Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Χρονια πολλα στον Κωσταντινο - κωνκων


Recommended Posts

Κωνσταντίνα μου να χαίρεστε τον Κωνσταντίνο χιλιόχρονος να γίνει να έχει πάντα την υγεία του, καλοφωτισμένος και ευτυχισμένος να είναι. Με το καλό κούκλα μου να γεννήσεις ….κοίτα σύμπτωση το ζευγαράκι μας την ιδία μέρα γενέθλια:)

2438604ywa8ct5de8.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κωνσταντινουλη Χρονια Πολλα!!!Να τα εκατοστησεις!!!Να σε χαιρονται οι δικοι σου και με το καλο να υποδεχτεις την αδερφουλα σου!!!

Κωνσταντινα μου να το καμαρωσεις οπως επιθυμεις το παληκαρακι σου!Γερο και δυνατο να ειναι παντα!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε μου όμορφε χρόνια σου πολλά!!!! Να τα εκατοστήσεις γλυκέ μου, να είσαι πάντα γερός και χαρούμενος! Με το καλό να υποδεχτείς και την αδερφούλα σου!

Ντινάκι μου να τον χαίρεστε τον γιόκα σας και να τον καμαρώνετε πάντα μαζί με την αδερφούλα του!

1378843j0nkir7nwk.gif


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γαμπρουλη μου χρονια σου πολλα και ευτυχισμενα.

να εισαι γερος και χαρουμενος αγορακι μου και με το καλο να υποδεχθεις την μικρουλα την αδελφουλα σου.

Συμπεθερα μου να τα χαιρομαστε τα παιδακια μας.Πολλα φιλακια να του δωσεις απο την πεθερα και την γυναικα του!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παρα πολύ για τις ευχές σας!

Τελικά όσα χρόνια και να περάσουν η συγκίνηση παραμένει!

Δύο χρόνια πριν ήρθε ο πιο γλυκός άγγελος στην αγκαλιά μου! Υπέροχη στιγμή, φοβερό συναίσθημα.... Το θαυμα που περιμέναμε ήταν ολοζωντανο στα χέρια μου! Γλυκέ μου Κωνσταντίνε να τα εκατοστησεις, να είσαι γερός κ ευτυχισμένος σε όλη σου τη ζωή! Σε λατρευω ψυχή μου!440576q8wrax7se2.gif

Link to comment
Share on other sites

Xρόνια πολλά και στον μικρό Κωνσταντίνο , να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος στη ζωή του , να ζήσει τις ομορφότερες στιγμές. Κωνσταντίνα μου γλυκειά να τον χαιρόσαστε και με το καλό να του χαρίσεις την όμορφη αδερφούλα του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1378843j0nkir7nwk.gif

Κωνσταντινε μου γλυκε να τα εκατοστησεις να εισαι παντα γερος και δυνατος να σε χαιρονται οι γονεις σου!

Ντινακι μου γλυκο να τον χαιρεστε τον κουκλο σας κι εσυ με το καλο γλυκια μου!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντινούλη να εισαι γερος, δυνατος και η ζωη σου να ειναι γεματη ομορφες στιγμές!!!

Κωνκων να χαίρεστε το παλικαρακι σας και με το καλό να ερθει ο πελαργος να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας!!!

2259639bjw3d17z2y.gif


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

1008749uhdieri621.gif

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΗ!

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!

ΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΧΑΡΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΛΥΠΕΙ!

ΣΑΣ ΦΙΛΟΥΜΕ ΓΛΥΚΑ!

ΛΑΖΑΡΕΝΙΕΣ!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...