!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλωσορισατε κοριτσια του δεκεμβριου!!! με το καλο τα μωρακια σας και οσες εχετε και αλλα να τα χαιρεστε!!! σας ευχομαι μια ευκολη χαρουμενη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! με το καλο!!!

χαιρομαι πολυ που ανοιγουν τα θεματα με τα ευχαριστα νεα του καθε μηνα!!!!

γεια σου mama82... σε ευχαριστουμε κι εσενα πολυ και με το καλο να ερθει η πολυποθητη στιγμη και για σενα..!!!

απ οτι ειδα εισαι πολυ κοντα..εισαι μαζι με τη σανγκρε μας?


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Dekoglo μου ολα να πανε καλα για ολες Μας.

Λοιπον σημερα ειμαι 7w2d και την Τριτη που περασε ακουσαμε την καρδουλα μας!!! Ραντεβου εχω παλι στις 30-4.Ειχα εδω κ δυο εβδομαδες πολλες ανακατωσουρες.Εδω και δυο μερες δεν εχω καθολου σχεδον.Κατι που με αγχωνει λιγακι αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι .Επισης στηθος πολυ ευαισθητο και κατι ελαφρια πονακια περιοδου που αραιωνουν σιγα σιγα.

Δυστυχως περυσι ειχα μια αποβολη λιγο πριν την αυχενικη.Οποτε γι αυτο και οι φοβιες μου.Σιγα σιγα ελπιζω να βλεπω οτι πανε ολα καλα και να ηρεμω.

Εχω ενα αγορακι 6 χρονων σχεδον που ανυπομονει να ερθει το αδερφακι του.:D


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!!! deκoglo ναι ειμαι κι εγω μανουλα ιουνιου και ειμαι με την σαγκρε!!! ευχαριστω ολες για τις ευχες!!!!

blueroses μην αγχωνεσαι!!! το οτι εγινε μια φορα δεν σημαινει οτι θα ξαναγινει!!!

να προσπαθησετε οσο γινεται να το ευχαριστηθειτε χωρις αγχος!!! φιλια!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!!! deκoglo ναι ειμαι κι εγω μανουλα ιουνιου και ειμαι με την σαγκρε!!! ευχαριστω ολες για τις ευχες!!!!

blueroses μην αγχωνεσαι!!! το οτι εγινε μια φορα δεν σημαινει οτι θα ξαναγινει!!!

να προσπαθησετε οσο γινεται να το ευχαριστηθειτε χωρις αγχος!!! φιλια!!!

mama82 αν το 82 ειναι το ετος γεννησης σου τοτε ειμαστε συνομηλικες!!!!:):)

Το αγχος υπαρχει αλλα το περιοριζω με θετικες σκεψεις οσο μπορω!!!

Καλοκαιρινο το μωρακι σου σαν τον γιο μου!!Μια χαρουλα μεχρι να μπει ο χειμωνας θα εχει ξεπεταχτει!!!Ολα να πανε καλα!!!!!


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...