Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

fairoyla ηρθε κι εμενα ο παπας προχτες..τα 20 ευρω μια χαρα ειναι..εμενα δεν πηρε τιποτα..αχ ρε κοριτσια η μπεμπα μου απο το πρω μονο 3 ωρες εχει κοιμηθει..αχ θα με τρελανει!

Eιναι από τη ζεστη. Προς το τελος της εβδομαδας θα εχουμε 35-36!!!!!!!!! Θα τρελαθουν τα μπεμπακια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

marsolaannn τι κουκλα ειναι η κορακλα σου να σου ζησει γλυκεια μου ευχομαι ολα τα καλα του κοσμου για την μικρουλα σου και επιτελους ενα μωρακι στο φορουμ χωρις πολυ μαλλι ειχαμε πηξει στην τριχα εδω μεσα χα χα χα χα.

Ο παπας ακομα δεν εχει ερθει καλα τι σοι προσευχη θα μου δωσει μεταμεσονυχτια ?

Φαιρυ μου,σε ευχαριστωωω...ναι εχουμε λιγο μαλλι προς το παρον...Χνουδι και στρογγυλο προσωπακι=ροδακινακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε συ μαρσυ, εσυ εισαι στο facebook? αλλη κοπελα νομιζα οτι ησουν, καλα που ειπε η φαιρυ για τις φωτο. παντως απο το φορουμ νομιζα οτι ησουν, αλλα νομιζα η mary poppins. το εχω χασει λεμεεεε


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλορίζικο το νεο καφε- θεματακι μας..

Τι κανετε κουκλες??

Εγω χθες δεν κοιμηθηκα καθολου, ο μικρός ειχε μια αρνηση για νανι...

Τωρα κοιμηθηκε λιγακι και ειπα να κανω κανα σερφαρισμα μιας και εχω υπερενταση και δεν μπορω να κοιμηθω εγω τωρα...

οτι να ναι...

Πως πατε??

Εγω εχω λιωσει στον πονο - οι θηλες μου ειναι να τις κλαινε οι ρεγγες... χαλαλι του ομως του ομορφιαρη!

Χθες βγηκαμε για φαγητακι με ενα ζευγαρι φιλων και ενω ο μικρός μου κοιμοταν τελεια, απλωσε η αλλη τα κουλα της και μου τον ξυπνησε και μετα εκλαιγε σπαρακτικα για μαμ και δεν ηρεμουσε (το εχει αυτο μολις ξυπνησει και ζητησει γαλα το ΘΕΛΕΙ ΤΩΩΩΩΡΑ!!)

Πως δεν την κοπανησα λεμε...

Γενικα ειμαι καλα, αισιοδοξη και πιστευω οσο περνα ο καιρος θα ισιωνουν τα πραγματα...

χθες μαλλον παθαμε και τον πρωτο κολικο μας, αρχισε να κλαιει ανευ λογου λιγη ωρα μετα το γαλα...

Για να δουμε!!!

Τα νεα σας????

Μου λειπετεεεεεεεεεεε!!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια μου ? ο μικρός από χθες το τελευταίο 24ωρο έφαγε 900 γραμμάρια είναι πολλά ? γιατί νομίζω ότι είναι ? ξέρει καμία να μου πει ?

μαρσολάν μου εγώ δεν σε έχω στο φεισμπουκ σου στέλνω πμ να με κάνεις add


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α να ρωτήσω και κάτι ακόμα όταν το αλλάζεται και κάνει κακά στο λεπτό τι κάνετε ? το αλλάζεται και πάλι ? εμένα τυχαίνει συχνά να τα ξανά κάνει στην πρώτη μισή ώρα.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις τι θα πει να έχεις γεμίσει την μπανιερίτσα του με νερό γιατί εμείς έχουμε ντουζιέρα και του κάνουμε μπάνιο στην λεκάνη του μόνο και να σου κάνει κακά εκεί μέσα ? άντε άδειασμα και πάλι από την αρχή. και πάνω που λες εντάξει τελειώσαμε και πας να τον βάλεις στο κρεβατάκι τσουπ τα ξανακάνει πάνω του.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

ε ναι, πιστεψε με κατι ξερω κι εγω. εμας θυμαμαι μια φορα τον πρωτο καιρο, μολις ειχε κανει κακα μεχρι το λαιμο και την πηρα να την παω στο μπανιο να την πλυνω, και ενω την κραταγα απο τις μασχαλες αρχιζει να χεζει νεροειδη κακα (ξερεις αυτα του μητρικου γαλακτος) στο δωματιο, σε ολο το διαδρομο, στα ποδια μου και στο μπανιο. ωραια φετα


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε συ μαρσυ, εσυ εισαι στο facebook? αλλη κοπελα νομιζα οτι ησουν, καλα που ειπε η φαιρυ για τις φωτο. παντως απο το φορουμ νομιζα οτι ησουν, αλλα νομιζα η mary poppins. το εχω χασει λεμεεεε

Ελα μωρε,δεν εγινε και τιποτε...ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι φοραμε...τι να πρωτοθυμηθουμε!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια μου ? ο μικρός από χθες το τελευταίο 24ωρο έφαγε 900 γραμμάρια είναι πολλά ? γιατί νομίζω ότι είναι ? ξέρει καμία να μου πει ?

μαρσολάν μου εγώ δεν σε έχω στο φεισμπουκ σου στέλνω πμ να με κάνεις add

Ροουζ,η δικια μου με καταγεγραμμενα τα 3 τελευταια 24ωρα τρωει απο 700 εως 760 κι αν μπορουσε να στουμπωσει κι αλλο καλα θα ηταν!!!!Αρα φανταζομαι ο δικος σου που ειναι και τελειομηνος μια χαρα ειναι...καλα τον κοβω!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις κορίτσια δεν υπάρχει χαλί στο σπίτι να μην το έχει κατουρήσει. της προάλλες ενώ τον άλλαζα ρίχνει ένα χέσιμο σαν πύραυλος και παίρνει εμένα όλη την νυχτικιά μου το χαλί κάτω και δεν ξέρω που αλλού. τι να σας πω τρέχουμε κάθε φορά που βγάζω την πάνα. το γέλιο είναι όταν καθαρίζουμε την μύτη με τον ορό. κοκαλώνει.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις τα εχουμε κατουρησει και χεσει ολα εδω μεσα και αμεσως αφου την εχω αλλαξει , συνηθως αποφευγω να την αλλαζω μολις εχει φαει γιατι μου βγαζει γουλιες .

Τι εννοειται 900 , εννοειτε μαλλον 90 ml στο μπιμπερο , εμενα λοιπον τρωει απο στηθος δεν ξερω ποσο βγαινει και της φτιαχνω 90 μλ στο μπιμπερο και αλλες φορες το τρωει ολο και αλλες τρωει ή 50 ή 80 αναλογα ποσο θα την χορτασει το δικο μου .Παλιοτερα εφαγε και 100 χωρις το δικο μου , γι αυτο εχει κανει μπουτια τρωει καλε πολυ το δικομου βιαζεται να μεγαλωσει


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...τι μου κανετε???

εγω εδω , βολτιτσες περπατημα και φαγητο!!

Προσπαθω να πηγαινω καμια βολτιτσα πριν μπω στο ¨λουκι¨των πρωτων 20 ημερων που απο οτι καταλαβαινω ειναι και το πιο δυσκολο!!

τι ωραια που μιλατε για τα μωρακια σας...αντε να ερθει και ο δικος μου , να μοιραζομαι τις αγωνιες μου και γω μαζι σας!!

προς το παρων με εχει φαει η αγωνια του τοκετου!!!!!!!!φοβαμαι ρε γαμ..το!!

ποιες πανες παιρνεται στα μπεμπονια σας??


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

όχι καλά το είπα 900 γραμμάρια σε 24 ώρες όμως όχι την κάθε φορά που τρώει. έγραψα αυτό το 24 τι έφαγε γιατί την τρίτη θα πάμε στον γιατρό και θέλω να ξέρω αν είναι πολλά ή όχι. έχω την εντύπωση ότι θα μου πει ο γιατρός να μην τον ταΐζω τόσο συχνά. είμαι περίεργη να δω πόσο πήγε. τον μετρήσαμε μόλις βγήκα από την κλινική όταν ήρθε ο γιατρός και τώρα ξανά την τρίτη. μας είχε πει σε 20 μέρες από τοτε.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...