Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αχ πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά με την Δήμητρα!!!

Μamageor πήρα τηλ στο Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης και δεν μου λέγανε την παραμικρή πληροφορία....εντάξει έχει μια λογική... Πάντως ο αντρούλης σου ίσως πρέπει να δει φωτογραφίες από τις υπόλοιπες εγκυούλες να δει τί θα πει ΟΓΚΟΣ!!!! Αν νομίζει ότι ανήκεις στο μέσο όρο, κάνει μεγάλο λάθος!!!!!! Είσαι μια εγκυούλα petite!!!!!

Άντζι2009 καλορίζικα!!!! Και τώρα καλά πλυσίματα!!!!

Καλώστην την ΓεωργίαΦ με τα δίδυμα αντράκια!!! Με το καλό!!!! Νομίζω είσαι η τρίτη της παρέας με δίδυμα!!!!

Inaki ζήτησα να μου υπολογίσει το site που μας έδωσες την ΠΗΤ και βγάζει 9/12!!! ΜΑΚΑΡΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by nnm005
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Inaki ζήτησα να μου υπολογίσει το site που μας έδωσες την ΠΗΤ και βγάζει 9/12!!! ΜΑΚΑΡΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ!!!!!!

Δεν είχες πεί στον γιατρό πόσες μέρες είναι η περιοδός σου;;

εμένα συμφωνα με περίοδο είναι 23/12, αλλα υπερηχογραφικά βγήκε 19/12 στην αυχενική...λοιπόν βάλε στα αγαπημένα σου (bookmark) την σελίδα με τα αποτελέσματα που σου εβγαλε και όποτε θες πάτα πάνω να δεις πόσες μέρες σου μένουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σας χαιρετώ στα γρήγορα και πάω να ξαπλώσω... Δεν είμαι καλά από χτες το βράδυ και δεν ξέρω αν περνάω ίωση ή αν έπαθα δηλητηρίαση. Έχω όλα τα κλασσικά συμπτώματα δηλητηρίασης, αλλά εκεί που πήγαμε χτες, ό,τι έφαγε ο άντρας μου, έφαγα και εγώ... Οπότε γιατί μόνο εγώ επηρρεάστηκα? Πυρετό πάντως δεν έχω αν και νιώθω άδύναμη... Θα τα πούμε αύριο. :-)


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια.

Με γεια το καινούργιο καφέ!!!!!!!!!!!

Εύχομαι για την Δη + Χρ να πάνε όλα καλά.

Γεωργία καλώς ήρθες στο παρεάκι μας.

Lucy περαστικά σου κοπέλα μου.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο σπορ ο υπνος.... το πολυ 3 τεταρτα καταφερα να κοιμηθω κ σηκωθηκα λαχανιασμενη! λες κ ετρεχα ενα πραγμα!!!!

Γειά σας κορίτσια εγώ γεννάω 5/12/09 στο Ιασώ δύο μπόμπιρες !!

με το καλο τα αντρακια σου!!!

Μamageor πήρα τηλ στο Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης και δεν μου λέγανε την παραμικρή πληροφορία....εντάξει έχει μια λογική... Πάντως ο αντρούλης σου ίσως πρέπει να δει φωτογραφίες από τις υπόλοιπες εγκυούλες να δει τί θα πει ΟΓΚΟΣ!!!! Αν νομίζει ότι ανήκεις στο μέσο όρο, κάνει μεγάλο λάθος!!!!!! Είσαι μια εγκυούλα petite!!!!!

πες τα βρε ΦΑΜ!!!! η μινιον της παρεας είναι!!!!

μόλις σχολασε ο αντρας μου , που ειχε να με δει απο το πρωι... κ τι μου λεει???? " βαρυνες"

lucy περαστικα σου!!!


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας χαιρετώ στα γρήγορα και πάω να ξαπλώσω... Δεν είμαι καλά από χτες το βράδυ και δεν ξέρω αν περνάω ίωση ή αν έπαθα δηλητηρίαση. Έχω όλα τα κλασσικά συμπτώματα δηλητηρίασης, αλλά εκεί που πήγαμε χτες, ό,τι έφαγε ο άντρας μου, έφαγα και εγώ... Οπότε γιατί μόνο εγώ επηρρεάστηκα? Πυρετό πάντως δεν έχω αν και νιώθω άδύναμη... Θα τα πούμε αύριο. :-)

εε αλλιώς ανταποκρίνεται ο δικός σου οργανισμός και αλλιώς του αντρα σου!!!

περαστικά σου, να περάσει γρήγορα!!

Link to comment
Share on other sites

Lucy περαστικούλια!!!!! Σίγουρα άλλη ευαισθησία έχει ο οργανισμός της εγκύου...

Inaki φυσικά του είχα πει τον κύκλο μου του γιατρούλη και μάλιστα μου βρήκε πιθνή ημ/νία σύλληψης ίδια με του site...δεν ξέρω γιατί υπάρχει η διαφορά αλλά δεν με πολυνοιάζει, αφού ότι και να μας πουν αυτοί οι υπολογισμοί, θα ξεκινήσουμε όπου να ναι στενή παρακολούθηση με καρδιοτοκογράφο, που (από ότι λένε οι φήμες) δείχνει πλήρως την κατάσταση του μωρού, την καρδιά του, την ανάπτυξή του και λοιπά...

Sofia_m οι μπουμπούκες σου τουλάχιστον ξεκουράζονται...αυτό στο λέω για να το σκέφτεασαι και να παίρνεις κουράγιο...εύχομαι απόψε να κοιμηθείς ξεκούραστα!!!!

Natasoula γεια σου κι εσένα!!!!

Marina βάλε φωτογραφιούλες στο fb να δούμε το κοιλίτσι σου!!! Καλά ο γιος σου είναι φοβερός τύπος!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΦΑΜ και με στενή παρακολούθηση πάντως πότε θα βγούν τα μπεμπιά δεν ξέρουμε (εκτος αν παμε με ραντεβού φυσικά)

Σε μια γνωστή μου της λέγαν μέσα στη βδομάδα θα γεννήσεις...και τελικά πήρε 15 μέρες και ακόμα περιμένει :D

Link to comment
Share on other sites

εδώ είμαστε!!!! Γυρίσαμε από τον παιδίατρο που καναμε και την δευτερη δόση αντιγριπικού και είμαι κομματια!!! Κορίτσια μην βασ΄ζεστε στην υπερηχογραφική ηλικία παρά στην ηλικία βάση τελυταίας περιόδου και του κυκλου της περιόδου σας.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ασχετο και οχι πολυ ευχαριστο.Τις κουμπαρας τα κοριτσακια 5ετων και 15 μηνων κολησαν τη νεα γριπη στη θεσσαλονικη απο το σχολειο.απο την ωρα που μου το ειπε έχω πάθει κάτι.το νέο μωρό φοβάμαι πάρα πολυ σεκαραντινα θα ειμαστε νομιζω ακομα και τον αντρα μου θα διωξω να μη μου κουβαλησει τιποα και θα τον ξαναμαζεψω τον Μαιο


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον την περνάνε ελαφρυά??? Είχαν κάνει της εποχιακής??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...