Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σκεφτηκατε τι ονομα θα δωσετε στα μωρακια σας?

Τζιμακο...χαχα..δημητρη...

Γιατί όλες θα κάνετε τις βαφτισεις καλοκαίρι??? Εμείς λέμε για φθινόπωρο...

εγω 12.9


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

μαρη το ticker απο κατω τι γραφει?????????

ΕΡΙΕΤΤΑ!!!!!!!!!!

στειλε μου μειλ να σου στειλω

στειλε και εσυ μειλ κοριτσακι...

:tongue::tongue:

:P:p:p:p

και εγω αυτο σκεφτομαι...δυο μιση μηνες...τι στο καλο!

Η Μονεμβασια ειναι σουπερ...μακαρι να μπορουσαμε να κατεβουμε...

μαρακι μου εσυ εισαι σουπερ...δεν εχεις σχεση με εμενα;);)

Για να τσεκαρουμε το φωτογραφο....

αχ καλο μου σε ευχαριστω...αλλα εσυ δεν εισαι πολυ καλα...θελεις οφθαλμιατρο

:tongue::tongue:...εχω εναν καλο!!:rolleyes:

μακαρι.....;)

ασε μας καλέ μου φαινεται σου αρεσει να τα ακους συνεχεια!!! :D:D:D

πολυ γκρινια ο μικρουλης σημερα ..

εμεις βαφτιση αρχες σεπτεμβρη. να ρωτησω, θα φτιαξει καμια μονη της τις μπομπο? ποσο πριν μπορω να τις φτιαξω για να μην μπαγιατεψουν? 1-2 εβδομαδες?

μπαγιατευουν τα κουφέτα? δεν το ήξερα!!! αλλά πιστευω το χρονικό περιθωριο που δίνεις ειναι καλά, μην σου πέσουν και όλες οι ετοιμασιες μαζι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α, εντάξει! Δεν είμαι η μόνη που θα βαφτίσει φθινόπωρο... Δεν έχουμε κλείσει ημερομηνία ακόμα, αλλά το όνομα θα είναι Ειρήνη. Μου αρέσει πολύ το Εριέττα!!! :-)

και εμεις φθινοπωρο,5 σεπτεμβρη βαφτιζουμε.πολυ ομορφο και το δικο σας!θα την φωναζετε ετσι η ρηνιω,ρενα κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά... το ξέχασα... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ μωρέ!!!

Ναι στην λίμνη Πλαστήρα η βάφτιση, όπως είπα 27 Ιουνίου και ώρα 11:30.

Και το όνομα αυτού: Χάρης (του πεθερού μου).

Πώς μπορούμε να φτιάξουμε μόνες μας μπομπονιέρες? Από που μπορούμε να πάρουμε τα διάφορα?


4wPzp3.png izCMp3.pngkAQgp3.png
Link to comment
Share on other sites

πολυλογουδες!!!!!!! απααπαπα! 3 σελιδες σε 2 ωρες?????

κ εγω για κεντρο δεν ψηνομαι γιατι μολις το ακουσει ο αντρας μου θα φρικαρει!!!! village κ mall πιο καλα αφου δεν μπορειτε απο παραλια , αλλα εγω σας ξαναλεω με επιφυλαξη ... αναλογα πια μερα, αν θα εχει ρεπο ο αντρας μου να μας φερει...

για βαφτιση κ εμεις νταλα καλοκαιρι 18/7 κ μαλιστα 12 η ωρα!!!

ονοματα θα ειναι των μαναδων μας... Ζωή κ Κατερίνα....

πολυ ωραιες οι φωτο μαρακι!!!

εγω εκλεισα φωτογραφο... φιλος της κουμπαρας μου... θα μας κανει ψηφιακο κ 3 μικρα ιδια (τον ψηνω για 4...) μαζι με το βιντεο κ θα μας δωσει κ ολα τα δειγματα για να κανουμε εμεις τις επανεκτυπωσεις 800ε .... νομιζω οτι ειναι καλα...


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πολυλογουδες!!!!!!! απααπαπα! 3 σελιδες σε 2 ωρες?????

κ εγω για κεντρο δεν ψηνομαι γιατι μολις το ακουσει ο αντρας μου θα φρικαρει!!!! village κ mall πιο καλα αφου δεν μπορειτε απο παραλια , αλλα εγω σας ξαναλεω με επιφυλαξη ... αναλογα πια μερα, αν θα εχει ρεπο ο αντρας μου να μας φερει...

για βαφτιση κ εμεις νταλα καλοκαιρι 18/7 κ μαλιστα 12 η ωρα!!!

ονοματα θα ειναι των μαναδων μας... Ζωή κ Κατερίνα....

πολυ ωραιες οι φωτο μαρακι!!!

εγω εκλεισα φωτογραφο... φιλος της κουμπαρας μου... θα μας κανει ψηφιακο κ 3 μικρα ιδια (τον ψηνω για 4...) μαζι με το βιντεο κ θα μας δωσει κ ολα τα δειγματα για να κανουμε εμεις τις επανεκτυπωσεις 800ε .... νομιζω οτι ειναι καλα...

ελα?θα σου δωσει και αρχειο σε υψηλη αναλυση?????για μη γνωστους τι τιμες εχει????εχεις δει δουλεια του?ειναι καλος?

Link to comment
Share on other sites

ελα?θα σου δωσει και αρχειο σε υψηλη αναλυση?????για μη γνωστους τι τιμες εχει????εχεις δει δουλεια του?ειναι καλος?

δεν νομιζω να εχει διαφορα στην τιμη... αντε 50-100ε... στην αρχη μου ειχε πει 650-850 αναλογα αν θελω απλο ή ψηφιακο.... το παιδι θα τραβαει βιντεο , η συνεργατης του τραβαει φωτο... ηρθε κ σπιτι για να δω την δουλεια του κ σαν δειγμα μου εφερε το αλμπουμ της βαφτισης του γιου του. πολυ καλο μου φανηκε , αλλα ολα εξαρτωνται απο το ποσες φωτο θα διαλεξεις.... μην πηξει κ πολυ.... μενει κ Σαρονιδα... θα τον παρω σημερα αυριο να του πω οτι αλλαξαμε ημερομηνια κ αν θελεις τον ρωταω για τιμη.


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να εχει διαφορα στην τιμη... αντε 50-100ε... στην αρχη μου ειχε πει 650-850 αναλογα αν θελω απλο ή ψηφιακο.... το παιδι θα τραβαει βιντεο , η συνεργατης του τραβαει φωτο... ηρθε κ σπιτι για να δω την δουλεια του κ σαν δειγμα μου εφερε το αλμπουμ της βαφτισης του γιου του. πολυ καλο μου φανηκε , αλλα ολα εξαρτωνται απο το ποσες φωτο θα διαλεξεις.... μην πηξει κ πολυ.... μενει κ Σαρονιδα... θα τον παρω σημερα αυριο να του πω οτι αλλαξαμε ημερομηνια κ αν θελεις τον ρωταω για τιμη.

ναι ρωτα τον ποσο(εννοειται με το αρχειο δικο μου για επανεκτυπωσεις),κερατεα θα γινει η βαφτιση.στου γαμου το ψηφιακο εβαλα 120 φωτο.εσυ ποσες θα βαλεις?

Link to comment
Share on other sites

ναι και πολλους ανωμαλους τις καθημερινες

Α πα πα !!!!! άσε μαρή και κάτι ασχολίαστο ...μ'έφαγες :tongue::tongue::tongue::tongue:

Γιατί όλες θα κάνετε τις βαφτισεις καλοκαίρι??? Εμείς λέμε για φθινόπωρο...

Κι εμείς 18 Σεπτεμβρίου.


Link to comment
Share on other sites

ναι ρωτα τον ποσο(εννοειται με το αρχειο δικο μου για επανεκτυπωσεις),κερατεα θα γινει η βαφτιση.στου γαμου το ψηφιακο εβαλα 120 φωτο.εσυ ποσες θα βαλεις?

αυτος στου γιου του ειχε βαλει 80-85... μου ειπε οτι λογικα με 2 παιδια θα φτασω τις 100-120. περιορισμος δεν υπαρχει στο ψηφιακο αλλα οσο περισσοτερες βαλω , θα "πνιγει" μετα κ δεν θα ειναι ωραιο...


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...