Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες απο Κοζανη-Πτολεμαιδα


Kathie90

Recommended Posts


Διαφημίσεις

γεια σου kathie90,

Eιμαι απο Πτολεμαιδα , μανουλα Οκτωβριου, εσυ?

Απο οτι καταλαβα πρωτο παιδακι?

Εγω το πρωτο το γεννησα στην κλινικη Πτο/δας, τωρα το σκεφτομαι σοβαρα για νοσοκομειο, θα δω.

φιλια

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους!!!! Δεν πιστευα οτι θα εβρισκα καμια... Εγω εχω ΠΗΤ 16.1!!! Ναι ειναι το πρωτο... τι τιμες εχει η κλινικη εκει; Και γιατι το σκεφτεσαι για νοσοκομειο τωρα; Δεν ηταν καλα;


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η τιμη ειναι γυρω στις 3000 ευρω με καισαρικη, ολα μαζι' γιατρος, αναισθησιολογος κλινικη κτλ.Εγω σκεφτομαι νοσοκομειο τωρα γιατι περα τα χρηματα, αν σου συμβει κατι στο νοσοκομειο σε πηγαινουν...Θα παω να συζητησω με τους γιατρους στο νοσοκομειο και θα δω τι θα κανω.Σου ευχομαι οτι καλυτερο, θα τα λεμε και απο δω

Link to comment
Share on other sites

Ηλπιζα να ειναι πιο οικονομικη απο τον Τσαριδη. Εγω θα ηθελα νοσοκομειο αλλα βλεπεις τι χαμος γινεται... Ειδικα εδω Κοζανη... Μια εχουν παιδιστρο μια δεν εχουν... Και ειναι 15 μερες εδω 15 εκει.... Πως να εμπιστευτεις;;;


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...
Γεια σου Hope. Με το καλο το μωρακι σου... Κοντευεις βλεπω... Που θα γεννησεις εσυ;;;

Καλημερα κοπελα μου!Να εισαι καλα!Ευχομαι να κρατησεις και συ ενα υγιες μωρακι!

Χεχεχε!Καλε τι ερωτησεις ειναι αυτες?Στην Κοζανη ειμαστε!:tongue:

Τσαριδη θα γεννησω κοπελα μου,οπως και την πρωτη μου!Αφου το νοσοκομειο μας ειναι ανυπαρκτο!

Στην πρωτη ηθελα να παω Θεσσαλονικη,στην κλινικη με την οποια συνεργαζοταν ο γιατρος μου,αλλα δεν προλαβαινα,θα γεννουσα στον δρομο!:rolleyes:

Εσυ?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω το σκεφτομαι για νοσοκομειο. Κυριως λογω οικονομικων. Η μαιευτικη ομως στο νοσοκομειο ειναι καινουρια και σε καλη κατασταση... Απο οτι ειδα απο γνωστη μου που γεννησε εκει... Ποιον γιατρο εχεις αν επιτρεπεται;;;


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω το σκεφτομαι για νοσοκομειο. Κυριως λογω οικονομικων. Η μαιευτικη ομως στο νοσοκομειο ειναι καινουρια και σε καλη κατασταση... Απο οτι ειδα απο γνωστη μου που γεννησε εκει... Ποιον γιατρο εχεις αν επιτρεπεται;;;

Και μένα γνωστή μου που γέννησε στο νοσοκομείο έμεινε ικανοποιημένη!

Τι να σου πω μωρέ καμάρι μου!Δεν έχω καλή εμπειρία από το νοσοκομείο της Κοζάνης!

Δεν θέλω όμως να σου προκαλεσω αρνητικές σκέψεις!

Πηγαίνω στον Διαμαντόπουλο!Εσύ?

Ξεκίνησες επισκέψεις και στο νοσοκομείο?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα,κι εγώ από Κοζάνη,αλλά στο ξεκίνημα,πριν λίγες μέρες έμαθα για την εγκυμοσύνη.Δυστυχώς στην περιοχή μας δεν έχουμε και πολλές επιλογές για μαιευτικές οπότε σε σχέση με το νοσοκομείο Κοζάνης η κλινική είναι μονόδρομος.

Hope να σου ζήσουν τα παιδάκια σου :)

Κathie τελικά τί επέλεξες;

Link to comment
Share on other sites

Εγω νοσοκομειο. Ανοιξα καρτελα. Με παρακολουθει ο γιατρος εκει. Ο οποιος κανει πολυ καλη δουλεια και ειναι συνεργασιμος. Ειμαι στον 7ο. Οποτε σε 2 μηνες περιπου θα σας πω εντυπωσεις.

Με το καλο να ερθει το νινακι σου και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη. Εσυ σε ποιον εξωτερικο γιατρο πας;


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου kathie

μην αγχωνεσαι κοπελα μου, τελικα και εγω γεννησα στο νοσοκομειο μαματσειο με τον κ.Μητσιο.Νεος, ωραιος και συζητησιμος!!!χαχαχα

Ολα πηγαν καλα, κανανε βεβαια μια βλακια και δε με εκοψαν στο ιδιο σημειο της παλιας τομης αλλα οκ.Εδωσα 150 συνολικα σε δωρακια στο γιατρο κ νοσοκομες γιατι ηθελα χωρις απαιτησεις και μουτρα.Ειναι να μην το εχει η μοιρα σου για κατι κακο, μακρια απο εμας.Με το καλο καλη μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...