Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ειμαι στην 10η εβδομαδα.παω για 11η.

τζο μου εμενα μου ειχε πει να μην κανω χοριακες και να παω να με δει σε 1 εβδομαδα .

Φορουλίνα μου, ναι, κι εγώ νομίζω ότι αυτό είναι το καλύτερο για να μη μπαίνει κανείς σε άγχος, αφού αν είναι να το δει θα το δει στον υπέρηχο. Σε μια πολύ καλή μου φίλη η χοριακή δεν διπλασιαζόταν καν μέσα σε 5 μέρες και παρ' όλα αυτά η εγκυμοσύνη της μια χαρά πάει και σε λίγο καιρό γεννάει. Οπότε χαζό άγχος τελείως, αλλά έλα που μας το βάζουν στο μυαλό και μετά άντε να κρατηθείς να μην κάνεις. Θα δω, ελπίζω να αντέξω.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζοζεφινακι μου αν ειναι ο γιατρος που λεγαμε περισυ στο ελενα με πμ..ισως σε αγχωσει με τις τοσες χοριακες που θα σου ζητησει..προσπαθησε να καταληξεις σε αυτον που θα σε χαλαρωνει, ειναι κριμα μια τοσο ευχαριστη στιγμη να στην γεμιζουν αγχη κ αγωνιες....περιμενω με αγωνια νεα σου..ευχομαι κ στα υπολοιπα κοριτσια με το καλο..


uOZHp12.png
Link to comment
Share on other sites

Ρία μου, ναι αυτός είναι, μου ζήτησε 2 χοριακές και να πάω στην 9η εβδομάδα. Είναι πολύ καλός στο να σου γράφει εξετάσεις και να τα ελέγχει όλα, αλλά λίγο μου τη δίνει που δεν με άκουσε με ησυχία στο τηλέφωνο και να μου μιλήσει ήρεμα και να υπολογίσει εβδομάδα που είμαι κλπ. Ήθελε να το κλείσει.

Ο άλλος έχει μαία και μιλήσαμε μισή ώρα στο τηλ. και μάλιστα χωρίς να ρωτάω εγώ, με ρωτούσε αυτή και μου έδωσε οδηγίες. Είναι γιατρός vbac και έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια. Επίσης, είναι υπέρ των όχι πολλών συμπληρωμάτων και ούτε των χοριακών.

Αν επιτρέπεται, εσύ τελικά με ποιον γέννησες και σε ποιο μαιευτήριο; Αν θες πες μου με πμ. Το κακό είναι ότι εγώ θα ήθελα πολύ το Έλενα για να είμαι και σε μονόκλινο και να 'χω μέσα τον άντρα μου και την ησυχία μου, ενώ ο πολύ καλός γιατρός είναι στο Λητώ. Δηλαδή μάλλον ο άντρας μου θα πρέπει να έρχεται μόνο στο επισκεπτήριο; Ξέρω, νωρίς να τα σκέφτομαι όλα αυτά, αλλά θέλω να καταλήξω σε γιατρό νωρίς και να με παρακολουθεί ένας.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου θα σου στειλω αυριο πμ με ησυχια, εγω γεννησα στο αρεταιιο ημουν σε 2κλινο κ το βραδυ μπορουσα να εχω ειτε την μαμα μου ειτε τον συζυγο στο δωματιο, τις 2 πρωτες μερες ημουν μονη μ αλλα επειτα ηταν μια κοπελα κ κοιμοταν κ εκεινης η μαμα το βραδυ στο δωματιο..εμενα ο γιατρος στο ελενα με αγχωσε πολυ με 3 χοριακες κ λογω.καθυστερημενης συλληψης επεμενε οτι ειχε προβλημα το μωρο..ναι μεν ειναι πολυ ψειρας με εξετασεις αλλα στις πρωτομανουλες σαν κ μας καμια φορα δημιουργει πολυ αγχος..


uOZHp12.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή Κυριακή, συννεφιασμένη και δροσερή!

Ρία μου, σ' ευχαριστώ πολύ κι από εδώ! Μόλις ξαναέχω απορίες θα επανέλθω.

Εδώ και δυο μέρες μου έχουν αρχίσει περίεργα αλλά ανεκτά συμπτώματα, μου μυρίζουν ενοχλητικά διάφορα πράγματα, οι μπανάνες ας πούμε, τις απομακρύνω γιατί με ενοχλούν ή ανοίγω το ντουλάπι και μου μυρίζουν διάφορα ενοχλητικά. Κατά τ' άλλα, όλα ήρεμα, μόνο συχνοουρία τρελή αλλά και πολλή δίψα και ευαίσθητες θηλές. Διαφορετικά δεν νιώθω καθόλου έγκυος!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Jo sephine!!! Στο οτι σου μυριζουν μην δινεις και πολυ σημασια... Καμια φορα ειναι και της φαντασιας μας νομιζω.... Αλλα η συχνοουρια ειναι πολυ καλο σημαδι... Εχω και εγω απο την αρχη... Να σε ρωτησω τεστ εχεις κανει; Η ειναι νωρις ακομα;;;


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ συγγνωμη.... Εγω μπερδευτηκα... Επειδη ειπες οτι ο γιατρος σου ζητησε κι αλλη χοριακη κ μετα να πας... Νομιζα οτι δεν ησουν σιγουρη...Χιλια συγγνωμη.. Εγω καταλαβα λαθος....


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, κοπέλα μου, κατάλαβα ότι μπερδεύτηκες! Το έμαθα πολύ νωρίς και τώρα είμαι σε αναμμένα κάρβουνα μέχρι τον πρώτο υπέρηχο, γι' αυτό σε μπέρδεψα.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κορίτσια! Υποψήφια μαμά του Γενάρη και γω. Έχω πητ 16/1 είμαι στη 10η βδομάδα με αγωνία για την αυχενική. Με είδε ο γιατρός αρχές 9ης και μου είπε να με ξαναδεί για την αυχενική. Μου φαίνεται πολύ μακρυά ο καιρός. Μόλις μπω στην 11η λεω να πάω να δω αν ζει και βασιλεύει ο/η διάδοχος....


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Τωρα το καταλαβα... Αλλο ενα συμπτωμα που εχω εγκυμοσυνης ειναι η ελλειψη συγκεντρωσης... Κατι που δεν το ειχα καθολου πριν.. Γι' αυτο κ μπερδευτηκα... Αντε με το καλο να κανεις κ τον πρωτο υπερηχο λοιπον!!!! Να δεις το σπορακι σου!!!!!!!


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Βαλεντινα.. Με το καλο το μωρακι σου!!!!Και εγω εχω ΠΗΤ 16/1 αλλα ειμαι 8 εβδ.κ 2 ημ. Εσυ πως γινεται να εισαι 10;;;;;;

Συνονοματη Κατερινα με το καλο και εσυ το μπεμπακι σου!!!!! Εσυ τωρα εισαι στην 7η εβδομαδα ε;; Τελεια!!!


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλώς ήρθαν τα καινούρια κορίτσια, με το καλό τα μπεμπάκια σας! Άντε να ενισχύεται η ομάδα του 2016!


  • sotsafi89 ΠΗΤ 10/1
  • kathie90 ΠΗΤ 16/1
  • balentina 02 ΠΗΤ 16/1
  • katerinaaaa ΠΗΤ 23/1
  • Josephine ΠΗΤ 8/2


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...