Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

      τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

Καφέ των Ονείρων


Recommended Posts

γεια σας κ απο μενα ..

τον τελευταιο καιρο βλεπω σποραδικα ονειρα που εχουν να κανουν ισως με το μεγαλυτερο φοβο πιστευω ολων των ανθρωπων[εαν οχι ολων τουλαχιστον στην πλειοψηφια τους]..

βλεπω οτι εχω σκοτωσει ανθρωπο κ το πιο σοκαριστικο για μενα ειναι οτι προσπαθω να τον κρυψω η να τον θαψω για να μη με πιασουνε,παντα με φοβο κ με την αισθηση οτι πλεον εχει φυγει απο μεσα μου η ας το πουμε αθωοτητα,νιωθω ενα κενο κ αυτο με κανει να νιωθω πολυ μα πολυ ασχημα..πχ..προχτες ειδα οτι σκοτωσα καποιον με μια καραμπινα κ τον εθαψα στην πυλωτη του σπιτιου μου με χιονι,εβλεπα κοσμο να πλησιαζει να μου μιλησει κ κοιτουσα πισω μου να δω αν φαινεται,εβγαινε το αιμα πανω στο χιονι κ εγω επερνα χιονι απο κατω κ το καλυπτα...τεσπα.

το θεμα ειναι το εξης...ξυπναω παντα με πολυ ασχημη διαθεση που μπορει να διαρκεσει κ 3 μερες κ ολοι νομιζουν οτι κατι εχω παθει..τι να τους πω..ειμαι ετσι γιατι σκοτωσα καποιον;


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

να ρωτήσω κι εγω...

παλαιώθεν ώντας παιδίσκη είχα δει στον ύπνο μου οτι ήμουν σε μια εκκλησία μέσα,ολόλευκα όλα,στον τρούλο ήμουν γιατί θυμαμαι την καμπύλη της οροφής με φως καλοκαιρινό να μπαίνει μέσα και απο το παράθυρο έβλεπα θάλασσα και μέσα ήταν δύο τάφοι λευκοί μαρμάρινοι της Παναγίας και του Χριστού αλλά αυτός ήταν παιδικός...κι εκεί είδα ένα καλόγερο εκεί με το χαρακτηριστικό καπελάκι που φορούν αυτοί με τον κόκκινο σταυρό και θυμάμαι πως ήταν σαν παράλυτος,το χέρι του το αριστερό νομίζω και η μύτη του ήταν σαν κομμένη γενικώς το πρόσωπό του ήταν σαν παραμορφωμένο νομίζω είναι ο Αγ.Διονύσιος της Ζακύνθου εσείς γνωρίζετε άλλον άγιο με αυτά τα χαρακτηριστικά;


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...