Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

τα τελευταια μου νεα εχουν ως εξης

την προηγουμενη τεταρτη καναμε το τριτο εμβολιο! 6800 και 63 ποντοι.

μια χαρα παμε! σταματησαμε το σιροπι για την παλινδρομηση και θα ξεκινησουμε κρεμουλα στους 5,5 μηνες!


3n5zp0xyentx8z7n.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

τι να κανω? αφου μαμα και πεθερα εχουν το ιδιο ονομα!!!;)

τυχερη εισαι..εγω ειχα δηλωσει ότι μαμα και πεθερα δε βγαζω καμια σε περιπτωση κοριτσιου..χαλια ονοματα...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

σοφια το μονο που θυμομουνα ητανε πως θα φωναζανε τη κορη σου γιατι ηθελα και εγω να βγαλω τη μικρη ετσι...ας οψεται η μανα μου που μου την εκανε ματ...να της αρνηθω???δε γινοτανε...αλλα ειχε πλακα γιατι με τη πεθερα της (απο το δευτερο γαμο) πλακωθηκανε που δεν ηθελε να βγαλει το ονομα του πεθερου της (ειναι απο το εξωτερικο η μανα μου ) και εκει δεν εχουν τετοια εθιματα και βασικα σε κανενα της παιδι δεν εβγαλε το ονομα των πεθερικων (ουτε σε μενα) αλλα με τη μικρη τσινισε οταν της ειπα για αλλο ονομα...εγινες τυπικη ελληνιδα πεθερα της ελεγααααααααααααααααααα.....το βλημμα...χαχααχχα

:tongue::tongue::tongue: Χαχαχα

....και... ναι!!!!! το πειραμα πετυχε!!!!!!!!!

Και σ'ανώτερα !!!!

κ πως τα ξεκολησες μετα>????????????

Δε θε να ξέρεις ....από τη γλώσσα έφυγε με νερό,αλλά από τα δόντια με ότι φεύγει η logo ....δηλαδή μόνο με ΑΣΕΤΟΝ !!!!! :(

δεν εχει ηρεμησει καθολου, ε?

Οχι βρε η δικιά μου, για της Γιασεμούλας έλεγα που πήγε δουλειά και τα είδε όλα η μικρή της με το μπουκάλι...

Καλημέρααα!!!

Εμείς εδώ ΑΛΜΑ ανάπτυξης,κοιμήθηκε ελάχιστα,γκρινιάζει συνέχεια,θέλει μαμ κάθε μια ώρα.....2η μέρα σήμερα...

Αααααχχχχ Doraki αυτό δεν είναι άλμα,αλλά πήδημα ανάπτυξης όπως λέει και η σοφή μου συμπεθέρα.....

kalhmeres.....eyxaριστω γιατι καμια δε φιλοτιμηθηκε να ει καμια κουβεντα φτου σας!!!!την κανω για δουλεια..αντε να δουμε τι θα κανει το μικρο...ουφ αγχος...

Βρε άντε στη δουλειά και άσε τα παράπονα......τα λέμε το βράδυ !!!!!

μαρινα τσεκαρε παλι γιατι εμενα η κουμπαρα μου πηρε κανονικοτατα το εξαμηνο με εργοδοτη τον αντρα της (εχουν γυμναστηριο).

Ναι ρε Μαρινάκι....τσέκαρέ το......


Link to comment
Share on other sites

Α, τωρα που θυμηθηκα...Σοφου ξεκολλησες?? Αμαν και εσυ μαρη...απροσεχτη εισαι...χαχα. Να ξερεις ηταν σαμποταζ απο τον αντρα σου, για να μη μιλας..


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α, τωρα που θυμηθηκα...Σοφου ξεκολλησες?? Αμαν και εσυ μαρη...απροσεχτη εισαι...χαχα. Να ξερεις ηταν σαμποταζ απο τον αντρα σου, για να μη μιλας..

:P:p:p:p Αφού με έπνιγε το δίκιο της Μαρίνας ......

Τί είναι μαύρο και με κυνηγάει ???????????

Το μαύρο μου το χάλι !!!!!! :-D:-D:-D


Link to comment
Share on other sites

τυχερη εισαι..εγω ειχα δηλωσει ότι μαμα και πεθερα δε βγαζω καμια σε περιπτωση κοριτσιου..χαλια ονοματα...

ουτε εγω θα εβγαζα χαλια ονομα για να τους κανω τη χαρη ...


3n5zp0xyentx8z7n.png

Link to comment
Share on other sites

Τί είναι μαύρο και με κυνηγάει ???????????

Το μαύρο μου το χάλι !!!!!! :-D:-D:-D

:tongue::tongue::tongue:...καλο! και το δικο μου το χαλι μαυρο ειναι παντως...

ουτε εγω θα εβγαζα χαλια ονομα για να τους κανω τη χαρη ...

ναι εννοειται...αλλα εγω εκανα μια απατεωνια που το εχω ψιλομετανιωσει. Τον πεθερο το λενε Μιχαλη και το παιδακι μου το εβγαλα Μιχαηλ Αγγελο..και του εμεινε το Αγγελος :-D...τωρα όμως θα βγαλω τον πατερα μου και ετσι ο πεθερος ειναι ριγμενος...Αν ηξερα βεβαια ότι θα κανω δυο παιδια και μαλιστα και τα δυο αγορια, θα το εβγαζα μονο Μιχαλη και ας το ψιλοσιχαινομαι...

Αλλα απο την αλλη λεω, δεν πειραζει..εχουν το επιθετο τους τουλαχιστον!!:)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...