Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

Βρε κοριτσια θα ερθει ο παπας σημερα για μιση ευχη (αν και εγω βγηκα ) ποσα χρηματα να δωσω?20 ευρω ειναι καλα?

Mia χαρά ειναι... Εμένα περιεργως δεν πήρε. Δεν ειναι γνωστος αλλά δεν παίρνει.....;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαι εγω αποκλειστικο ειχα ζητησει αλλα δεν εβγαζα πολυ γαλα στις 4 μερες και επαθε ικτερο και μου ειπαν οτι πρεπει να φαει για να της περασει οποτε αναγκαστικα να δωσω ξενο και για να παρει κιλα και να αποβαλει τον ικτερο .

Εσυ ειχες πει οτι παθατε ουρολοιμοξη , πως το παθατε ?

Μου ειχε πει η πεθερά μου όταν του κλεινω την πάνα να του βάζω το πουλάκι προς τα πάνω. Τα τσισακια γυριζαν πισω και το έπαθε. Μολις σαραντησαμε, 1 εβδομαδα στο Παιδων με πεταλουδα στο χεράκι του για ενδοφλέβια αντιβιωση. Μετα παααααααρα πολλές εξετασεις επωδυνες. Ευτυχως όλα καλα. Ευτυχως τον θηλαζα και δεν ειχα καθε λιγο και λιγακι να του φτιαχνω γάλα στο κλουβι που μας ειχαν:(

Link to comment
Share on other sites

α καταλαβα , τι τραβηξατε και εσεις , εγω καθε φορα που κανει κακακια την πλενω , στα τσισακια βαζω μωρομαντηλο .

Σμουτσακι εσυ τι κανεις στο καθαρισμο που εχεις και κοριτσακι? α πηρα και τη μπανιεριτσα που μου εδειξες , ειναι πολυ ωραια και βολικη.

Τα 20 ευρω τα εχω εξω ελπιζω να μην παρει τιποτα παντως τον ακουσα πολυ ευγενικο και αμεσως ηθελε να ελθει ο παπας μαλλον χαρηκε γιατι θα παρει τον οβολο του .Θα σας πω το βραδυ .


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια θα ερθει ο παπας σημερα για μιση ευχη (αν και εγω βγηκα ) ποσα χρηματα να δωσω?20 ευρω ειναι καλα?

Αυτοί που σε πρήζουν με παπάδες και σαραντισμούς να πληρώσουν το παπά!!!

Δε πάμε καλά...!!! Αν δεν δώσεις 20-30 ευρώ στο τραγοπαπά τα παιδάκια μας δε θα είναι καλότυχα, ε??

Πιστεύω στο Θεό, προσέυχομαι να έχει καλά όλα τα παιδάκια του κόσμου, αλλά όταν ακούω για παπάδες, τρελαίνομαι!!!!

Δε θα του δώσεις τίποτα....!!! Ας του δώσουν οι πεθερομαμάδες!!!!


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α καταλαβα , τι τραβηξατε και εσεις , εγω καθε φορα που κανει κακακια την πλενω , στα τσισακια βαζω μωρομαντηλο .

Σμουτσακι εσυ τι κανεις στο καθαρισμο που εχεις και κοριτσακι? α πηρα και τη μπανιεριτσα που μου εδειξες , ειναι πολυ ωραια και βολικη.

Εγω ειχα ενα μπουκαλι φυσιολογικο ορο και μαμβακακια ροδελες, τα εβρεχα και την καθαριζα στα τσισα.

τωρα που μεγαλωσε, το ιδιο κανω με ενα μπουκαλι νερο. Κι εγω δεν τα συμπαθω τα μωρομαντηλα. Μονο για εξω τα εχω η αν εχει χεστει πολυ, που τις παιρνω τα πολλα και μετα την παω για πλυσιμο.

χαιρομαι που σε βοηθησα με την μπανιεριτσα.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμεις βγηκαμε 15 ημερων μαζι με το μωρο (εγω ειχα βγει στη βδομαδα) χωρις ευχη. ηταν και αυγουστος μηνας βεβαια, δεν ειχαμε φοβο κρυωματος. Στα σαραντα πηγαμε στην εκκλησια για σαραντισμο, κι ας ειχαμε γυρισει ολο το γερακα και τα βριλησια με το καροτσι μεχρι τοτε.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι έξαλλη με τις πεθερομαμάδες, πρώτα ο Θεός να γεννήσω με το καλό, δεν υπάρχει περίπτωση να τις αφήσω να επέμβουν σε τίποτα!!!

Στη Γερμανία, Αγγλία, ΣΚανδιναβικές χώρες που έχουν χειμώνα μονίμως, έχουν πάθει τίποτα αυτοί οι λαοί??? Ή μήπως τα πηγαίνουν στον κατά τόπους "Πάπα" για ευλογίες, ξεματιάσματα και ματζούνια??? Δεν κατακρίνω κάποια μανούλα που θέλει να το κάνει και αισθάνεται καλύτερα αν θα πάει στην εκκλησία, ή στο παπά, απλώς δε μάρέσει να γινόμαστε, λόγω της ευαισθησίας μας το πρώτο καιρό, υποχείρια των μαμάδων, πεθερών, και όλων των "ειδικών"... δεν είναι σωστό για τη νέα μανούλα...

Κάντε αυτό που σας λέει η καρδιά σας και το ένστικτό σας... που σχεδόν πάντα είναι αλάνθαστο!! :-)


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλο απογευμα Κυριακης,

πως ειστε???ολες καλα??

Εμεις εδω αρχισαμε το φαι στις 5 αφου σηκωσαμε τον τοπο για 5 λεπτα που καθυστερησε το γαλα,τρωγαμε επι μιση και βαλε ωρα,σταματησαμε και τωρα δεν θα μας χαλαγε να ειχαμε αλλο λιγο............:D:D:D

Επιτελους αξιωθηκα να ανεβασω κι εγω μερικες φωτο μας απο το μαιευτηριο για αρχη,το εκανα και απορρητο το αλμπουμ...να δουμε τι καταφερα!!!

Link to comment
Share on other sites

marsolaannn τι κουκλα ειναι η κορακλα σου να σου ζησει γλυκεια μου ευχομαι ολα τα καλα του κοσμου για την μικρουλα σου και επιτελους ενα μωρακι στο φορουμ χωρις πολυ μαλλι ειχαμε πηξει στην τριχα εδω μεσα χα χα χα χα.

Ο παπας ακομα δεν εχει ερθει καλα τι σοι προσευχη θα μου δωσει μεταμεσονυχτια ?


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

fairoyla ηρθε κι εμενα ο παπας προχτες..τα 20 ευρω μια χαρα ειναι..εμενα δεν πηρε τιποτα..αχ ρε κοριτσια η μπεμπα μου απο το πρω μονο 3 ωρες εχει κοιμηθει..αχ θα με τρελανει!


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

marsolaannn τι κουκλα ειναι η κορακλα σου να σου ζησει γλυκεια μου ευχομαι ολα τα καλα του κοσμου για την μικρουλα σου και επιτελους ενα μωρακι στο φορουμ χωρις πολυ μαλλι ειχαμε πηξει στην τριχα εδω μεσα χα χα χα χα.

Ο παπας ακομα δεν εχει ερθει καλα τι σοι προσευχη θα μου δωσει μεταμεσονυχτια ?

Oυτε εμενα εχει μαλλια....χιχι

Παπας after .........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...