Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      εχεις παιδακι;

      ηταν οι μοναδικες εγκυμοσυνες σου;καιρος προσπαθειων;

      κ η αλλη ετσι τοσο νωρις ηταν;ειχες κανει υπερηχο;

      ενδοκρινολογο μπορεις να πας,κ αιματολογο-ανοσολογο

      κ καποιες βασικες εξετασεις ο συζυγος

      για βιοχημικη μπορει να ειναι κ θεμα προγεστερονης μηπως ειχες ελεγξει;η στη μητρα αλλα πιστευω θα σου ειχε πει κτ ο γιατρος

      Εχω ενα παιδακι ναι...μετραω 3 εγκυμοσυνες πλεον και οι 2 οδηγησαν σε αποβολη...η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ ευκολη δεν ειχα τετοιου ειδπυς θεματα και ηταν πριν 3 χρονια...η 2η και η 3η ηταν μια τον οκτωβρη και μια τωρα...δεν δυσκολευτηκα στην συλληψη...στην 2η στον 2ο μηνα προσπαθειων και τωρα στον 1ο μηνα κατευθειαν...αλλα και οι 2 δεν πηγαν καλα...τωρα στην τριτη εγκυμοσυνη με ειχε ξεκινησει απο την αρχη utrogestan ο γιατρος..

μανούλες απο γιαννιτσα!


taniabell

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Mόλις ανακοίνωσε ο άντρας μου την απόφασή μας να φύγουμε από την Aθήνα στην δουλειά του του πρότειναν μια καλύτερη θέση.Eτσι ακόμα δεν έχουμε πάρει καμία απόφαση&θα δυσκολευτούμε ακόμα πολύ να την πάρουμε.Καλά είστε εσείς;Tι λέτε για την 28η τελικά;Nα βρεθούμε έστω για λίγο;Mπορεί καμιά σας;Φιλιά!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΑΝΑΡΩΣΕΙ ΟΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΤΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι Γιαννιτσά από χτες.Τι έγινε;Μόλις είπα να βρεθούμε εξαφανιστήκατε...

Ησυχια επεσε!!!Δεν βγηκα καθολου στην παρελαση αρρωστησα κ εγω κ την βγαλαμε σπιτι που πηγαν ολες;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Εγω εχω αρκετο καιρο να μπω αλλα σας διαβαζω.Τι μου κανετε?Μας τα χαλασε ο καιρος τοσες μερες κ μαλλον δεν εγινε καμια συναντηση ε?Εγω δεν εγινα ακομα μανουλα κ δεν ξερω αν θα μπορουσα να ειμαι στην συναντηση σας...αν με θελατε δηλαδη!Που θα παει ομως θα ερθει το νινι!!!;) Θα ηθελα να μαθω πληροφοριες για την Ελευθω κ την Θηλεως οσε γνωριζουν.ΠΡΟς το παρον εχω καλες συστασεις για τον κ.Πασχωνη κ την κ.Ρογδακη.θ ηθελα να γεννησω κ στο νοσοκομειο μας οοοοοταν ερθει η ωρα αλλα δεν θελω στην περιπτωση που εινα να γινει καισαρικη να ειναι ολικη ρε κοριτσια.θελω να καταλαβαινω τι γινετε κ να κρατησω εγω πρωτη το μωρακι μου.Αντε να μαζευομαστε κ παλι σιγα-σιγα.σας φιλω ολες.καλο βραδυ.Κ περιμενω πληροφοριες κ αποψεις.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Εγω εχω αρκετο καιρο να μπω αλλα σας διαβαζω.Τι μου κανετε?Μας τα χαλασε ο καιρος τοσες μερες κ μαλλον δεν εγινε καμια συναντηση ε?Εγω δεν εγινα ακομα μανουλα κ δεν ξερω αν θα μπορουσα να ειμαι στην συναντηση σας...αν με θελατε δηλαδη!Που θα παει ομως θα ερθει το νινι!!!;) Θα ηθελα να μαθω πληροφοριες για την Ελευθω κ την Θηλεως οσε γνωριζουν.ΠΡΟς το παρον εχω καλες συστασεις για τον κ.Πασχωνη κ την κ.Ρογδακη.θ ηθελα να γεννησω κ στο νοσοκομειο μας οοοοοταν ερθει η ωρα αλλα δεν θελω στην περιπτωση που εινα να γινει καισαρικη να ειναι ολικη ρε κοριτσια.θελω να καταλαβαινω τι γινετε κ να κρατησω εγω πρωτη το μωρακι μου.Αντε να μαζευομαστε κ παλι σιγα-σιγα.σας φιλω ολες.καλο βραδυ.Κ περιμενω πληροφοριες κ αποψεις.

Mε το καλο να γινεις μανουλα.Εγω εκανα 2 παιδακια στον Πασχωνη με καισαρικη ειμαι υπερ ευχαριστημενη.Τον συστηνω με 1000...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου BELINA μου ναι εχω πολλες καλες συστασεις και εσυ εισαι ακομα μια απο αυτες.και μια φιλη μου γεννησε με αυτον και ειναι υπερευχαριστημενη.Ευχαριστω πολυ για την ευχη σου ελπιζω συντομα να εχω κι εγω ευχαριστα νεα.Θα δειξει...Να χαιρεσαι και τα παιδακια σου.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ...

ΤΟ 2011 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝΕ ΠΙΣΩ ΤΟ 2010...

ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ...

ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΕΙΡΗΝΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ...

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...

ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΑΣ ΣΑΝ ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Γεια σας κοριτσια!Εγω εχω αρκετο καιρο να μπω αλλα σας διαβαζω.Τι μου κανετε?Μας τα χαλασε ο καιρος τοσες μερες κ μαλλον δεν εγινε καμια συναντηση ε?Εγω δεν εγινα ακομα μανουλα κ δεν ξερω αν θα μπορουσα να ειμαι στην συναντηση σας...αν με θελατε δηλαδη!Που θα παει ομως θα ερθει το νινι!!!;) Θα ηθελα να μαθω πληροφοριες για την Ελευθω κ την Θηλεως οσε γνωριζουν.ΠΡΟς το παρον εχω καλες συστασεις για τον κ.Πασχωνη κ την κ.Ρογδακη.θ ηθελα να γεννησω κ στο νοσοκομειο μας οοοοοταν ερθει η ωρα αλλα δεν θελω στην περιπτωση που εινα να γινει καισαρικη να ειναι ολικη ρε κοριτσια.θελω να καταλαβαινω τι γινετε κ να κρατησω εγω πρωτη το μωρακι μου.Αντε να μαζευομαστε κ παλι σιγα-σιγα.σας φιλω ολες.καλο βραδυ.Κ περιμενω πληροφοριες κ αποψεις.

Καλησπέρα, έχω να μπω αρκετό καιρό μιας και εντωμεταξύ γέννησα τον τρίτο γιο!!!Εγώ φιλενάδα γέννησα 3 παιδιά στο νοσοκομείο και δεν το αλλάζω με καμιά κλινική.Ειδικά οι νοσοκόμες είναι όλες πολύ καλές και ενθαρρύνουν το θηλασμό από την αρχή! Όσο για την καισαρική, η κουμπάρα μου που έκανε αναγκαστική καισαρική, επισκληρίδιο της έκαναν και στο νοσοκομείο;)


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Ανήκει στην Πέλλα, είναι η Ραχώνα. Ωραία είναι. Λέτε να βρω καμιά από τη Ραχώνα; Πλάκα θα έχει. :tongue:

Τη Γιαλασ... την Άννα την ξέρεις?Από Ραχώνα είναι.Δουλεύει στη διεύθυνση γεωργίας μαζί μου!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...