Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

yasemioula, blog ειναι φαντασου σαν να φτιαχνεις ενα σαιτ στο ιντερνετ που μπορουν να το βλεπουν ολοι και γραφεις εκει οτι θελεις, και βαζεις φωτογραφιες και οτι αλλο θελεις.

το δικο μου ειναι αυτο http://angie-ioannou.blogspot.com/

απλα κανεις κλικ εκει και βλεπεις τις βλακειες που γραφω οταν ειμαι στα ζουμια :) αλλες κοπελες το εχουν πιο πλουσιο με χρωματα φωτογραφιες αλλες ιστοριες συνταγες και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις.

εγω το εχω λιγο και σαν ηλεκτρονικο ημερολογιο ..

προσπαθησα να σου εξηγησω με τον τροπο που το εχω καταλαβει εγω, αν θελει καποια αλλη κοπελια ας το πει πιο επιστημονικα γιατι εγω δεν το κατεχω πολυ το αθλημα :)

xaxaxaxa...λιγο καθυστερημενα...σε ευχαριστω...μπηκα και πολυ ωρια τα λες σε μια πρωτη αναγνωση που εκανα...μου θυμιζεις σκεψεις μου ..εχει και καμια αλλη βρε κοριτσια????και για πειτε βρε κοριτσια πως το φτιαχνουμε ???που μπαινουμε??τι κανουμε???ξερετε...για πειτε για πειτε...πλερωνουμε τιποτα κιολας??εαν θελω εγω σχολιαζω στο μπλογκ πχ της αντζις??


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μητερούλες !!!!!!!!!!!!

Καλέ τι καθαρό καφέ είναι αυτό ! μπράβο Γιασεμάκι !

...είναι όμως τόσο καθαρό που δεν πατάει καμία ......

Συμπεθερούλα μου και Άντζυ χρόνια πολλά !!!!! να τα εκατοστήσετε !!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by sofou

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!!!

ΦΑΜούλα και angie μας χρόνια σας πολλά!!!Τι ωραία γενέθλια θα έχετε σήμερα με τους γιους σας μαζί!!Τέλεια!!

Εμείς εδώ ΑΛΜΑ ανάπτυξης,κοιμήθηκε ελάχιστα,γκρινιάζει συνέχεια,θέλει μαμ κάθε μια ώρα.....2η μέρα σήμερα...


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα Φαμουλα,οτι επιθυμεις....αληθεια πως ειναι να κλεινεις τα 23???:)

xrονια πολλα και σε σενα αντζυ!!! ναχαιρεστε τις οικογενειες σας κοριτσακια!

καλημερα για τα 23 δεν ξερω αλλα μπορω να σου πω πως ειναι να κλεινεις τα 22

παλι μεγαλυτερη μου ειναι η Φαμ Χρονια πολλα μωρο μου


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μητερούλες !!!!!!!!!!!!

Καλέ τι καθαρό καφέ είναι αυτό ! μπράβο Γιασεμάκι !

...είναι όμως τόσο καθαρό που δεν πατάει καμία ......

Συμπεθερούλα μου και Άντζυ χρόνια πολλά !!!!! να τα εκατοστήσετε !!!!!!!!!!!

kalhmeres.....eyxaριστω γιατι καμια δε φιλοτιμηθηκε να ει καμια κουβεντα φτου σας!!!!την κανω για δουλεια..αντε να δουμε τι θα κανει το μικρο...ουφ αγχος...

χρονια πολλα στις εορταζουσες...θα σας τα πω καλυτερα το βραδυυυυυυυυυυυυυυυυυ


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρααα!!!

ΦΑΜούλα και angie μας χρόνια σας πολλά!!!Τι ωραία γενέθλια θα έχετε σήμερα με τους γιους σας μαζί!!Τέλεια!!

Εμείς εδώ ΑΛΜΑ ανάπτυξης,κοιμήθηκε ελάχιστα,γκρινιάζει συνέχεια,θέλει μαμ κάθε μια ώρα.....2η μέρα σήμερα...

εδω ταιριαζει το ασμα......υπομονηηηηηηηη υπομονηηηηηηη..καντε υπομονη και ο ουρανος θα γινει πιο γαλανοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος.....


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

χρονια πολλα Φαμουλα και Angie!!! να τα εκατοστησετε... φετος νομιζω οτι θα ειναι τα καλυτερα γενεθλια αγκαλια με τα μωρακια σας!!!

ευχομαι παντα ευτυχισμενες γεματες αγαπη και πανω απο ολα υγεια!!!


3n5zp0xyentx8z7n.png

Link to comment
Share on other sites

:P:p...FAM μου, γλυκο μου κοριτσακι, πολυχρονη να εισαι!!!!! Να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και το παιδακι σου και να εισαι παντα ευτυχισμενη

:P:p...Angie μας, αγχωμενη μανουλιτσα...τα επομενα χρονια να σε βρουν και εσενα όσο ευτυχισμενη σε εχει κανει ο γιοκας σου...

ευχομαι και στις δυο σας καθε επιθυμια σας να γεινει αληθινη, με πολλα πολλα παιδακια ακομη :)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου μολις γυρισαμε κοματια απο οαεδ χωρις να κανουμε τιποτα δεν δικαιουμε τ 6μηνο γιατι ο εργοδοτης ειναι αντρας μου μου γυρναει το ματι 1 φορ α παω να ρωτησω τι χρειαζεται για το οικογενειακο μου βγαζουν μια γλωσσαρα 1 μετρο δεν ξερουμε κυρια μου ποτε θα βγει ηθελα να της πω μωρη κοτα να αγιασει το χερακι του γιωργακη που σας εκοψε τα παντα παλιοκαρια και τωρα προσπαθουμε να μαζευτουμε και να φτιαξουμε κατι να φαμε τα λεμε

μαρινα τσεκαρε παλι γιατι εμενα η κουμπαρα μου πηρε κανονικοτατα το εξαμηνο με εργοδοτη τον αντρα της (εχουν γυμναστηριο).


3n5zp0xyentx8z7n.png

Link to comment
Share on other sites

Kalhmeres!

Xronia polla sth Famoula kai sthn Angie mas! Na sas xairomaste tsoupres!

Yasemoula kouragio! Paleuw ki egw me to boukali kai travaw ta mallia mou..Diavasa kapoies sumvoules kapou kai elege oti voh8aei na tou dinoun to boukali se stash diaforetikh apo auth pou ton 8hlazei h mama. Etsi ton evala ki egw sto relax kai ekei pou xazeue kati zwakia pou kremontai tsoup tou evala to boukali kai me 2-3 prospa8eies to phre kanonikotata. Kai prospa8hste na mhn thn aghnete na peinasei polu giati tote xanei thn psuxraimia ths! Kouragia polla!

Ma ti wraia onomata pou exoun ta mwroulakia sas! Es8hr, Erietta kai A8hna einai fadastika! Ta alla ta ksexnaw alla ola einai wraia, mh varate!

Makiaaaaaaaaaa


ZWBep1.pngxvMep1.pngJBlWp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...