Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ναι Ιριδακι μου ετσι είναι... αλλά εγώ θέλω να φαίνεται!!! ...τελος πάντως, πάλι καλά!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

κάπως έτσι αλλά εμένα δε με νοιάζει!!!!! Μου αρκεί που δεν το έκλεισαν. Και τι παράπονα να κάνουμε?? Μήπως πληρώνουμε κάτι?? Το τι κάνουν και τι παίρνουν όσοι διαχειρίζονται το σαιτ δεν με νοιάζει. Σε εμένα αρκεί που περνάει ωραάι και με ενδιαφερον ο χρόνος μου!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Τις πήρα και τις δύο Γωγούλα αλλά δεν το σηκώνει καμια!!!! Αχ θα τα έχουν αγκαλίτσα!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοτοπουλάκι μου εγώ έπαιρνα απλά αυτό που μου άρεσε... πάνω κάτω όλα τα ίδια είναι! Μια φίλη μου το έβαζε στο καθισματάκι αυτοκινήτου (και μέσα στο σπίτι και δεν πήρε ρηλαξ! Όπως και να έχει να το βάλεις μετά από το 40'ημερο


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κοτοπουλακι ρηλαξ πηρα αυτο http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=42001&e=detail&site=gr&pid=40776&selcat=bgb 70 ευρω απο τα λητω

γιατι δεν ηθελα να δωσω τοσα λεφτα για 6 μηνες μονο που ειναι συνηθως τα ρηλαξ... εν τω μεταξυ εχω και το καθισματακι του αυτοκινητου που κι αυτο κουνιεται.... αυτο ομως ειναι το μοναδικο ρηλαξ που ειναι και καρεκλακι εως 18 κιλα (περιπου 3 ετων αποτι μου παν) οποτε θα το ευχαριστηθουμε πολυ καιρο πιστευω και δεν ειναι και ακριβο...το εχει και σε μπλε αλλα για ευνοητους λογους δε μ'αρεσε, αυτο ειναι πιοοοοο.... :)


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τι είναι αυτο?έκανα πόση ώρα να σας βρώ!!!!Σου λεεί αυτες βαρέθηκαν το άλλο οπότε τώρα που θα λένε για τα μωρούλια τους ας έχουν ενα ωραίο καφέ!!!!απο τα προάστια μας πήγαν σε καφέ στο κολονάκι!!!!

έχουμε κανένα νέο απο τα κορίτσια?εγώ εχώ ραντεβού στισ 3 για να δούμε τι θα μας πεί.

Αλεκάκι το πήρα το τήλ ευχαριστώ!


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α πολύ καλό αυτό που πήρες Ίριδα!! Κι εγώ προσπάθησα να το βάλω στο καρεκλάκι αυτοκινήτου χρησιμοποιώντας το σαν ρηλάξ αλλά δεν κάθεται και πολύ ευχάριστα! Άσε που χάνεται εκεί μέσα!! Αλέκα εγώ νόμιζα ότι μπαίνει κατευθείαν στο ρηλάξ, δεν ήξερα ότι πρέπει μετά τις 40 μέρες!!

Link to comment
Share on other sites

έτσι μου είχε πει η πρώτη παιδίατρος που είχα!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

βασικα λενε οτι δεν κανει για τη μεσουλα τους πολλη ωρα στο ρηλαξ... και μαλιστα θυμαμαι που μια γνωστη το χε ολη μερα σ'ενα ρηλαξ και ειχε πλακουτσωθει το κεφαλακι του μωρου, τρελαθηκααα καλα δεν το ειδε????

τελος παντων, κι εμενα το καθισματακι του αυτοκινητου μου φαινεται καπως οποτε πηρα το ρηλαξ αλλα νομιζω στην αρχη θα το χουμε συνεχεια στο πορτ μπεμπε/καλαθουνα και στο λικνο ε??? φανταζομαι.......

παντως εχω παρει και ενα εξτρα στρωματακι το οποιο ειναι απιστευτα μαλακο και νατομικο κκλπ ειδικα για μωρα κλπ και εχει τρυπες για να αεριζεται και οπου βαζω το μωρο θα χω και αυτο απο κατω οποτε θα βολευεται μια χαρα η μπεμπουλα μας!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

βρε συ μαρλεν το ψαχνω αλλα χωρις το τιτλο ψαχνω στα τυφλα....

μπας και θυμασαι πως λεγεται?????? ή καμια ιδεα πως να βρουμε το τιτλο του????


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...