Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Καλημερα Σοφια μου...Οχι δυστυχως τα τεστ ωορηξιας δε λειτουργουν οπως τα εγκυμοσυνης..Για να ειναι θετικο θα πρεπει οι δυο γραμμες να εχουν το ιδιο χρωμα η γραμμη του τεστ να ειναι πιο σκουρα απο την γραμμη του παραθυρου ελεγχου!!!

Τωρα στς 2 ειναι να κανω ενα...Για να δουμε..Εσυ?

ποτε πας για να δεις αυγουλακια?

Βιλλυ μου αυριο το απογευμα θα παω για υπερηχο για να δουμε

Μακαρι να σου δειξει σημερα θετικο !

Παντως οτι και να δειξει εκμεταλλευσου τις ημερες ;)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προσπαθω να ειμαι ψυχραιμ, εχεις δικιο!!!!

Και να μην κανω αυτο το μηνα δε λεει κατι!!!

Αρκει που εκανα τους προηγουμενους και που τον επομενο θα μπω σε θεραπεια....

Εγω παντως σου ευχομαι να μην αδιαθετησεις...

Που ξερεις?

Η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!!

Φιλακια γλυκιά μου...:tongue::tongue:

Έτσι κοπελάρα μου.. να είσαι γεμάτη αισιοδοξία.. Φιλάκια πολλά πολλά!:-P


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα,Χαιρομαι που μεγαλωνει η παρεα καθε φορα που μπαινω. Διαβασα ολα τα νεα σας. Το μεγαλυτερο ποσοστο μας κατι περιμενει. Αντε να εχετε καλα αποτελεσματα ολες σας μεσα απο την καρδια μου. Μην αμελητε να γραφετε καθε τι καινουργιο. Εγω τα διαβαζω. Μαλιστα εβαλα εντολη να ερχετε ειδοποιηση στο mail μου καθε φορα που μπαινει καποια για να μην χανω τιποτα. Τα δικα μου ειναι ιδια. Πιστευω οτι ειναι η τελευταια εβδομαδα που θα εχω τρεχαλα αλλα εχω τελειωσει το μεγαλυτερο ποσοστο των οσων ειχα προγραμματισει. Να σκεφτητε οτι αρχισα και στρωνω χαλια για να ειμαι ετοιμη. Αν ολα πανε οπως τα εχω σχεδιασει την Δευτερα θα παω στο σεμιναριο για τα βλαστοκυτταρα και τελειωσα με ολα τα θεματα και θα περιμενω να ερθουν τα επιπλα μονο.Σας σκεφτομαι συνεχεια.Δομνινακι, με τη μαμα σου τι γινεται?? Με τις εξετασεις σας καπου τωρα δεν βγαινουν τα αποτελεσματα???Φιλακια σε ολες


A2enp3.png?jZYdKeP4
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια....

Λοιπον εστειλα ενα E-mail στην εταιρια που παραγει τα τεστ ωορρηξιας γιατι προχθες που σας ειπα οτι ηταν σχεδον θετικο η μιση γραμμη ηταν σκουρα, οσο πρεπει και υπολοιπη πιο αχνη...ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΘΕΤΙΚΟ...Δε το πολυπιστεψα να σας πω την αληθεια αλλα σημερα 3 μερες μετα η θερμοκρασια μου ειναι ανεβασμενη απο την επομενη του τεστ και το συστημα που χρησιμοποιω και τα καταγραφω μου εδειξε ωορρηξια την 14η μερα του κυκλου, τη μερα δηλ που ειχα το συγκεκριμενο θετικο τεστ...Τυχαιο? τι να πω....

Αυτο το μηνα δεν ειχα ομως τα υγρα της ωορρηξιας....

Κοιταξα τωρα το συστημα και βλεπω οτι ειχα επαφες μια μερα πριν την ωορρηξια και μια μερα μετα.....

Αυτα προς το παρον..

Περιμενω και τα δικα σας νεα...

Φιλακια:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...Βιλλάκι μου μακάρι να πετύχεις αυτόν το μήνα...οι επαφές μου φαίνονται πολύ καλά στοχευμένες...αναμονή και υπομονή. Μπορείς να με κατατοπίσεις κι εμένα σχετικά με αυτά τα τεστ;

Παρασκευούλα σύνδρομο της φωλιάς οναμάζεται και είναι υπαρκτό....Άντε να τελειώσεις, να χαλαρώσεις και να απολαύσεις αυτές τις τελευταίες μοναδικές στιγμές.

Δομνινάκι μου έχεις καμμιά εξέλιξη σχετικά με την υγεία της μαμάς σου;

Σοφία, πήγες για υπέρηχο;

Γιάννα να σε καλωσορίσω στην παρέα μας..Έχω κι εγώ ένα γιο 7 χρονών, έκανα μια διακοπή κύησης τον Ιανουάριο και προσπαθώ να πετύχω νέα εγκυμοσύνη...

Μaybe#2, έχω πάρει κι εγώ κλομιφαίνη και μάλιστα μετά από δύο κύκλους έμεινα έγκυος στο μωρό μου που έχασα...Ύστερα από αυτό, μόλις ανάρρωσα πήρα για έξι μήνες. Ο γιατρός μου μου είπε ότι μπορώ να πάρω για άλλους δύο αφού έχω σταματήσει για δύο μήνες λόγω κυστικού ωοθηλακίου κι έπειτα βλέπουμε...έχω ακούσει κι εγώ για την επίδραση που έχει στο ενδομήτριο, αλλά σ'εμένα δεν τέθηκε θέμα. Το ενδομήτριό μου ήταν πολύ καλό. Τώρα όσον αφορά στις παρενέργειες, δεν μπορώ να τις αξιολογήσω σωστά, για το λόγο ότι είμαι γενικότερα μέσα στα νεύρα είτε με, είτε χωρίς κλομιφαίνη :):):)... Πάντως νομίζω ότι το χεράκι τους το βάζουν όσο νά'ναι...ορμόνες είναι..

kiki μου, θέλω να σου ευχηθώ πολύ καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου, εμείς θα έιμαστε εδώ να σε συντροφεύουμε και να σε στηρίζουμε σε κάθε σου βήμα.

Ιγνατία, 3 και σήμερα...περιμένουμε μαζί σου.

Μywish, όλα καλά θα πάνε...Ξεκίνα δυναμικά...περιμένω λεπτομέρειες για να τις επεξεργαστώ κι εγώ.

Εγώ το μόνο που αποφάσισα είναι να ξεκινήσω ομοιοπαθητική για να χαλαρώσω λίγο και να μπορέσω να επέμβω στο (καταραμένο) το συναίσθημα...Θα κάνω και μια εκτενέστερη συζήτηση με τον γιατρό μου και θα σας ενημερώσω...

Φιλιά σε όλες σας.


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου !

Paraskeuh πλησιαζει η ωρα με το καλο ολα καλα να πανε !!

Βιλλυ μου ολα καλα?Μια χαρα οι επαφες σου μακαρι να ειναι ο τυχερος σου μηνας !

Ντολη μου ειχα διαβασει την ιστορια σου δεν ηξερα ομως οτι εμεινες με clomiphene !

Domnina και γω περιμενω τα νεα απο τη μαμα σου, ευχομαι να ειναι καλα !

Maybe εμενα τα clomiphene με εστειλαν στα ταρταρα !!!Νευρα και πολυυυυυυυ κλαμα !!Να μη μπορω να σταματησω !

Εγω χθες εκανα τον υπερηχο κοριτσια μου.3 ωαριακια προχωρησαν 2 αριστα και 1 λιγο μικροτερο.Καλα δεν ειναι η επρεπε με τα clomiphene να ειναι περισσοτερα??Δε ξερω...

Εκανα οπως μου πε εχθες την διπλη Pregnyl (σα τη τρελη εψαχνα φαρμακειο) και τωρα το μεγαλο μου αγχος !!Οι επαφες γιατι ο αντρας μου πρεπει να κανω ταμα γιατι ''τον αγχωνουν οι προγραμματισμενες'' ............Ναι ...........Ας μη το σχολιασω

Του το πα του το πε και ο γιατρος σημερα το βραδυ και αυριο το πρωι οπωσδηποτε

Αυτο ειναι το μεγαλο μου προβλημα και το προηγουμενο μηνα που τα χα παρει ασχημα και ηθελα να τα παρατησω μου πε οχι θα δεις θα προσπαθησουμε

Ελπιζω να μη πανε χαμενα τοσα φαρμακα που πηρα ..........

Αχ κοριτσια μου βαλτε με στις ευχες σας !!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολις γυρισα απο το γυμνασιο οπου ο μικρος παρελαβε 2 βραβεια ενα για τον γενικο βαθμο του 19 και 11/13 και ενα γιατι ηταν πρωτος στο τμημα του......

Νομιζω οτι περιττευει να πω πως αισθανομαι!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου !

Paraskeuh πλησιαζει η ωρα με το καλο ολα καλα να πανε !!

Βιλλυ μου ολα καλα?Μια χαρα οι επαφες σου μακαρι να ειναι ο τυχερος σου μηνας !

Ντολη μου ειχα διαβασει την ιστορια σου δεν ηξερα ομως οτι εμεινες με clomiphene !

Domnina και γω περιμενω τα νεα απο τη μαμα σου, ευχομαι να ειναι καλα !

Maybe εμενα τα clomiphene με εστειλαν στα ταρταρα !!!Νευρα και πολυυυυυυυ κλαμα !!Να μη μπορω να σταματησω !

Εγω χθες εκανα τον υπερηχο κοριτσια μου.3 ωαριακια προχωρησαν 2 αριστα και 1 λιγο μικροτερο.Καλα δεν ειναι η επρεπε με τα clomiphene να ειναι περισσοτερα??Δε ξερω...

Εκανα οπως μου πε εχθες την διπλη Pregnyl (σα τη τρελη εψαχνα φαρμακειο) και τωρα το μεγαλο μου αγχος !!Οι επαφες γιατι ο αντρας μου πρεπει να κανω ταμα γιατι ''τον αγχωνουν οι προγραμματισμενες'' ............Ναι ...........Ας μη το σχολιασω

Του το πα του το πε και ο γιατρος σημερα το βραδυ και αυριο το πρωι οπωσδηποτε

Αυτο ειναι το μεγαλο μου προβλημα και το προηγουμενο μηνα που τα χα παρει ασχημα και ηθελα να τα παρατησω μου πε οχι θα δεις θα προσπαθησουμε

Ελπιζω να μη πανε χαμενα τοσα φαρμακα που πηρα ..........

Αχ κοριτσια μου βαλτε με στις ευχες σας !!

Τα νεα σου ειναι πολυ καλα Σοφουλα μου και φυσικα εισαι μεσα στις ευχες ολων μας....

Παρε τον με το μαλακο τον συζυγο....

Δυο φορες πες του ειναι μονο....

Μετα μπορειτε να εχετε επαφες οποτε γουσταρετε...

Δες το σαν φαρμακο βρε αδερφε που πρεπει να το παρεις και ας μη σου αρεσει...

Περιμενε ομως πρωτα να δεις πως θα το χειριστει και αυτος...

Μακαρι να σου πανε ολα τελεια κοριτσακι μου!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βιλλυ μου τι αστερι ειναι ο γιος σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να τον χαιρεσαι και να τον καμαρωνεις παντα κουκλα μου !!

Λες να μη του πω τιποτα σημερα?Υποτιθεται οτι ξερει το ποτε αφου του εξηγησα εχθες μετα τον γιατρο!

Αυτο ειναι το μεγαλο μου αγχος γαμωτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βιλλυ μου τι αστερι ειναι ο γιος σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να τον χαιρεσαι και να τον καμαρωνεις παντα κουκλα μου !!

Λες να μη του πω τιποτα σημερα?Υποτιθεται οτι ξερει το ποτε αφου του εξηγησα εχθες μετα τον γιατρο!

Αυτο ειναι το μεγαλο μου αγχος γαμωτο

Σε καταλαβαινω απολυτως!Εγω παντως,οταν ειχαμε προγραμματισμενες επαφες ,στην αρχη δεν του το ελεγα.Απο ενα σημειο και μετα ομως,καταλαβα οτι τελος παντων ,ειναι κατι που αφορα και θελουμε και οι δυο (η εγκυμοσυνη εννοω)και το ελεγα,δεν ειμαστε μονες μας στην διαδικασια αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Βιλλυ μου τι αστερι ειναι ο γιος σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να τον χαιρεσαι και να τον καμαρωνεις παντα κουκλα μου !!

Λες να μη του πω τιποτα σημερα?Υποτιθεται οτι ξερει το ποτε αφου του εξηγησα εχθες μετα τον γιατρο!

Αυτο ειναι το μεγαλο μου αγχος γαμωτο

Σε ευχαριστω Σοφια μου!!!!

Να μην του πεις τιποτα μεχρι να δεις αν θα σου το ζητησει αυτος..

Αν ομως περασει η ωρα και δεν κανει την πρωτη κινηση τοτε αρχισε να τον πλησιαζεις εσυ....Με τροπο, ξερεις...Αν φερει αντηρησεις, που δε το πιστευω τοτε μιλα του ξεκαθαρα...

Να τον πλησιασεις με παθος, κανονικα...Μπορει μεσα του να ξερει πως ισως το κανεις επειδη πρεπει αλλα δε χρειαζεται να του το επιβεβαιωσεις κιολας....

Πες του οτι δεν ειναι επειδη το ειπε ο γιατρος...Πες του:" Αχ, μωρο μου, οι ορμονες με εχουν κανει τουρμπο...Σε θελω σαν τρελη....Μηπως πρεπει να με κλειδωσεις μεσα οσο θα κανω θεραπεια?

Πρωτη φορα νοιωθω να θελω να κανω ερωτα τοσο τρελά..."

Και αλλες τετοιες μα****κιες!!!!!

Ριχτα ολα στις ορμονες!!!!:tongue::tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Aααααααααχ τι τραβαμε ρε γαμωτο !!!

Ειναι που δε θελει να του το λεω κιολας !!Πρεπει να το παιξω τρελη

Εχθες τον πλησιασα και μου λεει ''ασε με κραταω δυναμεις για αυριο και μεθαυριο ''...

Τι να πω ...Θα τον αφησω να δω πως θα αντιδρασει και μετα θα το ριξω στη τρελη

Οποια ξερει απο εμπειρια ας μου πει please

Eιναι καλα τα 3 με clomiphene η επρεπε να χα κανει παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια σε όλα τα κοριτσάκια..

Θέλω να σας ευχαριστήσω θερμά όλες σας και κάθε μία ξεχωριστά για το ενδιαφέρον που δείχνετε προς την μητέρα μου.. Βγήκαμε από το νοσοκομείο και είναι σπίτι της (δίπλα στο δικό μου) και περιμένουμε να δούμε αν υπάρξουν τίποτε συμπτώματα είτε από τη χημειοθεραπεία είτε από την αρρώστια.. Είναι λίγο καταβεβλημένη, κουράζεται πολύ εύκολα, έχει δύσπνοια και ώρες ώρες δείχνει να πονάει αλλά όλα αυτά μπορεί να είναι απόρροια και της θεραπείας και της αρρώστιας.. Τι να πω κοριτσάκια μου.. ελπίζω να πονάει και να ταλαιπωρείται όσο το δυνατόν λιγότερο..

Κατά τα άλλα την Παρασκευή θα πάει ο σύζυγος να κάνει τις αιματολογικές και την άλλη Τετάρτη έχουμε ραντεβού με τον καινούργιο ανδρολόγο για να δούμε τα αποτελέσματα και να αποφασίσουμε πως θα πορευτούμε..

Βιλλάκο μου είσαι μια υπερήφανη χαζομαμά.. Πάντα τέτοια αποτελέσματα να φέρνει ο γιόκας σου και που ξέρεις, μπορεί σε καμιά 30αρια χρόνια να είναι ένας από τους ελάχιστους Έλληνες που θα έχουν κερδίσει το Νόμπελ.. Όσο για τις επαφές.. μια χαρά μου ακούγονται.. εν αναμονή λοιπόν για το καλύτερο..

Ντόλη μου γλυκιά.. Λογικό είναι ύστερα από ένα χρόνο σχεδόν ταλαιπωρίας να έχουν συσσωρευτεί νεύρα, άγχη, φόβοι και μελαγχολία μέσα σου.. καλά κάνεις και ακολουθείς την ομοιοπαθητική αφού έτσι αισθάνεσαι καλύτερα.. Είναι κι αυτό μια διέξοδος..

Παρασκευή μου έρχεται το αντράκι σου... Άντε με το καλό να τελειώσεις τις δουλειές σου και να απολαύσεις το τελευταίο ξένοιαστο και ήρεμο διάστημα της ζωής σου.. Φιλάκια στην κοιλίτσα σου..

Λιονταρίνα μου.. κι εγώ στη δική σου φάση βρίσκομαι.. και σε μας δεν υπάρχει πλέον διάθεση και όρεξη όπως παλιά.. Εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί αυτό ίσως γιατί εγώ είμαι αυτή που δεν θέλω ή δεν έχω όρεξη να κάνουμε έρωτα όπως παλαιότερα.. Αλλά ξέρω πως αν του "τριφτώ" λιγουλάκι θα ενδώσει.. Συνήθως βέβαια αυτό γίνεται σβκ... καθημερινές δύσκολο.. Θα βρεις τον τρόπο σου είμαι σίγουρη..

Η Γιόλα μας που είναι;

Ιγνατία λίγες μέρες μείνανε..

Κική καλώς μας ήλθες..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια σε όλα τα κοριτσάκια..

Θέλω να σας ευχαριστήσω θερμά όλες σας και κάθε μία ξεχωριστά για το ενδιαφέρον που δείχνετε προς την μητέρα μου.. Βγήκαμε από το νοσοκομείο και είναι σπίτι της (δίπλα στο δικό μου) και περιμένουμε να δούμε αν υπάρξουν τίποτε συμπτώματα είτε από τη χημειοθεραπεία είτε από την αρρώστια.. Είναι λίγο καταβεβλημένη, κουράζεται πολύ εύκολα, έχει δύσπνοια και ώρες ώρες δείχνει να πονάει αλλά όλα αυτά μπορεί να είναι απόρροια και της θεραπείας και της αρρώστιας.. Τι να πω κοριτσάκια μου.. ελπίζω να πονάει και να ταλαιπωρείται όσο το δυνατόν λιγότερο..

Κατά τα άλλα την Παρασκευή θα πάει ο σύζυγος να κάνει τις αιματολογικές και την άλλη Τετάρτη έχουμε ραντεβού με τον καινούργιο ανδρολόγο για να δούμε τα αποτελέσματα και να αποφασίσουμε πως θα πορευτούμε..

Βιλλάκο μου είσαι μια υπερήφανη χαζομαμά.. Πάντα τέτοια αποτελέσματα να φέρνει ο γιόκας σου και που ξέρεις, μπορεί σε καμιά 30αρια χρόνια να είναι ένας από τους ελάχιστους Έλληνες που θα έχουν κερδίσει το Νόμπελ.. Όσο για τις επαφές.. μια χαρά μου ακούγονται.. εν αναμονή λοιπόν για το καλύτερο..

Ντόλη μου γλυκιά.. Λογικό είναι ύστερα από ένα χρόνο σχεδόν ταλαιπωρίας να έχουν συσσωρευτεί νεύρα, άγχη, φόβοι και μελαγχολία μέσα σου.. καλά κάνεις και ακολουθείς την ομοιοπαθητική αφού έτσι αισθάνεσαι καλύτερα.. Είναι κι αυτό μια διέξοδος..

Παρασκευή μου έρχεται το αντράκι σου... Άντε με το καλό να τελειώσεις τις δουλειές σου και να απολαύσεις το τελευταίο ξένοιαστο και ήρεμο διάστημα της ζωής σου.. Φιλάκια στην κοιλίτσα σου..

Λιονταρίνα μου.. κι εγώ στη δική σου φάση βρίσκομαι.. και σε μας δεν υπάρχει πλέον διάθεση και όρεξη όπως παλιά.. Εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί αυτό ίσως γιατί εγώ είμαι αυτή που δεν θέλω ή δεν έχω όρεξη να κάνουμε έρωτα όπως παλαιότερα.. Αλλά ξέρω πως αν του "τριφτώ" λιγουλάκι θα ενδώσει.. Συνήθως βέβαια αυτό γίνεται σβκ... καθημερινές δύσκολο.. Θα βρεις τον τρόπο σου είμαι σίγουρη..

Η Γιόλα μας που είναι;

Ιγνατία λίγες μέρες μείνανε..

Κική καλώς μας ήλθες..

Γεια σου κι εσενα Δομνινα.Για χημειοθεραπειες ακουω....καλη δυναμη και μακαρι ολα να ξεπεραστουν σου ευχομαι.

Λιονταρινα,κι εγω με τα κλομιφεν μονα τους δεν εκανα πολλα,νομιζω 4-5.Με κλομιφεν συνδυασμενα με αλτερμον εκανα αρκετα.Βεβαια,και τα πολλα μη νομιζεις οτι ειναι απαραιτητα καλο,γιατι μπορει να ειναι κακης ποιοτητας.Εμεις ,απο τοτε που εχουμε μπει στις διαδικασιες εξετασεων-ορμονων-αποβολων κλπ,εχουμε εχουμε χασει τον αυθορμητισμο μας στο σεξουαλικο τομεα.Καποτε ειχαμε παντα ορεξη,τωρα μια εγω μπορει να μην ειμαι καλα,μια εκεινος,εχουμε και τελειως διαφορετικα ωραρια με την δουλεια,οποτε ηρθε κι εδεσε..Η διαφορα φαινεται στις διακοπες,που ξεφευγουμε απο την καθημερινοτητα ,χαλαρωνουμε και του δινουμε και καταλαβαινει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...