Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΡΟΞΑΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ...!ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ??

ΣΑΝΤΥ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΕΜ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΔΕ ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ?ΧΑΧΑΧ ΠΛΑΚΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ!!!:D:D


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια ! Χάθηκα λίγο Γιατί είναι λίγο αρρωστουλης , συναχι κ βηχα έχει , τώρα ευτυχώς του περνάει .

Αυτή τη βδομάδα έβαλε 210 γρ και χάρηκα πολυ ! Επιτέλους , παίρνει βάρος . Βέβαια δίνω και συμπλήρωμα, αλλα δεν γινόταν αλλιώς .

Σαντυ κι ο δικός μου μας κατουραει σε κάθε ευκαιρία, έχει κατουρησει τα πάντα ! Το πλυντήριο , τα συρτάρια , το πάτωμα, τη μπλουζα του μπαμπά ...ευτυχώς δεν κάνει το ίδιο με τα κακά ! Είναι επειδή κρυωνουν όταν τους έχουμε γυμνουληδες για ώρα , έτσι μου είπε η γιατρός (την κατουρησε κι αυτήν ). Οπότε ανέβω το αεροθερμο στο δωμάτιο του μόλις πάω για αλλαγή πανας

Link to comment
Share on other sites

Ρία , τζο-τzo, κι εγω ανυπομονω για βολτουλες ! Πότε θα φτιάξει ο καιρός ?? ουφ!

Πινακι τι νέα ; Έκανες τελικά τις εξετάσεις ;

καλησπερα χριστινα!

εχω κανονισει για τις εξετασεις 10 με 11 του μηνα στον ευαγγελισμο..απ οτι φαινεται ειναι δωρεαν ετσι μου ειπαν τουλαχιστον με τη συνταγη του γιατρου βεβαια.θα αργησουν βεβαια αλλα δε με απασχολει κιολας...δε βιαζομαι!βρηκα και γνωστη στο αιματολογικο και θα με παει κατευθειαν..ου μπλεξεις με δημοσια νοσοκμεια!

ο καιρος περναει..και αυτο θελω μονο!ηδη εχουν φυγει 2 μηνες!δε λεω πως ειμαι πολυ καλυτερα...αλλα ερχομαι ολο και πιο κοντα σε νεα προσπαθεια,αυτο που θα με βγαλει απ αυτο που νιωθω!

φιλακια στο μπεμπουλι σου,να τον προσεχεις και να του δωσεις μια μεγαλη αγκαλια απο μενα!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειααααααααααα! και γεια σας!

τρεχω συνεχεια! τα εχω παιξει λεμεεεεεε

Εγω επαθα το εξης ... οταν ανοιξε ο καιρός ειπα να ανεβασω τα βαρια χειμωνιατικα της ασπας στο παταρι..καθως με δυσκολια της κανουν πια... τα εφτιαξα λοιπον....και τα στριμωξα στο παταρι...και μετα ^@#% ανοιξαν οι ουρανοι...και τσακιστηκε η θερμοκρασία πεφτοντας.... και ειμαι εγω να μην εχω να ντυσω ζεστα την ασπα! και της φοραω ζακετες και πασουμακια για να μην κρυωνει... το ψυχακι μου...

εχω και απειρη δουλεια...και γενικα τα εχω παιξει!

πινακι ποτε θα ερθεις απο τα μερη μου να πιουμε καφεδακι??????????????

αχ..θελω να παω μια βολτα στα μαγαζια!!

ροξανα πως περασες??? ολα καλα με την μικρη?? κοιμοταν σε ολο το δρομο???

Link to comment
Share on other sites

Κούκλες καλησπέρα (μεταμεσονυχτια Βέβαια αλλα δεν πειράζει)!!!τι μου κάνετε;

Χριστινακι μου περαστικά στον μπεμπουκο σου!

Τζο μου την πατησες ρε γαμωτο με τα ρούχα έπρεπε να πηγαινες τώρα στις εκπτώσεις. Καλα τα περάσαμε στην Πάτρα ευτυχώς είχε πολυ καλές μέρες σε αντίθεση με την Αθήνα! Και η μικρη όντως κοιμόταν σε όλο το δρόμο και στο πήγαινε και στο ΕΛΑ!τα βραδιά μόνο δεν καλοκοιμοταν στο παρκοκρεβατο που μας είχαν βάλει οπότε κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα κάποιες ώρες! Θα σε πάρω τηλ να τα πούμε!

Πινακι μου αν και τα λέμε εμείς εύχομαι να τελειωνεις με τις εξετάσεις να περάσει κι ο καιρός και σύντομα να βάλεις μπροστά για μπεμπε!

Καλε οι υπλοιπες τι γίνατε;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαιρεται χαιρεται!!!!

ροξανα μου, πηγε καλα η παρθενικη σας εκδρομουλα ε?

μπραβο, μπραβο, ησυχο το κοριτσακι μας, της αρεσουν οι διαδρομες!!

χριστινακι μου, περαστικα στο μπεμπακι σου,

και εμεις ειχαμε κρυωσει τις πρωτες μερουλες και περιττο να πω,

οτι εχουμε ακομα μιξες!

πινακιιι μου, σου ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!!!

σαντυ, πως τα πας εσυ κοριτσακι μου?

τζο-τζο, χαλαει κιαλλο ο καιρος ειπε...μαλλον σε βλεπω να ανεβαινεις παλι

στο παταρι να τα κατεβαζεις!!

εμεις κοριτσια, σαραντιζουμε το σαββατο, αλλα δε βλεπω να βγαινουμε, εχει κρυο και λιγο φοβαμαι.

για ευχουλα..θα εχει λεει π


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΤΑ!

ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ 3ΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ...:!::!:


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανουλες καλε πολυ ησυχία πλέον έπεσε που να πάμε και στις δουλειές μας τι έχει να γίνει!

Πινακι μου με το καλο να πας και να έρθεις να περάσεις όμορφα να ανανεωθεις και να αλλάξεις τον αέρα σου!

Μαυ μου καλο σαραντισμο αυριο! Οντως μωρε θα έχει πολυ κρύο λενε


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου και μπεμπακια!!!!

ΜΑΥ καλο σαραντισμο!!!!

Πινακι καλα να περασεις!!!!

Ροξανα, Τζο, Χριστινα φικακια στα μπεμπακια σας, εμενα ο μικρος με τρεχει οχι με γκρινια αλλα με το αλλαγμα δε προλαβαινω να πλενω εχει κατακατουρησει και καταχεσ.....τον τοπο ολο και φυσικα μονο οταν τον εχω καθαρισει και παω να του βαλω καινουργια πανα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια! οντως ησυχια εχει πεσει, εγω ειμαι μονη εδω και μια εβδομαδα με το μωρο (εφυγαν μαμαδες - πεθερες) οποτε οταν κοιμαται προσπαθω να κανω διαφορα στο σπιτι, μαγειρεμα, πλυντηρια, σιδερο... Ο χασμπαντ ερχεται απογευμα και αναλαμβανει αυτος το μωρο μεχρι την ωρα του μπανιου και δνε θελω να φερω τη γυναικα για δουλειες, γιατι ακομη φοβαμαι και τις ιωσεις και δεν δεχομαστε κοσμο. εξαλλου τωρα που καθομαι και δεν παω δουλεια, μπορω να τα κανω και μονη μου

γειααααααααααα! και γεια σας!

τρεχω συνεχεια! τα εχω παιξει λεμεεεεεε

Εγω επαθα το εξης ... οταν ανοιξε ο καιρός ειπα να ανεβασω τα βαρια χειμωνιατικα της ασπας στο παταρι..καθως με δυσκολια της κανουν πια... τα εφτιαξα λοιπον....και τα στριμωξα στο παταρι...και μετα ^@#% ανοιξαν οι ουρανοι...και τσακιστηκε η θερμοκρασία πεφτοντας.... και ειμαι εγω να μην εχω να ντυσω ζεστα την ασπα! και της φοραω ζακετες και πασουμακια για να μην κρυωνει... το ψυχακι μου...

εχω και απειρη δουλεια...και γενικα τα εχω παιξει!

πινακι ποτε θα ερθεις απο τα μερη μου να πιουμε καφεδακι??????????????

αχ..θελω να παω μια βολτα στα μαγαζια!!

ροξανα πως περασες??? ολα καλα με την μικρη?? κοιμοταν σε ολο το δρομο???

τζο-τζο χιονιάς ερχεται απο βδομαδα! μηπως να τα κατεβαζες παλι?
χαιρεται χαιρεται!!!!

ροξανα μου, πηγε καλα η παρθενικη σας εκδρομουλα ε?

μπραβο, μπραβο, ησυχο το κοριτσακι μας, της αρεσουν οι διαδρομες!!

χριστινακι μου, περαστικα στο μπεμπακι σου,

και εμεις ειχαμε κρυωσει τις πρωτες μερουλες και περιττο να πω,

οτι εχουμε ακομα μιξες!

πινακιιι μου, σου ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!!!

σαντυ, πως τα πας εσυ κοριτσακι μου?

τζο-τζο, χαλαει κιαλλο ο καιρος ειπε...μαλλον σε βλεπω να ανεβαινεις παλι

στο παταρι να τα κατεβαζεις!!

εμεις κοριτσια, σαραντιζουμε το σαββατο, αλλα δε βλεπω να βγαινουμε, εχει κρυο και λιγο φοβαμαι.

για ευχουλα..θα εχει λεει π

Μαυ για Σαββατο ειδα καλο καιρο θα εχει, από Κυριακη απογευμα χαλαει. καλό σαραντισμό! εμεις την αλλη Κυριακη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΤΑ!

ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ 3ΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ...:!::!:

Καλα να περασεις Πινακι ! σουπερ!

Καλημερα κοριτσαρες μου και μπεμπακια!!!!

ΜΑΥ καλο σαραντισμο!!!!

Πινακι καλα να περασεις!!!!

Ροξανα, Τζο, Χριστινα φικακια στα μπεμπακια σας, εμενα ο μικρος με τρεχει οχι με γκρινια αλλα με το αλλαγμα δε προλαβαινω να πλενω εχει κατακατουρησει και καταχεσ.....τον τοπο ολο και φυσικα μονο οταν τον εχω καθαρισει και παω να του βαλω καινουργια πανα!!!!!!

Σαντυ καλο κουραγιο με τα πλυσιματα! φανταζομαι να χρησιμοποιεις χαρτινα σελτεδακια μιας χρησης πανω απο το κανονικο στην αλλαξιερα, ε? Εμενα με εχουν σώσει! κατι γλιτωνουμε απο το κατουρημα!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!!!εμεις εδω κοιμομαστε του καλου καιρου....αμαν αυτος ο καιρος.....περιμενω πως και πως να βγαλει ηλιο για να βγαλω την μικρη μου καμια βολτα.Την εχω κλεισει μεσα τοσο καιρο.Και εμεις σε 15 μερες παμε για το 2ο εμβολιο.(τωρα γελαγε στον υπνο της η μποθμπου μου,κατουρηθηκα στα γελια!!)καμια βρε δεν ειναι μεσα?αντε να πουμε καμια κουβεντα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλο σκ να έχουμε κορίτσια!!!!

Πινακι καλα να περάσεις!

Μαυ καλο σαραντισμο να έχετε σήμερα!

Χριστίνα εκείνες μοναχουλα σου ε; Καλο κουράγιο

Σαντυ υπομονή με τα πλυσιματα είναι ζορικο το εχω ζήσει!

Ρια μου μια χαρα την βρίσκω την μπεμπουλα σου!!!κοιμάται πολυ ε; Φτου φτου

Τζο μου χαθηκες θα σε πάρω τηλ να τα πούμε!!

Τα δικά μας νεα είναι ότι χτες ήρθε η παιδιατρος!!! Πήραμε 3 πόντους και 400 γρ!! Γίναμε δηλαδή 64 πόντους και 6100!!! Κάναμε και τα εμβολιακια μας και ευτυχώς δεν μας πειραξαν καθόλου!!!!! Αυτα


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...