Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ελεύθερη επαγγελματίας μαμά


Recommended Posts

κι αλλη ελευθερη επαγγελματιας.κομμωτρια σε σπιτια.φτανει να σας πω οτι πηγαινα σε ραντεβου και απο κατω η μαμα μου στο αυτοκινητο με το μωρο μεχρι να κατεβω να ξανα θηλασω.ασχημο να μην μπορεις να σταματησεις και ακομα πιο ασχημο να εχεις πελατησες γυναικες και μανες και να μην σε καταλαβαινουν.φτανει να σας πω οτι ειμουν στο μαιευτηριο με το μωρο στο στηθος χτυπαει το κινητο και ακουω ελα κοριτσακι μπορεις να πεταχτεις το απογευμα για ενα χτενισματακι?αχ οχι γεννησα και ειμαι στο μαιευτηριο απανταω εγω με το χαμογελο απο το ενα αυτι μεχρι το αλλο ολο καμαρι.πω ρε γμτ μου απανταει καλα θα δω τι θα κανω και μου κλεινει στα μουτρα!!!!!!!!!!!!!!!!:twisted:το θετικο ειναι οτι να ναι καλα τα καμαρια μας ξεπεταγοντε γρηγορα και τα δυσκολα κρατανε λιγο.αμα υπαρχει θεληση ενας καλος συζηγος να βοηθαει και να ακουει και τη γκρινια μας.......και υπομονη...πολυ υπομονη ολα γινοντε.τι να κανουμε.εγω ειμουν στα προθυρα νευρικης κρισης ειχαν παρει τα θηλαστρα φωτια για να τα προλαβω ολα κι ομως τωρα που η κορη μου ειναι 7 μηνων σκεφτομαι και για δευτερο:roll:μαζοχιστικες τασεις?δεν ξερω αλλα θελω πολυ.

Εγω παλι που πετηχα πελατησα στο μαιευτηριο (γεννησαμε την ιδια μερα) και μου ζητησε να τη χτενησω :confused::confused: και ηταν τοσο επιμονη που το εκανα εκει στο μαιευτηριο 2 μερες μετα απο καισαρηκη:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα...είμαι και εγώ ελεύθερη επαγγελματίας, θέλω να γίνω μανούλα και θέλω να συζητήσω μαζί σας τους προβληματισμούς μου. Ανοιξα πέρυσι ένα κέντρο μελέτης (διαβάζω παιδακια στα μαθήματά τους για το σχολείο). Πέρυσι σα νέα επιχείρηση έμπαινα μέσα. Φέτος είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα αλλά όχι τόσο ώστε να χρειαστεί και να μπορώ να απασχολώ προσωπικό. Δεδομένου ότι θέλω και να γίνω μανούλα σκέφτομαι πολύ τι θα κάνω όταν έρθει η ώρα με τη δουλειά. επειδή η μελέτη των παιδιών είναι καθημερινή (έρχονται κάθε μέρα) δε θα μπορεσω να λείψω για πολύ. άνθρωπο να μου κρατήσει το μωρό -όταν με το καλό έρθει η ώρα- έχω, τη μαμά μου αλλά...σκέφτομαι...κατά πόσον θα είναι εύκολο να είμαι στη δουλειά μέχρι τελευταία μέρα και να γυρίσω μετά από μια βδομάδα - 10 μέρες; γιατί τόσο φαντάζομαι ότι θα μπορεσω να λείψω. Δεν μπορώ να αφήσω τα παιδάκια αδιάβαστα...κι αν μου προκύψει δυσκολία στην εγκυμοσύνη και χρειαστεί να μείνω στο κρεβάτι; τι κάνουμε εκεί; σημειωτέον ότι είναι πολύ πιθανό να χρειαστεί να γεννήσω με καισαρική λόγω ενός ινομυώματος που υπάρχει...όλα αυτά βέβαια τα σκέφτομαι χωρίς να έχω μείνει έγκυος καν αλλά επειδή θέλω έχω αρχίσει και τα σκέφτομαι...υπάρχουν μανούλες που γύρισαν αμέσως μετά τη γέννα στη δουλειά; και κατά πόσο ήταν εύκολο αυτό;

ειχα κομμωτηριο οποτε δουλευα μεχρι το τελος και γυρησα στη δουλεια 10 μερες μετα τη γεννα με καισαρικη :rolleyes:δεν ειχα αλλη επιλογη γιατι τα εξοδα της επιχειρησης τρεχουν.απλα ευχεσε να εχεις μια καλη εγκημοσηνη να πανε ολα καλα και οταν με το καλο ερθει το μωρακι νοικιαζεις ενα θηλαστρο και πας γεια δουλεια.αυτα τα ωραια :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι που πετηχα πελατησα στο μαιευτηριο (γεννησαμε την ιδια μερα) και μου ζητησε να τη χτενησω :confused::confused: και ηταν τοσο επιμονη που το εκανα εκει στο μαιευτηριο 2 μερες μετα απο καισαρηκη:rolleyes:

Φοβερή η πελάτισσα....:P τι να πω...είμαστε κι εμείς οι γυναίκες τρελές ρε παιδί μου...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...