Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Το θαύμα τής Αγιάς Ειρήνης Χρυσοβαλαντου!


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Κάποιες με γνωρίζετε, για τις υπόλοιπες θα σας πω εν συντομία

Ειχα ήδη ένα κοριτσάκι 3 χρ όταν Νοέμβρη είχα μια θεττικη χοριακη! Χαρές πανηγύρια, μια χαρά, όλα πήγαιναν τέλεια κ στις 14 Μάρτιου πήγα για την β επιπέδου, όλα τέλεια, μήκος τραχήλου 4,6 τέλεια! Στις 17 Μάρτιου το πρωΐ σηκώθηκα και ένιωσα αιμα, γρήγορα στο ιασω είπε η μαια. Πάμε έκει, εξαλληψη τραχηλου μας είπαν, ο σάκος είχε βγει προς τα έξω.τι κάνουμε γιατρέ? Ανησυχώ! Κ εγω μου λέει..... θα κάνουμε περιδεση, θα το βάλουμε στην θέση του κ θα κάνουμε τον σταυρό μας! Μπαίνω χειρουργιο, όλα καλά! Κάθομαι στο ιασω 8 μέρες κ μετά Σπίτι, με προσοχή πάντα, δουλειές δεν έκανα, βοηθούσαν η μαμά μου κ η πεθερα μου κ φυσικά ο άντρας μου. Σε 2 εβδ, 3 απριλιου τα ξημερώματα έσπασαν τα νερά! Ήμουν 25 κ 5 ........... ξανά ιασω!έστειλα τον πατέρα μου στο μοναστήρι της Αγιάς Ειρήνης κ μου έφερε ζωή εγκυμοσύνης κ λαδακι. Φόρεσα την ζωνη κ κάθε μέρα έβαζα λάδι στην κοιλιά μου, κ ειχα πάντα κ μια εικόνα Τής μαζι μου. Ο άντρας μου Κολωνα διπλά μου, οι γονείς μου συνεχεια μαζι μου κ τα πεθερικά στην μεγάλη μου κόρη.

έκατσα 18 μέρες με σπασμενα νερά, σε πλήρη ακινησία, ούτε για τουαλέτα! προσπαθούσαμε να πιάσουμε το πολυπόθητο 27 28 εβδ! Μόλις έκλεισα τις 28 εβδ η μπέμπα έσπασε τα ράμματα της περιδεσης κ ειχα αιμοραγια. Γέννησα το θαυματακι μας φυσιολογικά στις 19 Απριλίου, 982 γρ. Ευτυχώς πήγαν όλα καλά! Η μπέμπα θα μεινει για λιγο καιρό ακομα στην μενν, αλλά Πάμε καλά! Βγάζω γάλα με το θήλαστρο κ της πάω, καθημερινά πάμε κ την βλέπουμε κ ειναι τόσο καλή κ τόσο όμορφη!

Δοξαζω τον Θεό κ την Άγια Ειρήνη που πάμε καλά!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον γιατρό μου τον κ.Ζιωγα κ στην μαια μου την Ελένη που μεβοηθησαν τόσο!

Ο άντρας μου με στήριξε τόσο πολύ, χωρις αυτόν δεν θα τα κατάφερνα!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους γονείς μας για την βοήθεια που μας δω σαν!

κοριτσάκια να έχετε πιστή!!!!!!

Σας φιλω!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κούκλα, να σου ζήσει η μπεμπούλα σου!!!!!! Ανησυχούσα για σένα από το θέμα της Ειρήνης... Όλα θα πάνε καλά!!!Κ εγώ γέννησα 29+6 τα δίδυμα μου... Αν χρειαστείς κάτι, μη διαστάσεις να μου στείλεις μνμ.

Πολλά φιλιά!!

Link to comment
Share on other sites

Κούκλα, να σου ζήσει η μπεμπούλα σου!!!!!! Ανησυχούσα για σένα από το θέμα της Ειρήνης... Όλα θα πάνε καλά!!!Κ εγώ γέννησα 29+6 τα δίδυμα μου... Αν χρειαστείς κάτι, μη διαστάσεις να μου στείλεις μνμ.

Πολλά φιλιά!!

ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι! θυμάμαι ότι ειχες γεννήσει νωρίς αλλά δεν θυμόμουν ποσο! σε ευχαριστώ κ παλι! να χαιρεσαι τα παιδάκια σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιώτα μου, σε σκεφτόμουν εδώ και μέρες.

Μπήκα να διαβάσω νέα σου και έπεσα πάνω σε αυτό...

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας και να την πάρετε γρήγορα στο σπιτάκι σας!

Υπομονή και όλα θα περάσουν.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα:)

Δεν εχουμε μιλησει ξανα....ειμαι σε ενα αλλο τοπικ....

με το που ειδα το θεμα ''Αγια Ειρηνη....''ετρεξα να δω τι εγραφε...........ακομη ενα θαυμα............Πιστευω σε αυτη και ευχομαι καθε μερα να μας εχει ολους καλα και να μας γεμισει με μωρακια:)!!!

Χαιρομαι που ολα σου πηγαν καλα!!!συντομα να παρεις την μικρουλα σου στο σπιτι!!Να σας ζησουν και τα δυο σας παιδακια!!να ειστε γεροι να τα καμαρωνετε!!!

Συγχαρητηρια!

*Με την πιστη και μονο καταφερνουμε πολλα.................:)

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα μου, σε σκεφτόμουν εδώ και μέρες.

Μπήκα να διαβάσω νέα σου και έπεσα πάνω σε αυτό...

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας και να την πάρετε γρήγορα στο σπιτάκι σας!

Υπομονή και όλα θα περάσουν.

Ευχαριστώ ηλιαχτιδακι μου! :):):):) να σαι καλά! Να χαιρεσαι την οικογένεια σου κ με το καλό το μπεμπέ σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα:)

Δεν εχουμε μιλησει ξανα....ειμαι σε ενα αλλο τοπικ....

με το που ειδα το θεμα ''Αγια Ειρηνη....''ετρεξα να δω τι εγραφε...........ακομη ενα θαυμα............Πιστευω σε αυτη και ευχομαι καθε μερα να μας εχει ολους καλα και να μας γεμισει με μωρακια:)!!!

Χαιρομαι που ολα σου πηγαν καλα!!!συντομα να παρεις την μικρουλα σου στο σπιτι!!Να σας ζησουν και τα δυο σας παιδακια!!να ειστε γεροι να τα καμαρωνετε!!!

Συγχαρητηρια!

*Με την πιστη και μονο καταφερνουμε πολλα.................:)

Γεια σου κοριτσάκι, σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Σου εύχομαι σύντομα ένα υγιέστατο κ τελειομηνο μωράκι! Δεν έχουμε ξαναμιλήσει, όμως εγω σας διάβαζα τις ατέλειωτες ωρες που ήμουν στο νοσοκομείο, κ τώρα τις ωρες που κάνω αντλήσεις. Ευτυχώς εισαστε πολυλογουδες κ πέρναγε η ωρα μου!!!!!:D:D:D

Ναι ήταν θαύμα, κ το θαύμα συνεχίζεται!!!! Εταξα να βγάλω το όνομά Τής κ να φάω το μήλο. Ειναι θαυματουργή πραγματικά! Πες κ στα υπόλοιπα κοριτσάκια του τόπικ να έχουν πιστη κ όλα θα γινόυν!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω κι εγω πολυ κι εχω παει στο Μοναστηρι της...

Παντα υγεια σε ολα τα παιδακια του κοσμου ...πολυ συγκινηθηκα με την ιστορια σας..να σου ζησει η μικρουλα σου και να σας φυλαει παντα η Αγια Ειρηνη η Χρυσοβαλαντου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσι μου

Δε με ξέρεις, αλλά εγώ σας "νιωθω" ως παρεακι απο το άλλο θέμα, αφού σας διάβαζα καθημερινά και έπαιρνα ιδεες......

Διάβασα τη ιστορία σου και πραγματικά συγκινήθηκα.......

Να συνεχίσεις να έχεις πίστη και δύναμη γιατί η Ειρήνη σου είναι μια πραγματική μαχήτρια........

Έχοντας και εγώ αντιμετωπίσει μια δύσκολη εγκυμοσύνη, αλλά με ευτυχή καταληξη, σε διαβεβαιώ ότι του χρόνου η κορούλα σου θα τρέχει υγιέστατη και υπέροχη...άλλωστε είναι μωράκι Απριλίου, όπως το μικρό μου κοριτσάκι.....τα καλύτερα παιδάκια....

Κάνε λίγη υπομονή και βγάζε το γαλατάκι σου...είναι το καλύτερο φάρμακο.....η ώρα που θα σφίξεις στην αγκαλίτσα σου το κοριτσάκι σου είναι κοντά....

Προσεύχομαι για τη μικρή μαχήτρια......

Και σε σένα σου κάνω μια πολύ μεγάλη αγκαλιά....

Και μη ξεχνάς...οι δυσκολίες είναι για τους δυνατούς.....και εσύ είσαι πολύ....

Καλό σου βράδυ.......


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια με συγκινητε με το ενδιαφέρον σας κ τις ευχές σας! σας ευχαριστώ απο καρδιας.....σταβ πολυ χαίρομαι που πηγαν ολα καλα! κ σε εμας ολα καλα θα πανε! την προστατεύει η Αγία Ειρήνη!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κοριτσάκι, σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Σου εύχομαι σύντομα ένα υγιέστατο κ τελειομηνο μωράκι! Δεν έχουμε ξαναμιλήσει, όμως εγω σας διάβαζα τις ατέλειωτες ωρες που ήμουν στο νοσοκομείο, κ τώρα τις ωρες που κάνω αντλήσεις. Ευτυχώς εισαστε πολυλογουδες κ πέρναγε η ωρα μου!!!!!:D:D:D

Ναι ήταν θαύμα, κ το θαύμα συνεχίζεται!!!! Εταξα να βγάλω το όνομά Τής κ να φάω το μήλο. Ειναι θαυματουργή πραγματικά! Πες κ στα υπόλοιπα κοριτσάκια του τόπικ να έχουν πιστη κ όλα θα γινόυν!!!!!

Και εγω συγκινηθηκα που μας ''ξερεις''...που μας διαβαζεις....αρα ξερεις τι κοπο κανω οπως καθεμια αλλωστε...για να φερω και εγω ενα ομορφο πλασματακι στο κοσμο.............:)

Ναι ειμαστε πολυλογουδες:tongue::tongue:

Μπραβο κοπελα μου!!βοηθεια σου!!παντα μα παντα να σας εχει καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιωτακι μου καταρχας κοπελα μου να σου ζησει η μικρουλα γρηγορα να την παρετε στο σπιτι σας..ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη...τα προωρακια ειναι μαχητες και πολυ πολυ συντομα θα την εχετε σπιτακι σας...σε φιλω...


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απο το parents εμαθα για τα θαυματα της Αγιας Ειρηνης και θα ηθελα να επισκεφτω την μονη καποια στιγμη!

Να σου ζησουν τα παιδακια σου, να τα δεις οπως επιθυμεις! Παντα γερα και καλοτυχα!!!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...