Recommended Posts

κορίτσια γεια σας ,είμαι καινούρια......!!!!!!!!!!!να σας ζήσουν τα αγγελούδια σας!!!!!!!!!!έχω και εγώ ένα μπεμπούλη που γεννήθηκε 27/11/2009, έχω κάποια θεματάκια με το μικρούλη μου και θα ήθελα να ακούσω και τις δικιές σας εμπειρίες ή απόψεις!!!!!!!!!!!!!!

ο μικρούλης μου από 20ημερών πίνει υποαλλεργικό γάλα (pepti) μέχρι και σήμερα, κρεμούλα τρώει επίσης υποαλλεργική και γενικά η διατροφή του είναι πολύ συγκεκριμένη, η παιδίατρος πλέον μας είπε μετά τα πρώτα μας γενέθλια θα προσπαθήσουμε να αλλάξουμε την διατροφή μας!!!!!!!!θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά και θα μπορούμε να τρώμε τα πάντα!!!!!!!

βέβαια αυτό που με απασχολεί πιο πολύ από όλα και που το ψάχνω και το ξαναψάχνω και προσπαθώ να ενημερώνομαι συνεχώς και φυσικά μιά αποτελεσματική λύση δεν έχω βρει είναι το εξής:

ο μπεμπούλης μου παθαίνει "κρίση άπνοιας" όταν κλαίει έντονα, πιο απλά "σύνδρομο κατακράτησης αναπνοής"!

ελπίζω και εύχομαι να μην το έχει ζήσει καμία από εσάς αλλά αν έχετε ακούσει κάτι σχετικό θα ήθελα και τις δικιές σας συμβουλές!!!!!!!!!!!

κατα τα άλλα ο μπεμπάκος μου είναι ένα χαρούμενο μωράκι που γελάει με το παραμικρό,υπερκινητικό και πολύ πολύ χαδιάρικο............!!!!!!!!!!!!:-P

κορίτσια γεια σας ,είμαι καινούρια......!!!!!!!!!!!να σας ζήσουν τα αγγελούδια σας!!!!!!!!!!έχω και εγώ ένα μπεμπούλη που γεννήθηκε 27/11/2009, έχω κάποια θεματάκια με το μικρούλη μου και θα ήθελα να ακούσω και τις δικιές σας εμπειρίες ή απόψεις!!!!!!!!!!!!!!

ο μικρούλης μου από 20ημερών πίνει υποαλλεργικό γάλα (pepti) μέχρι και σήμερα, κρεμούλα τρώει επίσης υποαλλεργική και γενικά η διατροφή του είναι πολύ συγκεκριμένη, η παιδίατρος πλέον μας είπε μετά τα πρώτα μας γενέθλια θα προσπαθήσουμε να αλλάξουμε την διατροφή μας!!!!!!!!θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά και θα μπορούμε να τρώμε τα πάντα!!!!!!!

βέβαια αυτό που με απασχολεί πιο πολύ από όλα και που το ψάχνω και το ξαναψάχνω και προσπαθώ να ενημερώνομαι συνεχώς και φυσικά μιά αποτελεσματική λύση δεν έχω βρει είναι το εξής:

ο μπεμπούλης μου παθαίνει "κρίση άπνοιας" όταν κλαίει έντονα, πιο απλά "σύνδρομο κατακράτησης αναπνοής"!

ελπίζω και εύχομαι να μην το έχει ζήσει καμία από εσάς αλλά αν έχετε ακούσει κάτι σχετικό θα ήθελα και τις δικιές σας συμβουλές!!!!!!!!!!!

κατα τα άλλα ο μπεμπάκος μου είναι ένα χαρούμενο μωράκι που γελάει με το παραμικρό,υπερκινητικό και πολύ πολύ χαδιάρικο............!!!!!!!!!!!!:-P

Να σου ζήσει το παιδάκι σου κοπέλα μου.Αυτό το καφέ είναι ανενεργό για διάφορους λόγους.Αν θέλεις να μιλήσεις με κάποιον πήγαινε στις μανούλες Οκτωμβρίου ή στο Πάρεντς που υπάρχουν σχετικά θέματα.Σου έυχομαι ολόψυχα να ξεπεράσετε τα προβληματάκια σας και να είσαι γερή να καμαρώνεις το παιδάκι σου να μεγαλώνει ευτυχισμένο.

Διαφημίσεις

Ντινα κανε οτι σου ειπε η Μεφη.... εμεις μπηκαμε εδω μετα απο πολυυυυυυυυυυ καιρο για να ευχηθουμε στα μωρα μας....... Να σου ζησει το μωρο σου.....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ:

ΔΟΜΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ

ΑΝΑΣΤΑΣΗ

ΔΙΔΥΜΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ

ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΣΕ:

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ(ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΚΗ

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Διαφημίσεις

Ας πω και εγω τα χρονια πολλα μου στα μωρα μας που εχουν πλεον ολα τους τα ονοματακια τους.....

Χρονια πολλα λοιπον στους:

Νικολα μας....

Κωνσταντινο μας.....

Αποστολο μας.....

Αρη μας.....

Αλεξανδρα μας....

Αλκη μας....

Ειρηνη μας.....

Ανασταση μας.....

Βαλια μας......

Χρηστο μας....

Στις διδυμες της Ροδου....

Ιωαννη μας και Αρτεμισουλα μας....

Κωνσταντινο και Δομνα μας....

Ειρηνη-μεταξενια μας.....

Ιωαννη μας.....

Χριστινα μας......

Να μας ζησουν τα μωρακια μας και να ειμαστε γερες να τα γιορτασουμε πολλα πολλαααααααααα γενεθλια.... Θα επανελθω.... αργοτερα γιατι ειπαμε ειναι ο μηνας μας....

ααα το βρηκα το καφε! εχω μηνες να βρω χρονο και τωρα που ηρθαν οι γιορτες σας βρηκα!! Χρονια καλα και πολλα, να χαιρεστε τα ζουσουνακια σας, αυτα που γεννηθηκαν πριν εναν χρονο τον Νοεμβριο και τα πιο μεγαλα σας!

Όσες μπαίνετε πότε πότε να χαίρεστε τα παιδάκια σας και να μην ξεχνάτε κι εμάς τις υπόλοιπες που ούτε που πήραμε χαμπάρι τι συνέβη, πώς, γιατί, πότε, κτλ....

Γειά σας, και εγώ μανούλα Νοεμβρίου 2009 είμαι, γέννησα στις 25-11.

Είμαι καινούρια στο foroum.

Να μας ζήσουν τα μικρά μας.

γεια σας κορίτσια κι εγώ καινούρια! ο μικρός γεννήθηκε 03.11.09 στο ΙΑΣΩ... να σας ζήσουν τα παιδάκια και να χαίρεστε τις οικογένειές σας!!!!

Διαφημίσεις

Γεια σας! Καινούργια κι εγώ στην παρέα, ο μικρός μου, ο Μιχάλης μου, γεννήθηκε 30/11/2009. Τώρα είμαστε σε δύσκολη φάση, ανεβαίνει σε καναπέδες, κοιμάται αργά και λίγες ώρες, φυσικά δεν ακούει κανέναν και κάνει όλο σκανδαλιές... Είναι όμως γλύκας!

Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Γεια σας κοριτσια! ο μικρος μου γεννήθηκε 9/11/2009!! Είναι παρα πολυ ζωηρο μωρό δεν ακούει κανεναν και του αρέσουν πολυ οι σκανταλιες!!

XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα