Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

inaki μου δυστυχώς δεν μπορώ,αφενός δεν έχω αμάξι ούτε κάποιον να με φέρει,για προαστιακό δεν το συζητώ καν,και αφετέρου η μπέμπα έχει τόση γκρίνια τα πρωινά που θα εκνευριστώ κι εγώ και δεν πρόκειται να περάσω καλά.....να την αφήσω στη μαμά μου δε γίνεται γιατί θηλάζω κι επίσης η μικρή έχει γίνει τόσο μαμόθρεφτο που μόνο με μένα ηρεμεί...


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Η μπέμπα μου κοιμήθηκε πολύ ωραία χτες (πάνω από 8 ώρες συνεχόμενες), αλλά ξύπνησε η μεγάλη μέσα στη νύχτα και έμεινε περίπου 2 ώρες ξύπνια με φοβερή γκρίνια. Για κάποιο λόγο δεν μπορούσε να ξανακοιμηθεί... Αν είναι δυνατόν!!! Φοβόμουν μην μου ξυπνήσει και το μωρό...

Φυσικά είδαμε ο Διάβολος φοράει prada,αν και το έχω δει στο σινεμά και 4-5 φορές σε dvd αλλά και πάλι μου άρεσε!!

Το είδα και εγώ χθες για πρώτη φορά και μου άρεσε! Είναι η πρώτη ταινία που βλέπω από την αρχή μέχρι το τέλος χωρίς διακοπές, εδώ και πολύ καιρό!!!

Η μπέμπα μου έκανε χτες πράσινα-καταπράσινα κακάκια, αλλά δεν είχα φάει τίποτα που να δικαιολογούσε τόση πρασινίλα... Σήμερα επανήλθε στο φυσιολογικό! Τί να ήταν αυτό άραγε???

Δυστυχώς δεν μπορώ να έρθω στη συνάντηση. Δεν έχω μεταφορικό μέσο για να ερχόμουν μαζί με το μωρό (για τρένα και λεωφορεία μαζί με το μωρό αποκλείεται..) και δεν έχω που να την αφήσω για να ερχόμουν μόνη μου...:(


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites

Βρε όρεξη που την έχεις για πολύωρα μαγειρέματα...

αλλη φορά δεν υπάρχει περιπτωση να το ξανακάνω, μουσακά να έκανα δεν θα είχα τοσα σκεύη για πλυσιμο! ωραίο έγινε, η γιαγιά του άντρα μου όμως το κάνει καλύτερα.... άλλη φορά άμα θελουμε να το φάμε θα πηγαίνουμε εκει! κράτησα μοσχάρι κ ζωμό κ έκανα κ μια σουπίτσα με κριθαράκι γιατι ο αντρούλης μου έχει το στομάχι του αυτεςς τις μέρες!

Link to comment
Share on other sites

χαχΑ..εγω οταν γραφετε για ωραρια τα περναω στα γρηγορα!!!! μπορει να κοιμηθει ενα τερταωρο το απογευμα, μπορεί ομως και όχι, το βράδυ πάντως ξυπνάει ανα 2 ωρες...σπανια αποκλεινουμε απο αυτο το προγραμμα, μιλησε καμία;;;

ok, δεν ειπα τιποτα...:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Gεια σοθ doraki!!! Τι στολισατε?>?>?>????

καλημερα καινουρια διαλεκτος?και απααντω σε ερωτησεις.Οχι περιοδος δεν μου ηρθε.Γιατι κανω αυτου του τυπου τις σκεψεις στο φου μπου?Γιατι εχτες εκει που καθομασταν σαν κααααααλα παιδια ερχεται ο Δημητρης και τραβαει μια κουτουλια στο Μανωλη αλλο πραγμα μελανιασε το μωρακι του εβαζα βουτυρο και ρωταω το τερας γιατι αγαπη μου χτυπησες το μωρο μας??Γιατι ετσι χελω.Κρατησου μανα λεω κρατησου το αλλο το αμοιρο να εχει γκανιασει απο εκεινη την ωρα ολο αγκαλια και παραπονο ο αλλος πηγε τιμωρια να σκεφτει τι εκανε και γκαριζε για μιση ωρα λυπαμαι λυπαμαι πολυ να ερθω τωρα να δω το εργο??


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ινακι κανονισε να μας φερεις την πορδου να μας κατακλασει ενα καφε ειπαμε να πιουμε κανονιστε να φυγουμε με αναπενευστικο:lol::lol:

ΟΔημητρης τωρα οποτε την αφηνει βαζει το χερι του στο πωπω του ο βρωμιαρης και ερχεται και μας λεει ωμαει μαμα??Τι να πω ζαβο μου βγηκε

Ντορακι εισαι θεα ποιον Μαρτακη θα μας ξερανεις??


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Η μπέμπα μου κοιμήθηκε πολύ ωραία χτες (πάνω από 8 ώρες συνεχόμενες), αλλά ξύπνησε η μεγάλη μέσα στη νύχτα και έμεινε περίπου 2 ώρες ξύπνια με φοβερή γκρίνια. Για κάποιο λόγο δεν μπορούσε να ξανακοιμηθεί... Αν είναι δυνατόν!!! Φοβόμουν μην μου ξυπνήσει και το μωρό...

Το είδα και εγώ χθες για πρώτη φορά και μου άρεσε! Είναι η πρώτη ταινία που βλέπω από την αρχή μέχρι το τέλος χωρίς διακοπές, εδώ και πολύ καιρό!!!

Η μπέμπα μου έκανε χτες πράσινα-καταπράσινα κακάκια, αλλά δεν είχα φάει τίποτα που να δικαιολογούσε τόση πρασινίλα... Σήμερα επανήλθε στο φυσιολογικό! Τί να ήταν αυτό άραγε???

Δυστυχώς δεν μπορώ να έρθω στη συνάντηση. Δεν έχω μεταφορικό μέσο για να ερχόμουν μαζί με το μωρό (για τρένα και λεωφορεία μαζί με το μωρό αποκλείεται..) και δεν έχω που να την αφήσω για να ερχόμουν μόνη μου...:(

Λουσυ που μενεις?Αν εισα κοντα με καποια να σε φερει


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Noμιζω το Ντορακι μενει κοντα μου αν ερχοσουν μονη σου θα ε εφαιρνα εγω αλλα με μωρο δεν γινεται γιατι θα εχω τους μικρους πισω και αλλο καρεκλακι δεν χωραει να κατσεις εσυ με μωρο στην αγκαλια δεν παιζει στο δικο μου αυτο κινητο οποτε αν μπορεσεις να την αφησεις ερχομαι φυλακες νομιζω σε τσιμπαω και σε παω


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λουσυ που μενεις?Αν εισα κοντα με καποια να σε φερει

Περιστέρι, αλλά για να είμαι ειλικρινής νιώθω ανασφάλεια να την βγάλω έξω ακόμα... Μια φορά έχει βγει από το σπίτι μέχρι στιγμής και φοβάμαι ότι μόλις την κυκλοφορήσω θα μου αρρωστήσει...:rolleyes: Εσύ θα τα πάρεις και τα 2 ??? Εύγε!


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι έφτιαξες κάτι σαν τον Μαρτάκη τον τραγουδιστή.......και λέω πώς το φόρεσε στο μωρό???????

Κολάρο !!!!:)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η μπέμπα μου έκανε χτες πράσινα-καταπράσινα κακάκια, αλλά δεν είχα φάει τίποτα που να δικαιολογούσε τόση πρασινίλα... Σήμερα επανήλθε στο φυσιολογικό! Τί να ήταν αυτό άραγε???

δεν ειναι τιποτα εχω ρωτησει το γιατρο

καλημερα καινουρια διαλεκτος?και απααντω σε ερωτησεις.Οχι περιοδος δεν μου ηρθε.Γιατι κανω αυτου του τυπου τις σκεψεις στο φου μπου?Γιατι εχτες εκει που καθομασταν σαν κααααααλα παιδια ερχεται ο Δημητρης και τραβαει μια κουτουλια στο Μανωλη αλλο πραγμα μελανιασε το μωρακι του εβαζα βουτυρο και ρωταω το τερας γιατι αγαπη μου χτυπησες το μωρο μας??Γιατι ετσι χελω.Κρατησου μανα λεω κρατησου το αλλο το αμοιρο να εχει γκανιασει απο εκεινη την ωρα ολο αγκαλια και παραπονο ο αλλος πηγε τιμωρια να σκεφτει τι εκανε και γκαριζε για μιση ωρα λυπαμαι λυπαμαι πολυ να ερθω τωρα να δω το εργο??

αχ το καυμενουλι....ειναι και μικρουλης μωρε ακομη ο Δημητρακης...λογικο ειναι να ψιλοζηλεψει. Ο δικος μου ως τωρα ευτυχως ειναι κυριος. Τον αφηνω να τον προσεχει πχ και παω να απλωσω. Και κοιταω κρυφα και πραγματικα τον προσεχει, του μιλαει κλπ. Αλλα τον Ιουλη θα γινει 4. Υπομονη λοιπόν

Ινακι κανονισε να μας φερεις την πορδου να μας κατακλασει ενα καφε ειπαμε να πιουμε κανονιστε να φυγουμε με αναπενευστικο:lol::lol:

ΟΔημητρης τωρα οποτε την αφηνει βαζει το χερι του στο πωπω του ο βρωμιαρης και ερχεται και μας λεει ωμαει μαμα??Τι να πω ζαβο μου βγηκε

Ντορακι εισαι θεα ποιον Μαρτακη θα μας ξερανεις??

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Περιστέρι, αλλά για να είμαι ειλικρινής νιώθω ανασφάλεια να την βγάλω έξω ακόμα... Μια φορά έχει βγει από το σπίτι μέχρι στιγμής και φοβάμαι ότι μόλις την κυκλοφορήσω θα μου αρρωστήσει...:rolleyes: Εσύ θα τα πάρεις και τα 2 ??? Εύγε!

νομιζω οτι οσο πιο πολυ τα προσεχεις τοσο πιο ευαισθητα γινονται ξεκινα να το βγαζεις εξω δειλα δειλα δεν θα παθει τιποτα καλα δε σου λεω να μπεις στα βαθεια αλλα μια δυο βολτουλες με το καροτσι για ψωνια αν ειναι καλα ντυμενο μια χαρα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε Αλεκα τι μικρος πιο μεγαλος απο τον δικο σου ειναι και εμενα τον αγαπαει τον προσεχει αλλα εχτες τι του ηρθε δεν ξερω παιζει να εγινε και καταλαθος γιατι εκεινη την ωρα κοπαναγε το κεφαλι του στο κρεβατι αλλα οποτε συμβαινει κατα λαθος το λεει δεν το ηθελα εχτες να μου απανταει ετσι με τρελανε σου λεω


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...