Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για πείτε μου κάτι.... θα πάρουμε και τα μωράκια μας μαζί στην συνάντηση???

Καλώς δεχτήκαμε το ξενιτεμένο μας !!!

Την πρώτη ερώτησή σου δεν ξέρω να την απαντήσω αλλά σε αυτή μπορώ να το κάνω.

Θα τα πάρουμε τα μπεμπίδια μαζί μας γι'αυτό κανόνισε να έρθεις κι εσύ !!!


Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ευχαριστήθηκα χουζούρι με τη μπεμπού ! 'Εφυγε ο Γιώργος το πρωί στο μαγαζί και μας άφησε στο κρεβάτι που τη θηλαζα...πριν λίγο σηκωθήκαμε! Είμασταν δύο τεμπελάκια....όλο ξάπλες, αγκαλιές και παιχνίδια.

Συμπεθερούλα μου δεν θα σου πω τίποτα προς το παρόν, να ξέρεις ότι σε σκέφτομαι και θα τα πούμε από κοντά την Πέμπτη.....

Α! και θα το ξεχνούσα. Μαρίνα μη τυχόν και δεν έρθεις στη μάζωξη. Ο Δημητράκης είναι η μασκώτ του ''γκρουπακίου'' μας ......;););)

Τί όμορφο πρωινό...

Σε περιμένω πως και πως!!!

Μαρινάκι συμφωνώ "ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΙΜΗ!!!!"

Αλήθεια βρε κορίτσια έχω ακόμα αρκετή κοιλίτσα και δεν την βλέπω να πέφτει.... οι δικές σας σε τι κατάσταση βρίσκονται? Είναι βέβαια και το δεύτερο παιδάκι μου, αλλά τόσο χάλι????

Τι είναι το ΓΟΠ?:confused:

Ελενάκι μου φυσικά να έρθεις με τα παιδάκια σου μαζί!!!!!!!!!!!

Όσο για την κοιλίτσα εμένα ακόμη με νομίζουν έγκυο...άστα...

Το ΓΟΠ είναι η παλλινδρόμηση που λέμε

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοπελουδες εγω ειμαι χαλια,με εχει πιασει η ατιμη η αρθριτιδα και το δεξι μου χερι ειναι κουλο..ολα τα ειχα αυτο μου ελειπε..φαμ μου σκεψου θετικα και δεν σε θελω καολου πεσμενη..ελενακι και εμενα το κανει αυτο που και που..επισης για την συναντηση και εγω μεσα αλλα θα ερθω μονο αν δεν δουλευει ο αντρας μου...


:-D

Link to comment
Share on other sites

να μαι και παλι ηρθα απο το σνοσκομειο και η εγχειρηση τελικα δεν εγινε θα γινει την Τεταρτη γιατι δεν υοαρχει κρεββατι στη εντατικη και ειναι ο κακομοιρης μεσα αδικα

Μαρακι μου εχω αραιωσει γιατι ο Δημητρης κολαει πολυ και δεν μεαφηνει με την ησυχια μου να δω κατι οποτε περιμενω να τον παρει ο υπνος και σκαω μυτη

Την Πεμπτη μαλλον θα ερθω μια μικρη βοηθεια θα χρειαστω στο παρκινγκ του μολ γαιτ ειμαι ποοοοοοοολυ εξυπνη και μπερδευομαι.Πως λειτουργει βρε παιδια βοηθηστε τη βλαχα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρες εισοδο να μπεις, πατα το κουμπακι στον εισοδο να σου βγαλει εισητήριο, πήγαινε πάρκαρε, σημείωσε το επίπεδο και τον αριθμό της θέσης σου και τα υπολοιπα ας τα πάνω μας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...