Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Το θαύμα τής Αγιάς Ειρήνης Χρυσοβαλαντου!


Recommended Posts

Καλημερα!

Χαιρομαι πολυ για τα καλα σας νεα! Ευχομαι οτι καλυτερο!:)

Να δεις τα κοριτσακια σου οπως επιθυμεις!! Υγιη πανω απολα και πολυ πολυ τυχερα!!!

Χθες επισκεφτηκα την Μονη και ηπιαμε αγιασμο, πηραμε λαδακι, μηλο και εικονιτσα. Οι μοναχες που συναντησα ευγενικοτατες και γλυκυτατες!

Θα ηθελα αργοτερα να παρω την ευχη απο εκει.

Καθως εφευγα ομως συνειδητοποιησα πως ο ναος ηταν μικρος και δεν ειδα και παπα! Κανουν εκει λειτουργια; Απο που θα την παρω την ευχη;; Οταν ξαναπηγα πισω οι μοναχες ειχαν ολες εξαφανιστει κι ετσι εφυγα! Εχει παπα κοριτσια εκει; Γινεται λειτουργια;

Να σημειωσω πως η Μονη ειναι ανοιχτη καθε μερα ολη την εβδομαδα ως τις 6 και πως πραγματι θελει επιμονη στο τηλεφωνο.

Βοηθεια σε ολες μας, μανουλες και μη μανουλες.. Οι μεν με υγιη γερα παιδακια και οι δε με μια μεγαλη τυχη, υγεια και πολλα +++!

:)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια μου καλημέρα! σας ευχαριστώ παρα πολυ! νεφελη το μοναστήρι είναι γυναικειο απο οτι ξερω. Δεν εχει παπα. Ειχα ρωτησει αρχες Μαΐου στο τηλέφωνο αν σαραντιζουν εκεί κ μου είπε η καλογρια οχι. Τωρα με την λειτουργία δεν ξέρω τι γίνεται.βοήθεια σου κ καλη λευτεριά εύχομαι! ζοισκος τι κάνετε? πως είναι τα νινακια σου? σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ yotou κι εγω που το υποσχεθηκα στην αγια ειρηνη οταν προσευχομουν οτι θα παρω απο κει την ευχη, τωρα τι κανω;;; Τις υποσχεσεις δεν πρεπει να τις παιρνουμε πισω αποσο ξερω....!!!!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα τηλ στη Μονη και ρωτησα την μοναχη! Μου ειπε πως δεν πειραζει και πως αρκει να παω με το μωρακι με το καλο οταν γεννηθει να προσκυνησω! Ουφ ξεαγχωθηκα! Γιατι με ολα αυτα τα πρεπει ή δεν πρεπει της εκκλησιας δεν το κατεχω τοσο πολυ!!

Περιττο να σας πω πως ο αντρας μου κρυφογελαει (με κοροιδευει) μαζι μου. Με λεει αγχωτικη ειδικα λεει απο τοτε που εμεινα εγκυος...!!!

Εγω αγχωδης;;; Ποτε!!:D

Ουφ!

Ναι οντως δεν εχει παπα:oops:


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε νεφελακι η Αγία καταλαβαινει οτι το ειπες επάνω στην λαχτάρα σου κ στην πίστη σου κ εφόσον δεν εξαρτάται απο εσενα, φυσικά κ δεν θα υπήρχε πρόβλημα! Καλα εκανες κ ρώτησες τι κάνουμε σε αυτη την περιπτωση, κ εγω ηθελα, αλλα αφου δεν γινεται θα την παω ετσι, οταν βγούμε για να παρει την χαρη Της.

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κορίτσια σας ευχαριστώ μεσα απο την καρδια μου για τις ευχές κ τα πολυ όμορφα λόγια που μου λέτε....σας ευχαριστώ!!! να χαιρεστε τα παιδακια σας κ μόνο υγεια να έχουμε!!! ζοισκος μου, φιλια πολλά!

:D:D:D:D:D:D:D:D

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!! Τα εχουμε πει εμεις αλλα ξαναευχομαι να ειναι λιγες ακομη οι μερες που θα την εχετε μακρια απο το σπιτακι της γερη κ τυχερη να ειναι!!

πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D:D:D:D

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!! Τα εχουμε πει εμεις αλλα ξαναευχομαι να ειναι λιγες ακομη οι μερες που θα την εχετε μακρια απο το σπιτακι της γερη κ τυχερη να ειναι!!

πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!

μπιλλακι μου γλυκό! σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιωτάκι μου,

καλά είμαστε!!Δόξα τω Θεώ!! Θεριεύουν σιγά σιγά και με κάνουν να αναρωτιέμαι: Είναι αυτά πρόωρα;;;;; Αλλά, μετά συναντώ συνομίληκά τους και προσγειώνομαι!!χαχαχαχα!!

Να είναι καλά όλα τα μωράκια του κόσμου!!!

Φιλιά σε όλη την παρέα!

Link to comment
Share on other sites

Γιωτάκι μου,

καλά είμαστε!!Δόξα τω Θεώ!! Θεριεύουν σιγά σιγά και με κάνουν να αναρωτιέμαι: Είναι αυτά πρόωρα;;;;; Αλλά, μετά συναντώ συνομίληκά τους και προσγειώνομαι!!χαχαχαχα!!

Να είναι καλά όλα τα μωράκια του κόσμου!!!

Φιλιά σε όλη την παρέα!

μπράβο κοριτσάκι! θυμησε μου ποσο γεννήθηκαν κ σε ποια εβδ κ ποσο ειναι τωρα? εννοεις ότι ειναι πιο μικροκαμωμενα απο τα συνομηλικα τους?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια! σημερα πηραμε προαγωγη! πηγαμε στην μενν 3! Τωρα μας μενουν η ενδιαμεση, η απλή κ ενα κιλο ακόμα!!! :):D:D

Kοπελα μου!!!!!!!!!Μπραβο!!!ολα βαινουν καλως!!!!!Χαιρομαι πολυ!!!!Ευχομαι γρηγορα να την παρετε στη φωλιτσα σας!!!:D:p

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια! σημερα πηραμε προαγωγη! πηγαμε στην μενν 3! Τωρα μας μενουν η ενδιαμεση, η απλή κ ενα κιλο ακόμα!!! :):D:D

Μπραβο κοριτσακι μου!!!! Θα περάσει ο καιρός θα το δεις και θα κάνεις αγκαλίτσες με την πριγκηπισσούλα σου στο σπιτάκι σας!!;);)


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...