Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

περαστικά τους Μαρίνα!!

πήρα τα αποτελέσματα μου και δεν βλέπω κάτι περίεργο :) οπότε συνεχίζουμε το πρόγραμμα μας, την επόμενη τετάρτη πάλι ο ντόκ!

Εμένα κοντά είναι οι ημερομηνίες Αλέκα, αλλα και η περίοδος μου δεν ήταν σταθερή οπότε κράτησα την υπερηχογραφική.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας βρε κοριτσια επιτελους σας βρηκα και εσας..τι εγινε μας το κλεισανε το αλλο το μαγαζι??χι χι χι..τι κανετε κοιλουμπιτσες?εγω βαριεμε αφορητα σημερα..


:-D

Link to comment
Share on other sites

ασχετο και οχι πολυ ευχαριστο.Τις κουμπαρας τα κοριτσακια 5ετων και 15 μηνων κολησαν τη νεα γριπη στη θεσσαλονικη απο το σχολειο.απο την ωρα που μου το ειπε έχω πάθει κάτι.το νέο μωρό φοβάμαι πάρα πολυ σεκαραντινα θα ειμαστε νομιζω ακομα και τον αντρα μου θα διωξω να μη μου κουβαλησει τιποα και θα τον ξαναμαζεψω τον Μαιο

περαστικά τους!!!! μακαρι να το περασουν ελαφρα!!!

Sofia_m οι μπουμπούκες σου τουλάχιστον ξεκουράζονται...αυτό στο λέω για να το σκέφτεασαι και να παίρνεις κουράγιο...εύχομαι απόψε να κοιμηθείς ξεκούραστα!!!!

αχ! αυτες ξεκουραζονται!!!! μαλιστα θα ηθελαν να τεντωθουν που κ που για να μην πιαστουν κ μου πετανε ενα πωπουδακι απο εδω κ ενα απο εκει!!!! το κακο ειναι οτι αυριο παω παααλι για εξετασεις!!!

ινακι! τα πηρες τα αποτελεσματα?????


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Καλορίζικο το νέο μας σπιτάκι!

Angie, με γεια τα μωροπραγματάκια σου!!! Καλοχρησιμοποίητα!!!

ΓεωργίαΦ, με το καλό να έρθουν τα αγοράκια σου! Αν και άργησες λιγάκι να μας έρθεις... :)

Έχω μια βαρεμάρα..... Και πονάω κιόλας στο πάνω μέρος της κοιλιάς, ακριβώς κάτω από το στήθος. Σα να τεντώνει το δέρμα... (όχι ότι δεν τεντώνει...) αλλά το έχω μέρες τώρα και περνάει. Απλά θέλει να γείρω πίσω και να χαλαρώσω. Αντίθετα, κάθομαι στο pc, γιατί βαριέμαι να τραβάω καλώδιο ethernet μέχρι τον καναπέ του σαλονιού για το laptop... Άν πάω να ξαπλώσω πώς θα σας μιλάω??? ε???


15y6xxxv0qx3picm.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ασχετο και οχι πολυ ευχαριστο.Τις κουμπαρας τα κοριτσακια 5ετων και 15 μηνων κολησαν τη νεα γριπη στη θεσσαλονικη απο το σχολειο.απο την ωρα που μου το ειπε έχω πάθει κάτι.το νέο μωρό φοβάμαι πάρα πολυ σεκαραντινα θα ειμαστε νομιζω ακομα και τον αντρα μου θα διωξω να μη μου κουβαλησει τιποα και θα τον ξαναμαζεψω τον Μαιο

περαστικά τους!!!! μακαρι να το περασουν ελαφρα!!!

Sofia_m οι μπουμπούκες σου τουλάχιστον ξεκουράζονται...αυτό στο λέω για να το σκέφτεασαι και να παίρνεις κουράγιο...εύχομαι απόψε να κοιμηθείς ξεκούραστα!!!!

αχ! αυτες ξεκουραζονται!!!! μαλιστα θα ηθελαν να τεντωθουν που κ που για να μην πιαστουν κ μου πετανε ενα πωπουδακι απο εδω κ ενα απο εκει!!!! το κακο ειναι οτι αυριο παω παααλι για εξετασεις!!!

ινακι! τα πηρες τα αποτελεσματα?????


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

εκανα ποστ 2 φορες!

Έχω μια βαρεμάρα..... Και πονάω κιόλας στο πάνω μέρος της κοιλιάς, ακριβώς κάτω από το στήθος. Σα να τεντώνει το δέρμα... (όχι ότι δεν τεντώνει...) αλλά το έχω μέρες τώρα και περνάει. Απλά θέλει να γείρω πίσω και να χαλαρώσω. Αντίθετα, κάθομαι στο pc, γιατί βαριέμαι να τραβάω καλώδιο ethernet μέχρι τον καναπέ του σαλονιού για το laptop... Άν πάω να ξαπλώσω πώς θα σας μιλάω??? ε???

απορω κ που καθεσαι ακομα στο pc!!!! εγω εδω κ 2 μηνες χρησιμοποιω το laptop....


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανεις ινακι?εγω απολαμβανω το καφεδακι μου..

ξερετε τι εχω παθει τωρα τελευταια?δεν μπορω να κοιμηθω αν και νυσταζω τρομερα πριν της4 το πρωι δεν με πιανει υπνος με τιποτα και ουτε το μεσημερι μπορω να κοιμηθω τι κακο ειναι αυτο??


:-D

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ τα ίδια Αννια, νυστάζω αλλα απο ύπνο δεεεν. Υπομονή!!!

Εγώ παλιά είχα ασύρματο δίκτυο και πήγαινα με το φορητό όπου γούσταρα, αλλα τώρα είπα να το κόψω και έτσι τραβάω καλωδιάκια!! εχω γεμίσει το σπίτι!!

Σοφία για τις εξετάσεις έγραψα πιο πάνω, όλα καλά οπότε απλά προσέχουμε και θα πάμε στο γιατρό την επόμενη εβδομάδα όπως ήταν προγραμματισμένο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι βρε ινακι ,εχεις δικιο, κολλησε ομως μεχρι να το γραψω γι αυτο....

χαλαρωσε τοτε , αφου ειναι ολα καλα, γιατι ειμαστε ικανες απο το αγχος μας να ανεβαζουμε μονες μας πιεση!!!


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον την περνάνε ελαφρυά??? Είχαν κάνει της εποχιακής??

απο οτι μου ειπε ναι δεν ειναι για ανυσηχια πιο πολυ εγω πανικοβληθηκα για μενα και τον μπεμπη μου ουτε για τον γιο τον μεγαλο φοβαμαι ειναι οκ εμεις οι αμαχοι ειμαστε το θεμα.:(:(:(:(:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όταν απλώνω το καλώδιο, ο αντρούλης μου σκοντάφτει μονίμως! Λες και επίτηδες το κάνει!!! Και για να αποφύγω τη γκρίνια χρησιμοποιώ ακόμα το pc.

Από βδομάδα, όμως, που θα είμαι συνέχεια στο σπίτι (σταματάω τη δουλειά!!!!!!!!! γιεεεεεεεεε!!!!!!! 3 εβδομάδες πριν την αναμενόμενη έλευση), δεν έχω σκοπό να τη βγάζω καθιστή, αλλά χαλαρή επί του καναπέως!!!


15y6xxxv0qx3picm.png

Link to comment
Share on other sites

Άννια καλησπέρα... όλες βαριόμαστε μωρέ! Και εγώ είχα αυπνίες για 2-3 εβδομάδες. Ινακι όλα ΟΚ με τις εξετάσεις οπότε κουλ τώρα. Μαρινα και εγώ πιστευω ότι τα μεγάλα μας παιδάκια δεν κινδυνεύουν γιατί έχουν κάνει και του πνευμονιόκοκκου και το αντιγριπικό. Ούτε για εμένα φοβάμαι.... εγώ δεν κολλάω τίποτα... το έχω δεδομένο. Για το νεογέννητο φοβάμαι,μέχι να ξεπεταχτει και αυτό!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...