Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

σας πρηζω αλλα θα σας ξαναπρηξω..η μικρη εφαγε μονο 50 γραμμαρια γαλα...:(:(:(

Για πρωινό μετά τον βραδυνό ύπνο ? Εμένα μία μέρα την προηγούμενη εβδομάδα σε κάθε γεύμα της έπινε 50 μλ. Μάλλον είχε ανορεξιες αλλά είχε καλή διάθεση. Η δικιάσου πως είναι σήμερα αν εξαιρέσεις το γάλα ?


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

βρε κορίτσια μία ερώτηση: πριν τις στερεές τροφές η μπέμπα έκανε κακά της μία φορά την ημέρα. Από τότε που αρχίσαμε φρούτα και λοιπά δεν την προλαβαίνω. Κάνει τουλάχιστον 5-6 φορές. Τα δικά σας έτσι κάνον ή μόνο η δικιά μου έχει ξεκ@#$θεί ?


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα πριν εκανε συνεχεια οπως λες αλλα μετα τις στερεες γυρω στις 3 φορες τη μερα........... χτες δεν τα κανε ως το απογευμα και ειχε τρελαθει στο κλαμα το κακομοιρο ωσπου τα κανε και ηρεμησε.... φαντασου μερικα μωρακια που εχουν μερες που δεεεν....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!

να πω ετεροχρονισμενα χρονια πολλα σε ολες τισ Ελενιτσες μας....

Παντα γερες και δυνατες ευχομαι.

Να ευχαριστησω και οοοοοοοοοολλλλλλλλεεεεεεεεεεςςςςςςςςςς τις φιλες μου για τα χρονια πολλα στα γενεθλια μου.

Χαθηκα και εχω χασει επεισοδια επεισοδιων,Αλλα με συγχωρητε ε?

Δεν ειχα ιντερνετ παλι εστω κ αν αλλαξαμε μοντεμ.

κοβοταν συνεχεις.

Ευτυχως ο Γιωργος εφερε να απο το μαγαζι εκανε κ μια πατεντα και το σωσαμε το κορμι πατριωτη.

η μουουλα μου εχει 3 δοντακια συολο και μαλιστα μονο τα κατω...................!!!!!!!!!!!!


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να μας ζησουν τα νεοφωτιστα διδυμακια!!!!Μαιρουλα και Λιτσακι μου σας ευχομαι παντα καλοτυχα και γεματα υγεια τα βλασταρια σας

περιμενουμε φωτοοοοοοοοοο να παιρνουμε ιδεες:tongue::tongue:


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας,

σημερα βαφτιζονται πρωτα πρωτα τα διδυμακια μας!!! Να ζησετε! Να σας καμαρωνουν οι γονεις σας.

Τζια σημερα κατεβηκαμε στα μέρη σας, στη ν παιδική χαρα στο Φλοισβο, οικογενειακώς. Καλά ο μικρός το καταευχαριστηθηκε. Τα ' δωσε όλα. Καποια στιγμή τον χασαμε και ειχε πάει στις διπλανες τσουληθρες. Στο τελος δεν μπορουσαμε να τον μαζεψουμε. Ειδε τα καραβια, τον Αβερωφ, ενθουσιαστηκε. Και η μπεμπα καλή ηταν, χαζευε τον κόσμο!!!!

Με το φαγακι σιγια σιγα. Θελουν λίγο πιεση. Η δικια μου μόνο με πιεση τρωει και όχι όλο πάντα. Της δινω κάτι να πιανει ωστε να ξεχνιεται και να της βαζω την κουταλια πιο ευκολα στο στόμα. Ασε τα' χω δοκιμάσει όλα. Μισο πακετο χαρτοπετσετες θελουμε τη φορα!!!!

Παω να διαβασω και θα επανελθω;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...