Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ειναι μια κοπέλα που είπε δεν της πετυχε, τι εκανες εσυ? εκανες πιο σφιχτη την ζύμη? άμα δεν το πετύχω και αυτο κορίτσια δεν ξαναμαγειρεύω!!! πήγα να κάνω τουρτα προχθές και βγήκε σούπα....τόσο άσχετη να είμαι? μόνο της Μπαρμπαρίγου τα γλυκά μου πετυχαίνουν και τα κουτια τα Γιώτης που είναι σχεδόν έτοιμα :confused::confused::confused:

Καλημερα.....

εγω κατερινα μου εβαλα ακριβως οσο αλευρι λεει και βγηκαν ενταξει...εη ζυμη οντως βγαινει πολυ μαλακη αλλα μπορεις να την δουλεψεις...εγω εβαλα πολυ αλευρι στον παγκο και στα χερια μου και ηταν μια χαρα.....αν δυσκολευτεις με τις ποσοτητες π.χ. 1/4 φλ. ζαχαρη , εχει στν αρχικη σελιδα του σαιτ καπου που λεει "μετατροπες" ...ετσι βρισκεις οτι το 1/4 φλ. ζαχαρη ειναι 4 κ.σουπας....εμενα μου φανηκαν πανευκολα και πολυ νοστιμαααααααααα


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο δικός μου στον ύπνο του γελάει εδώ και ένα μήνα! στον ξύπνιο του "κοιμάται"!!! και το βράδυ μου έβγαλε την πίστη! ανα 3,5 ώρες ξύπνημα από τις 22:00. και τώρα το μάτι γαρίδα! έλεγα θα κοιμόμασταν τουλάχιστον αγκαλιά... δεν το κόβω...

α! καλημέραααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!


15y6xxxv0qx3picm.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες!! εμεις συνεχίζουμε το ξύπνημα ανα 2ωρο αλλα εχει μειωθεί αισθητά η ώρα που θηλάζει :wink: Σήμερα την είχα όλο το βράδυ στο κρεβάτι μας γιατί με τα πονάκια που έχει δεν τίθεται κάν θέμα για πορτ μπεμπέ!! Τώρα την άφησα να κοιμηθεί δίπλα στον μπαμπά της και βρήκα ευκαιρία να κάνω μπάνιο, yeeeeesssss!!! Πάω να βάλω τις κρέμες μου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερουυυυδιααααα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες!! εμεις συνεχίζουμε το ξύπνημα ανα 2ωρο αλλα εχει μειωθεί αισθητά η ώρα που θηλάζει :wink: Σήμερα την είχα όλο το βράδυ στο κρεβάτι μας γιατί με τα πονάκια που έχει δεν τίθεται κάν θέμα για πορτ μπεμπέ!! Τώρα την άφησα να κοιμηθεί δίπλα στον μπαμπά της και βρήκα ευκαιρία να κάνω μπάνιο, yeeeeesssss!!! Πάω να βάλω τις κρέμες μου!

inaki tι λεει η κρεμα? ειδεσ καμμια διαφοραι???


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι νομιζω οτι υπαρχει μειωση στις ραγάδες και εχω μαζεψει λιγο..για κυτταριτιδα δεν μπορώ να πώ γιατι την εχω σε αφθονια και μεχρι να χασω τα κιλα δεν με απασχολει!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι νομιζω οτι υπαρχει μειωση στις ραγάδες και εχω μαζεψει λιγο..για κυτταριτιδα δεν μπορώ να πώ γιατι την εχω σε αφθονια και μεχρι να χασω τα κιλα δεν με απασχολει!!!

Την celofin εχεις ετσι???? Αλεκα να πεις της εταιριας να σου δωσει ποσοστα!!! :D:D


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

Τρελαινομαι με τον διαλογο σας το τι ροη εχει .............ο ενας λεει αυγα και ο αλλς καλαθια και ειμαι σιγορη οτι θα το συνεχισετε ετσι για πολλη ωρα.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι νομιζω οτι υπαρχει μειωση στις ραγάδες και εχω μαζεψει λιγο..για κυτταριτιδα δεν μπορώ να πώ γιατι την εχω σε αφθονια και μεχρι να χασω τα κιλα δεν με απασχολει!!!

καλα κανεις...αν φυγουν τα κιλα, μετα λιγη γυμναστικουλα και μετα σουπερ....Στον Αγγελο, μετα απο +47 κιλα, και ενω δεν τα ειχα χασει όλα εκεινη την εποχη, βγηκα στην παραλια μα κοιλιακους...Οπότε όλα γινονται(στη φωτο που εχω τον Αγγελο αγκαλια και ειναι η αδερφη μου διπλα, εδω στο προφιλ του παρεντς);). Για αυτο ειμαι τοσο σιγουρη ότι θα τα χασουμε αν θελουμε...

Την celofin εχεις ετσι???? Αλεκα να πεις της εταιριας να σου δωσει ποσοστα!!! :D:D

μα ειναι πολυ καλη....Βεβαια το δευτερο κουτι δεν εχει τα ιδια αποτελεσματα, για αυτο να την ξαναπαρετε μετα απο 6 μηνες. Η επομενη κρεμα απο τη σελοφιν ειναι η σκαλπτ απ της Λορεαλ, απο τα σουπερ μαρκετ. Ειναι και φτηνη


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

λαλημερα κοριτσακια εμεις το ξενυχτησαμε χτες ειχαμε πονακια και κοιμηθηκαμε στις 5το πρωι..κ 9,30ημασταν στο ποδι κουτουλαω κοριτσια..και τωρα αγκαλια τον εχω και γκρινιαζει το χρυσο μου..αντε να περασει 1μηνας ακομα μπας και ησυχασουμε..αλεκα πως μπορω να δω τις φωτο στο προφιλ???


:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανίτσες!!!

Μακάρι τα προβλήματα μας να έχουν πάντα να κάνουν με τον ύπνο...μ έχει πάρει λίγο από κάτω...λίγο αυτή η φαινυλκετονουρία και πολύ περισσότερο το νεογέννητο μιας φίλης που είναι σε δύσκολη κατάσταση... (Σας παρακαλώ μη ρωτήσετε λεπτομέρειες γιατί ούτε αντέχω να τα πω, ούτε εσείς θα το αντέξετε...) Υγεία κορίτσια μου πάνω από όλα για εμάς και τις οικογένειες μας και όλα τα άλλα φτιάχνουν...

QUOTE=mamageor;194854]Καλημερα τσουπρες....εμεις πγαμε χτες το βραδι σ ενα κουβανεζικο μαγαζι ,ηπιαμε τα κοκτειλ μας , φαγαμε τα μπουριτος μας και τα φαχιτας , κοψαμε τη διαιτα αφου δε χανουμε που δε χανουμε ας το ευχαριστηθουμε καλυτερα...γυρισαμε σπιτι , εφυγε η μαμα μου, ριξαμε τα πυροτεχνηματα μας, ταισαμε το μωρο και ξεραθηκαμε!!!!!!

Σούπερρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!

Εμενα ο Δημητρης δεν μιλαει καθολου καθαρα και το αγαπημενο του τραγουδι ειναι το ηταν μια φορα και λεει:μια ...εεεεεεενη οη αθηηηηη το υηηηηη της ....ενει αγι πωι και πεταει και ενα καλεγια οσες δεν καταλαβαν μια μικροπαντρεμενη κορη ξανθη τον κυρη της προσμενει βραδυ πρωι το καλε ειναι ιδιο

Γεια σου Μιμάκο!!!!

Μ'έχει φάει η βαρεμάρα και η μοναξιά....και τώρα 4 μέρες που έχει πολύ καλό καιρό είμαι όλο έξω........ καρότσι-μπεμπού-και δρόοοοομοοοοο !

Ε! σήμερα είπα να κάτσω μέσα, το παράκανα μου φαίνεται.

Αυτά !

Συμπεθερούλα κι εγώ νιώθω πολλή μοναξιά...δεν θα έπρεπε όμως να νιωθουμε έτσι...

εγω εδω ειμαι...ειχα επισκεψεις.....μου κανει και τα ωραια του τωρα το μικρουλη μου και λιωνω!!!!!!! Σημερακοιταζε τον Αγγελο που χοροπηδαγε και να γελαει κακαριστα σα μεγαλο παιδακι το μικρουλι μου.....αχ.....ελιωσα σας λεω!

Ευτυχία τρελή!! Εμάς μια φορά γέλασε το προηγούμενο Σάββατο (κανονικά: ΧΑΧΑΧΑ) κι από τότε τίποτα...

κι εμεις εδώ...πολύ ασχημα την περασαμε σημερα, ολη μέρα πόναγε η καημενούλα...τώρα εχει ηρεμήσει κάπως, κοιμάται στο στήθος. Δεν κατάφερα να κάνω καμια δουλεια, εβγαλα κατι σακούλες με ρουχα που μου ειχε δώσει η αδερφή μου για να δω τι εχω για 3-6 μηνων και τα εχω παρατήσει ολα στο πατωμα!!!

Καλά έκανες Ινάκι μου!! Προέχει η ξεκούρασή σου για να φροντίζεις καλά τη μπεμπούλα σου και μην ξεχνάμε πόσο κουραστικός είναι ο θηλασμός!!!!!

εγω κοριτσακι συνεχιζω ακαθεκτη,...και επιτελους αρχιζω και βλεπω διαφορα στο σωμα. Γιατι δεν ειναι μονο τα κιλα αλλα και το 'μαζεμα'. Και ειδικα για εμενα...με τόοοοσα κιλα.

Μπράβο Αλεκάκι!!!

λαλημερα κοριτσακια εμεις το ξενυχτησαμε χτες ειχαμε πονακια και κοιμηθηκαμε στις 5το πρωι..κ 9,30ημασταν στο ποδι κουτουλαω κοριτσια..και τωρα αγκαλια τον εχω και γκρινιαζει το χρυσο μου..αντε να περασει 1μηνας ακομα μπας και ησυχασουμε..

Λαλημέρα!!!! Λάλησες???:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μητερούλες !!!! Τώρα που μπήκα λείπετε όλες....τρώτε ????

Σήμερα ευχαριστήθηκα χουζούρι με τη μπεμπού ! 'Εφυγε ο Γιώργος το πρωί στο μαγαζί και μας άφησε στο κρεβάτι που τη θηλαζα...πριν λίγο σηκωθήκαμε! Είμασταν δύο τεμπελάκια....όλο ξάπλες, αγκαλιές και παιχνίδια.

Μαρινάκι καλή επιτυχία με την εγχείρηση του μπαμπά σου.

Συμπεθερούλα μου δεν θα σου πω τίποτα προς το παρόν, να ξέρεις ότι σε σκέφτομαι και θα τα πούμε από κοντά την Πέμπτη.....

Α! και θα το ξεχνούσα. Μαρίνα μη τυχόν και δεν έρθεις στη μάζωξη. Ο Δημητράκης είναι η μασκώτ του ''γκρουπακίου'' μας ......;););)

Επεξεργάστηκαν by sofou

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να έρθετε!!! Κανονίσαμε συνάντηση Πέμπτη 4/3 στις 12 το μεσημέρι στο mall. Θα έρθεςι??????

Τις Πέμπτες τα πεθερικά μου πάνε στην κόρη τους στην Πετρούπολη από το πρωί και έρχονται το βράδυ, οπότε δυστηχώς εγώ δεν θα μπορέσω....

Ε λοιπόν έχω φάει τρελή φρίκη γιατί μπήκα στο νετ και διάβασα...Και τα γ@μοαποτελέσματα θα βγούν σε 10 εργάσιμες, δηλαδή σε 2 εβδομάδες...

Κάνε λίγο υπομονή κοριτσάκι μου και όλα θα πάνε καλά. Σκέψου θετικά!

οχι καλε μαχη δεν εισαι μονη....ειμαι εγω και αλλη μια δεν θυμαμαι ποια....και εγω 2 φορες αδιαθετησα απο τοτε που γεννησα και εχω παρα πολυ αιμα αλλα καθολου πονους,τιποτα.

ΦΑΜουλαααααααααααα!ολα καλα θα ειναι καλε!!!!!

Κι εγώ από sex τίποτα! Δεν έχω και τρελή όρεξη βέβαια, αλλά πρέπει κιόλας να φτιάξω λίγο τον εαυτό μου (αποτρίχωση-η αρκούδες μπροστά μου είναι φαλακρές!- βάψιμο μαλλιών, φρυδάκια, καθαρισμό προσώπου, να πέσει και η κοιλιά μου:mad:). Αλήθεια βρε κορίτσια έχω ακόμα αρκετή κοιλίτσα και δεν την βλέπω να πέφτει.... οι δικές σας σε τι κατάσταση βρίσκονται? Είναι βέβαια και το δεύτερο παιδάκι μου, αλλά τόσο χάλι????

Κοριτσια καλησπερα,η μπεμπα δε κοιμαται καθολου και οταν καταφερνω να την κοιμισω(να την ακουμπησω στο κρεββατι) ξυπναει μετα απο λιγακι,σημερα κοιμηθηκε λιγακι στην κουνια της μονο.Μολις την ταιζω μετα απο λιγο που την σηκωνω για να ρευτει (ενω ρευεται κανονικα) αρχιζει να κλαιει, να στριβει το κεφαλι της προς τα πισω, να μαζευει ποδια, να χτυπιεται.Επειδη εχουμε προδιαθεση για ΓΟΠ οπως εδειξε ο υπερηχος της εδωσε ο γιατρος μια αγωγη αλλα δεν ειδα φως!!!!!Ειχε καμια σας παρομοιο προβλημα;Σημειωτεον οτι την θηλαζω.HELP!!!!

Τι είναι το ΓΟΠ?:confused:

Μάχη μου και εγώ έτσι τον έστρωσα να κοιμάται το βράδυ, κατα τισ 10 γαλατακι γυρω στα 90 μλ στις 11 ζεστό μπανάκι και ζεστό μαραθο και κατα τις 12.30 γυρω στα 120 μλ γαλατακι (τώρα τελευταία σταμάτησε να ζηταει το τελευταίο γαλατάκι) και ξυπναει 6.3 με 7 το πρωι.

ΑΨΟΓΑ!!!!

βρε κοριτσια τι 90ml εμενα χτυπαει 180 πια...90 ετρωγε οτα βγηκε απο το μαιευτηριο!!!ΑΧ θα το σκασω το μωρο μου φαινεται!!!

Αχ κι εμένα το καλό μου το μπουμπούκι είχε φτάσει 180ml. Τώρα τι να κάνω, που έχω σκάσει που δεν τρώει :( :( :( :(! Από τις 11 χθες το βράδυ μέχρι τώρα, έχει πιεί συνολικά 230ml :( :( :( :(. Έχει φτάσει βέβαια τα 6 kg αλλά δεν τρώει.... Μπορεί να φταίει το γάλα μου βρε κορίτσια? Έπαιρνα TANILAS είναι για την δυσκοιλιότητα και μου είχε πει η γυναικολόγος μου πως δεν πειράζουν στον θηλασμό, αλλά για καλό και για κακό το σταμάτησα. Στεναχωριέμαι πολύ ρε γαμώτο!!

Σε εσας που το περάσατε, μετά από πόσες μέρες ήρθαν στα ίσια τους τα μωράκια σας?


4wPzp3.png izCMp3.pngkAQgp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...