Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Το θαύμα τής Αγιάς Ειρήνης Χρυσοβαλαντου!


Recommended Posts

Και εγω συγκινηθηκα που μας ''ξερεις''...που μας διαβαζεις....αρα ξερεις τι κοπο κανω οπως καθεμια αλλωστε...για να φερω και εγω ενα ομορφο πλασματακι στο κοσμο.............:)

Ναι ειμαστε πολυλογουδες:tongue::tongue:

Μπραβο κοπελα μου!!βοηθεια σου!!παντα μα παντα να σας εχει καλα!!!

ναι ζαμιακι ξερω τι κοπο κανετε κ ποσο πολυ το θέλετε! θα έρθει ομως να είσαι σιγουρη για αυτό! σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να τα καταφερεις συντομα!!! Σε ευχαριστώ κ παλι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιωτακι μου καταρχας κοπελα μου να σου ζησει η μικρουλα γρηγορα να την παρετε στο σπιτι σας..ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη...τα προωρακια ειναι μαχητες και πολυ πολυ συντομα θα την εχετε σπιτακι σας...σε φιλω...

αρετουλα μου σε ευχαριστώ για τις ευχες σου! Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογένεια σου! Σε φιλω κοριτσάκι μου!

Link to comment
Share on other sites

Απο το parents εμαθα για τα θαυματα της Αγιας Ειρηνης και θα ηθελα να επισκεφτω την μονη καποια στιγμη!

Να σου ζησουν τα παιδακια σου, να τα δεις οπως επιθυμεις! Παντα γερα και καλοτυχα!!!

ευχαριστώ νεφελη μου! κ εγω μανούλα Ιουλίου ειμαι με πητ 12/7, αλλά το θαυματακι μας ηταν βιαστική κ γεννησα 19/4, στην 28η εβδ! η Αγία Ειρήνη ομως την φροντισε κ την φροντιζει κ εγω ειμαι ησυχη! να πας στο μοναστηρι, ειναι υπεροχα! με το καλο το μπεμπακι σου κ με ένα πονο!

Link to comment
Share on other sites

ναι ζαμιακι ξερω τι κοπο κανετε κ ποσο πολυ το θέλετε! θα έρθει ομως να είσαι σιγουρη για αυτό! σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να τα καταφερεις συντομα!!! Σε ευχαριστώ κ παλι!

Σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου κοπελα μου....!!!ευχομαι και ελπιζω να μην κουραστουμε πολυ μεχρι να ερθει το σπορακι μας.......:)

Οσο για την μονη της Αγιας Ειρηνης στη Λυκοβρυση που πηγαινω....ειναι πολυ ομροφη και σε γαληνευει οταν πηγαινεις.....καθε φορα τα ιδια συναισθηματα εχω.......και με βουρκωμενα τα ματια απο χαρα γιατι εχουμε την υγεια μας...και βεβαια για να ερθει το παιδακι μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου ζησει το κοριτσακι σου κοπελα μου και οι μερες να κυλησουν γρηγορα σαν νερο για να την παρετε στο σπιτι σας. να ειναι παντα γερή και καλότυχη. το Σαββατο ημουν σε μια βαφτιση και το μωρακι πηρε το ονομα Ειρηνη Χρυσοβαλαντω. Μεγαλη η Χαρη της Αγιας, να σας βοηθαει παντα!


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites

YOTOU,να σας ζησει το κοριτσακι σας!

Να ειναι γερο και ευλογημενο σε ολη της τη ζωη!Η Αγια Ειρηνη να την εχει υπο τη σκεπη της,καθως και εσας!

Εισαι μια ηρωιδα κοριτσι μου!Το κουραγιο και η αισιοδοξια σου,τοσο το δικο σου,οσο και της μικρης μαχητριας,να ειναι παραδειγμα προς μιμιση για ολους αυτους που λυγιζουν με την καθε,ασημαντη πολλες φορες,δυσκολια!

Να σας εχει Η Παναγια μας παντα καλα!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κορίτσια σας ευχαριστώ μεσα απο την καρδια μου για τις ευχές κ τα πολυ όμορφα λόγια που μου λέτε....σας ευχαριστώ!!! να χαιρεστε τα παιδακια σας κ μόνο υγεια να έχουμε!!! ζοισκος μου, φιλια πολλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια! σημερα σαραντιζουμε! να το εχει καλα ο Θεος κ η Αγία Ειρήνη το κοριτσάκι μας! το σαββατο θα παω να παρω την ευχη κ όταν με το καλο βγει η μπεμπουλα μας θα πάμε κ μαζί! Ειμαστε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..

Μηπως ξερετε τι ωρες ειναι ανοιχτη η Μονη τα Σαββ/Κυριακα; Κι αν υπαρχει καποιο τηλ;

Διοτι βρηκα ενα αλλα δεν απαντουν...

καλημέρα! αν δεν κανω λαθος 8-3 (η4) κ καθημερινες κ σαββατοκύριακο. Στο τηλέφωνο πρεπει να επιμενεις γιατί αργουν να το σηκωσουν. Επίσης πρεπει να φορεσεις φουστα απο το γονατο κ κατω, αλλιως σου δίνουν εκει φουστα μακριά μαύρη. Τουλάχιστον δινανε, εχω να παω περιπου 8-9 χρονια.το τηλέφωνο είναι 2102822146. Βοηθεια σου αν πας κ με το καλο το μπεμπακι σου!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! σημερα σαραντιζουμε! να το εχει καλα ο Θεος κ η Αγία Ειρήνη το κοριτσάκι μας! το σαββατο θα παω να παρω την ευχη κ όταν με το καλο βγει η μπεμπουλα μας θα πάμε κ μαζί! Ειμαστε καλα!

Με το καλό Γιώτα μου να έρθει στο σπιτάκι σας η κορούλα σας!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...