Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      στην κούνια πότε μεταφέρονται τα μωρά? στο χρόνο?

      Καλέ πιο χρόνο στους 6 μήνες  άντε 7 το πολύ αν είναι μικροκαμωμένο το μωρό δεν χωράει στο λίκνο Κ εκεί αρχίζει να γίνετε Κ επικίνδυνο γιατί ξεκινάει το παιδί να σηκώνετε μόνο του στον κωλο του κ να καθετε οπότε θέλει ψηλά κάγκελα . 

Το θαύμα τής Αγιάς Ειρήνης Χρυσοβαλαντου!


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα κ από εμένα..

Την Αγία την ξέρω επειδή ο ξαδερφος μου (συνομήλικος 11 μέρες διαφορά) έχει βαφτιστει ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ!

Πέρυσι κάνω την 1η εξωσωματική κ περιμένω χοριακή 16-08 στις 15-08 εγώ γενέθλια παρακαλούσα την ΠΑΝΑΓΙΑ να αντέξω το αρνητικό κ είχα αρχίσει να σκέφτομαι να πάω στην Αγία (μου είχε πει 1 φίλη για τα θαύματα της)..περνάει ο καιρός φτάνω στη 2η εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένα έμβρυα!!Στην αναμονή του ξεπαγώματος πάω στη χάρη της..πάω να ανάψω την λαμπάδα μας..δεν άναβε κ η λαμπάδα σαν παράλητη έτρεμε στο χέρι μου.ανατριχιάζω ξαναπλησιάζω το φυτίλι στη φλόγα γίνεται σαν ξύλο η λαμπάδα σκέφτομαι...θα τα καταφέρω! Κάνω την εμβρυομεταφορά νηστεύω από την 3η μέρα κ για 3 μέρες γαλακτοκομικά κ κρέας..την 7η μέρα αρχίζουν τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης..πείνα ατελείωτη το ψυγείο το άδειαζα..λέω στον άντρα μου, έχουμε πετύχει αλλά λίγο! Πέρνω θετική χοριακή αλλά μικρή ανεβαίνει κανονικά αλλά δεν πέρνει μπροστά..υπομονή ο γιατρός μου θα τα πάμε τέλεια εγώ ουδέτερη...γιορτή του άντρα μου (Μιχάλης) βλέπω αίμα ξημερώματα 10-11-16 αποβάλλω μόνο υγρά ούτε καν πόνος πάω για χοριακή κ υπέρηχο κ είχε φύγει ο σάκος που μπορέσαμε να δούμε...Από τότε άρχισαν τα όνειρα βλέπω μία μαυροφορεμένη να μου δίνει κουράγιο να μου γελάει να μου μιλάει να με χαιδεύει να μου λέει πάμε στον κήπο μου! Φτάνουμε στο πρόσφατο σημάδι της ΑΓΙΑΣ ΜΑΣ! Πέμπτη είχα ωοληψία Παρασκευή της Αγίας Ειρήνης...ξυπνάω με πόνους από την επέμβαση κοιταζόμαστε με τον άντρα του λέω προλαβαίνουμε να πάμε στο μοναστήρι; Μου λέει διαβάζεις τη σκέψη μου. Φτάνω πέρνω τη λαμπάδα που έτρεμε πάλι στο χέρι μου πάω να την ανάψω..τίποτα κάνω δεύτερη προσπάθεια το φυτίλι χωρίστικε στα 3 κ ενώθηκε σε μία μεγλαλη φλόγα η λαμπάδα όρθια σαν ξύλο ..αυθόρμητα λέω στον άντρα μου θα γίνουμε τρείς! Πάω στην εικόνα Της περνάει ο πόνος που είχα! Το μεσημέρι μαθαίνω ότι κ τα 5 ωάρια που φτιάξαμε ήταν γόνιμα αλλά λόγω σπέρματος καταφέραμε να γονιμοποιήσουμε τα δύο να η στεναχώρια να το κλάμα από την ένταση..Ερχεται η Δευτέρα μαθαίνω ότι μπήκαν κατάψυξη...όλα καλά με τα έμβρυα μας!! Με τον κύκλο του μήνα αρχίζω θεραπεία προσευχόμαστε στην Αγία να εξελιχθούν όλα ομαλά κ να μας χαρίσει ένα γερό παιδάκι..

Έχω συγκλονιστεί με τις ιστορίες σας πιστεύω ότι όλο τον Κόσμο βοηθά η ΑΓΙΑ πιστεύω ότι θα μας βοηθήσει να φέρουμε εις πέρας την προσπάθεια μας. Να είστε όλες υγιής κ να καμαρώνετε τα θαυματάκια σας!!!

Θα στο φερει...το ποτε μονο αυτη το ξερει...να αφαιθειταιστα χερια της..αυτη θα σηκωσει στην αππτυχια αυτη θα σε κανει ευτυχισμενη με την επιτυχια σου..στην ετ θα πιεις τον αγιασμο της..θα παρεις απο τη βρυση ενα μπουκαλι κ εννοειται τη ζωνη της..ολα κατ ευχην θα πανε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κ σημερα ειναι η γιορτη Της!  Μεγαλη η Χάρη Της!  Γιορτάζει κ το μικρο μου.  Εννοείται πηγαμε στο μοναστήρι το πρωι. Ειχε κόσμο παρολο που το μοναστηρι δεν γιορταζει σήμερα. 

Κοριτσάκι μου πολύχρονη κ ευτυχισμένη.  Παντα η Αγια Ειρήνη να σε προσέχει.  Κ εσενα κ την αδελφη σου!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, YOTOU είπε:

Κ σημερα ειναι η γιορτη Της!  Μεγαλη η Χάρη Της!  Γιορτάζει κ το μικρο μου.  Εννοείται πηγαμε στο μοναστήρι το πρωι. Ειχε κόσμο παρολο που το μοναστηρι δεν γιορταζει σήμερα. 

Κοριτσάκι μου πολύχρονη κ ευτυχισμένη.  Παντα η Αγια Ειρήνη να σε προσέχει.  Κ εσενα κ την αδελφη σου!

Yotou χρονια πολλα για την κορακλα σου!!βοήθεια σας που πήγατε στο μοναστηρι.Να χαιρεσαι και τα δυο παιδακια σου!!

Η Αγια Ειρηνη να μας προσέχει ολα τα παιδακια!

Φιλακια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια μου! να εισαστε καλα! κ να χαιρεστε κ εσεις τα παιδακια σας!

οσες προσπαθητε μην χανετε το κουραγιο σας! πιστη και θα τα καταφερετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

Απίστευτη ιστορία island.. συγκινήθηκα πολύ.. 

κι εγώ γνώρισα την Αγία Ειρήνη που ούτε καν γνώριζα πως υπήρχε εντελώς τυχαία αφού έπαθα τότε την αποκόλληση. Από τότε πιστεύω στα θαύματα, πάω τακτικά Κ μεταλαμβάνω το παιδί, έχω έρθει πιο κοντά στο θεό γενικότερα, παίρνω δύναμη με την πίστη μου Κ επισκέπτομαι Το μοναστήρι όσο πιο συχνά μπορώ.

τωρα πάω για το δεύτερο.. δυστυχώς ο άντρας μου δε θέλει αν είναι κορίτσι πάλι να δώσουμε δεύτερο όνομα Κ στεναχωριέμαι πολύ. Θα βγάλουμε του μπαμπά ή της μαμάς του εφόσον η πρώτη πήρε το όνομα της μαμάς μου. Ούτε κι εκεί ήθελε δεύτερο όνομα δεν του αρέσουν. Δεν μπορεί να με νιώσει σε αυτό δυστυχώς... Την έπισκεπτομαστε συχνά και κρατώ την εικόνα της στο παιδικό δωμάτιο...


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...