Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Επειδη για μερικες απο εσας ηταν η πρωτη πραγματικα μαγικη στιγμη της ζωης τους...... (πρωτομανουλες)

Επειδη για τις υπολοιπες απο εμας ηταν μια ακομα πραγματικα μαγικη στιγμη της ζωης μας.....

Επειδη οι περισσοτερες μπαναριστηκαμε αδικα....... και μερικες απο εμας οι διαχειριστες δεν μπηκαν στον κοπο να τις επαναφερουν παρολο που οπως προειπα ηταν αδικος ο αποκλεισμος μας..........

Επειδη για εμενα προσωπικα το σαιτ αυτο αλλα και το παρεντς ηταν σημαντικο κομματι της ζωης μου.......

Επειδη κοριτσια μου σας αγαπαω ολες πολυ και σας ευχαριστω πολυ....... και τελος επειδη πλησιαζουν τα πρωτα γενεθλια των μωρων μας...... και εγω σας γνωρισα εδω......

Χρονια πολλα στα μωρα μας..... να ειναι γερα να ειναι τυχερα να ειναι ευτυχισμενα......

Link to comment
Share on other sites

α ρε βρωμογρια τι μας κανεις βραδυατικα..να μας ζησουν τα καμαρια μας..να ζησουμε κ εμεις να τα βλεπουμε να ειναι παντα γερα στη ζωη τους..

κ η φιλια μας να κρατησει οσες δυσκολιες κ αν περασει..εξαλλου στα δυσκολα φανηκε ποσο φιλες ειμαστε...ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2009..μα πολυ ομως..μπουχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

den pirazi.

loipon kai ego na doso tiw eyxes mou se oles tis manoules noemvriou!!!!!eyxomai na mas zisoun ta paidakia mas na einai panta gera kai emeis to idio gai na mporoyme na ta xeromaste!!!!!

episis na po oti xerome pou epitelous dikaiothikame par'olo poy kapoioi frontisan na katastrepsoun to kafe....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να μας ζήσουν τα καμάρια μας,οι μανούλες τους,οι γιαγιάδες-θαυματα της φύσης που έκαναν παιδιά στα 60,οι σέξυ μαμάδες μας,οι πιπινομαμάδες μας,απ'όλα έχει ο μπαξές!!!!!Πολύ ωραία περνάμε!Είπαμε να σας ενημερώσουμε μην τυχόν και αγχωνόσασταν!Δοξα το θεο όλες είμαστε καλά και τα μωράκια μας επίσης!Δεν μας λείψατε καθολου!

Εμείς σας λείψαμε λιγουλάκι;;;;;;;;;;;Μπα!!!!!!Δεν νομίζω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλέ,μια καρτούλα και σε μένα!!Πλίζζζζζζζζζ!!!!!!!!!Τί παραπάνω έχουν αυτές από μέα,πέρα από πολλους αιώνες στην πλάτη τους;;;Εγώ στο πηγάδι κατούρησα;;;;Εμένα μάνα δεν με γεννησε;;;;Φυτρωσα;;;;;Εγώ δεν έχω ψυχή;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...