Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

επισης διδυμακια κι εσυ ε?τωρα αρχισα να γραφω και στις διδυμομανες δεν σε εχω δει.ειναι πολλες κι εκει με διδυμακια/

ναι ναι,εγραφα παλια πριν να γεννησουμε.

πως πανε απο αναπτυξη τα δικα σου??


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια χαρα.ειμαστε ελφρουλια αλλα γιαυτο καλο ειναι να υπολογιζω με βαση τη διορθωμενη.εσυ τα γεννησες καλα σε κιλα?εμενα ηταν 1940 ο μπεμπης και 1550 η μπεμπα.τωρα ειμαστε 5500 και 4500.μικρουλια αλλα θηρια


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα.ειμαστε ελφρουλια αλλα γιαυτο καλο ειναι να υπολογιζω με βαση τη διορθωμενη.εσυ τα γεννησες καλα σε κιλα?εμενα ηταν 1940 ο μπεμπης και 1550 η μπεμπα.τωρα ειμαστε 5500 και 4500.μικρουλια αλλα θηρια

μια χαρα ειναι!!!!!!!!

εγω γεννησα 37και 2 ημερων,ο μπεμπης 2240 και η μπεμπα 1620 ειχε κανει ενα κομπο στο λωρο της....τωρα ειμαστε 6600 και 6000 αλλα εχουμε υψος,ευτυχως:D αρα εσενα ειναι πολυ καλα!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι!!!!!!!!

εγω γεννησα 37και 2 ημερων,ο μπεμπης 2240 και η μπεμπα 1620 ειχε κανει ενα κομπο στο λωρο της....τωρα ειμαστε 6600 και 6000 αλλα εχουμε υψος,ευτυχως:D αρα εσενα ειναι πολυ καλα!!!

μπραβο βρε θηρια τα μικρα να σου ζησουνε.οντως ναι καλα ειμαστε για τη βδομαδα που γεννησα.απλα να τωρα ξυπνησα τη μπεμπα να φαει γιατι αλλιως το παει σερι ως το πρωι κοιμουνται μετα το μπανιοα αν τα αφησω μεχρι και 9 ωρες και ειπα να τηςς δεινω να μην μενει πισω γιατι ειναι αδυνατουλα θηλαζουν ομως αποκλειστικα.μπαινε και στις δυδιμομανες να τα λεμε αντε καληνυχτα/χαρηκα κοριτσια φιλακια


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε θηρια τα μικρα να σου ζησουνε.οντως ναι καλα ειμαστε για τη βδομαδα που γεννησα.απλα να τωρα ξυπνησα τη μπεμπα να φαει γιατι αλλιως το παει σερι ως το πρωι κοιμουνται μετα το μπανιοα αν τα αφησω μεχρι και 9 ωρες και ειπα να τηςς δεινω να μην μενει πισω γιατι ειναι αδυνατουλα θηλαζουν ομως αποκλειστικα.μπαινε και στις δυδιμομανες να τα λεμε αντε καληνυχτα/χαρηκα κοριτσια φιλακια

καλο βραδυ!!!

εγω μετα τον τριτο τον μπεμπη τον αφηνα η κοπελια παρ'ολο που την αφησα ξυπνουσε στις 4-4.30 ωρες


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εμενα τωρα η μικρη θα ξυπνησει κατα τις 8 μονη.απλα εγω αφου ειμαι ξυπνια γιατι να μην της δωσω λιγο μεμε να στηλωσει λιγο το κοριτσακι

ναι καταλαβαινω τον καημο σου!!!:Dνα φανε εστω και λιγο!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...