Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια μου!

Αυριο τετοια ωρα πρωτα ο θεος θα εχω αγκαλια το θαυματακι μου!!!!!!! Ειμαι πολυ συγκινημενη και λιγο αγχωμενη.....ευχομαι να ειμαι δυνατη, να τα καταφερω και να πανε ολα καλα!!!!!

Σας ευχαριστω που ειστε εδω, θα προσπαθησω να σας ενημερωσω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσακια μου!

Αυριο τετοια ωρα πρωτα ο θεος θα εχω αγκαλια το θαυματακι μου!!!!!!! Ειμαι πολυ συγκινημενη και λιγο αγχωμενη.....ευχομαι να ειμαι δυνατη, να τα καταφερω και να πανε ολα καλα!!!!!

Σας ευχαριστω που ειστε εδω, θα προσπαθησω να σας ενημερωσω!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.!!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!

ΦΙΛΙΑ!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.!!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!

ΦΙΛΙΑ!

Ευχαριστω πολυ πινακι μου!!!!!!!

Ευχομαι και σε σας να ερθουν τα καλητερα συντομα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ! Jo-Jo τι είναι Αυτό το τσάι θηλασμου;

είναι τσαγακι με γλυκανησο και μαραθο και διαφορα αλλα φυτα , βιολογικα και πολυ καλης ποιότητας (δεν είναι τίποτα 2ης διαλογής) το οποίο βοηθαει στην αυξηση του γαλατος... βεβαια ξαναλεω οτι χωρις το μωρο στο στηθος δεν θα βοηθησει το αφεψιμα μονο του!

SANDY!!!! τα δικα μου μου θυμισεις!! με το καλο! σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια ευκολη γεννα ! να εχεις την καλυτερη εμπειρια!αντε να μας πεις νεα!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πλέον μόνο θηλαζω, δεν χρησιμοποιώ το θηλαστρο. Ίσως το δοκιμάσω το τσάι , για να δούμε ... Να ρωτήσω κάτι κορίτσια : το ένα στήθος μου έχει πολυ λιγότερο γάλα απο το άλλο ! Τι να κάνω; Σας έχει τύχει ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια μου!

Αυριο τετοια ωρα πρωτα ο θεος θα εχω αγκαλια το θαυματακι μου!!!!!!! Ειμαι πολυ συγκινημενη και λιγο αγχωμενη.....ευχομαι να ειμαι δυνατη, να τα καταφερω και να πανε ολα καλα!!!!!

Σας ευχαριστω που ειστε εδω, θα προσπαθησω να σας ενημερωσω!!!!!!!

ΣΑΝΤΥ μου,

ισως εχεις γινει μανουλα τωρα ε??!!!

χριστινακι,

εγω που αντλω με θηλαστρο, σκεψου οτι το ενα στηθος,

βγαζει σε ενα τεταρτο 10μλ κ το αλλο, στον ιδιο χρονο 50-60

καλα, μιλαμε κ για διαφορα μεγεθους ετσι??

τζο

ροξανα,

σας εχω χασει..μα δεν προλαβαινω..η μικρη εχει μαθει πολυ αγκαλια,

με αποτελεσμα τις ωρες που κοιμαται να την εχω σχεδον παντα αγκαλια..

με το που τη βαζω στο καλαθι της ανοιγει ματια κ

στα καπακια κλαιει..

τι κανουν οι τσουπριτσες σας??

πινακιιιι, τι κανεις εσυ κοριτσακι μου?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΝΤΥ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΩΡΑ!!!!

ΜΑΥ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΗΚΕΣ!!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ,ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΒΑΣΗ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑΣ ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΣΕΙΣ ΕΚΕΙ

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΤΟΣ ΤΟ ΕΝΑ ΝΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΜΑΥ ΜΟΥ ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ!!!!ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΣΥΝΒΑΔΙΖΑΜΕ...

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΠΗΡΑ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΘΑ ΨΑΧΤΩ ΜΠΑΣ Κ ΓΛΙΤΩΣΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ 300 ΕΥΡΩ.Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΙΑ ΠΑΝΩ ΜΙΑ ΚΑΤΩ...ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ...ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙ ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΝΧΩΝΟΜΑΙ!!!!!

ΡΟΞΑΝΑ,ΧΡΙΣΤΙΝΑ JOJO ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πλέον μόνο θηλαζω, δεν χρησιμοποιώ το θηλαστρο. Ίσως το δοκιμάσω το τσάι , για να δούμε ... Να ρωτήσω κάτι κορίτσια : το ένα στήθος μου έχει πολυ λιγότερο γάλα απο το άλλο ! Τι να κάνω; Σας έχει τύχει ;

πως το ξερετε ρε κορασιδες οτι εχουν διαφορετικη ποσοτητα γαλατος??????? η kxristina το καταλαβαινω γιατι ειναι στην φαση της εγκαταστασης και ειναι φυσιολογικο....αλλα εσυ ροξανα μου πως το καταλαβαινεις/.???? ρωταω γιατι εγω εκει που νομιζω οτι ειναι αδειο το στηθος..χορταινω μια μπεμπα για πλακα το βραδυ! μηπως τελικα δεν χορταινει το παιδι μου?????

may και εγω τα ιδια με τις αγκαλιες~ απο νεογεννητο ..με το που την αφηνα κατω ανοιγε τα ματια και εκλαιγε! εγω δεν καταφερα να την μαθω να κοιμαται μονη της... δεν μπορουσα να την αφησω στην κουνια και να μην την παρω αγκαλια..σκεφτομουν οτι ο χρονος που ηταν στην μητρα ειναι απειρα περισσοτερος απο τους 2 - 3 πρωτους μηνες της ζωης της

και δεν μπυ πηγαινε η καρδια να της στερησω την αγκαλια...οποτε περασα ωρες ατελειωτες με την μπεμπα δεμενη πανω μου στο sling!!!! τωρα βεβαια κοιμαται στο στηθος στο τελευταιο ταισμα...και τις αγκαλιες τις ελαττωσε μονη της... uελει να την βαζουμε πιο πολυ στα παιχνιδια της! μεγαλωσε και με φτυνει! χαχαχαχαχα

ροξανα εσενα η δικια σου εκλαιγε?? γιαιτ υπαρχουν και μωρα που ειναι πιο βολικα με τον υπνο!

βεβαια εσεις κοριτσια γεννησατε και φυσιολογικα... και δεν υπηρχε τραυματικη εμπειρια για το μωρο...ενω η δικια μου ενιωσε και το σοκ οτι μια χερουκλα την τραβουσε απο την ζεστασια της:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσαρες μου τι κάνουν τα μωρά σας;

Τζο μου το καταλαβαίνω απο το θηλαστρο ότι δεν εχω ίδια ποσότητα και τώρα τελευταία μάλιστα δεν είναι τόσο ορισμένο το στήθος μου οπως παλιά ελπίζω να μην εχω καμία δυσάρεστη εξέλιξη και μου κοπεί , Βέβαια κι εμένα δείχνει να χορταινει αλλα μια αμφιβολία την εχω!αχαχαχα όσο για το θέμα του υπνου εκλαιγε αλλα είχα πάρει αυτή την βάση την κουνιστη της καλαθουνας καθομουν και απο πάνω της και την χαιδευα οπότε ηρεμουσε μετα που την έβαλα στο. Κρεβάτι της της εβαζα το περιστρεφομενο παιχνίδι της και την κουνουσα ελαφρά οπότε τώρα κοιμάται μονη της καμία φορά θέλει χάδια μόνο

Πινακι μου τρεχεις με εξετάσεις ε; Είναι όντως ακριβές αυτές για δες μήπως μπορείς να ωλυτωσεις τίποτα


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

να βαζεις το μωρο απο εκει πιο συχνα να θηλαζει για να ερθει το γαλα! Χριστινακι

Το εφάρμοσα κ έπιασε ! Πάλι βέβαια το αριστερό είναι πιο γεμάτο , αλλα κάτι έγινε !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...