Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Βιλλάκι μου συμφωνώ κι εγώ με τη Δομνίνα...Εδώ έκανες ωορρηξία από μόνη σου δεν θα κάνεις με όλη αυτή τη βοήθεια; Χρειάζεσαι μεγάλες δόσεις θετικής σκέψης.. πριν μερικούς μήνες όταν πήγα σε κάποια ψυχολόγο για να αντιμετωπίσω το θέμα της απώλειας του μωρού μου, μου είχε πει ότι οι σκέψεις που κάνουμε μεταφέρονται σε όλα τα κύτταρα του σώματός μας και επηρεάζουν αναλόγως όλα τα συστήματά μας...Η θετική σκέψη είναι αποδεδειγμένο επιστημονικά ότι βοηθάει την ωορρηξία...γι αυτό πρέπει να πιστέψεις μέσα σου ότι όλα θα πάνε καλά..

...ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...

Δομνίνα, τι ώρα είναι ο αυριανός υπέρηχος; Θα κάνεις και χοριακή;


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ντόλη μου επειδή ο γιατρός μου έχει έναν τοκετό αύριο μου είπε να τον πάρω το πρωί τηλέφωνο για να κανονίσουμε.. Αλλά μου είπε να υπολογίζω μετά τις 19:30. Οπότε εγώ λέω 8 για να είμαι μέσα.. Θα σας γράψω με το που πατήσω το πόδι μου στο σπίτι..

Εσύ είσαι μέσα για την Κυριακή το απόγευμα; Μελετίνα εσύ μπορείς;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω ολες για τα ενθαρυντικα σας λογια.....

Φυσικα δε λεω οτι σιγουρα δε θα εχω ανταποκριση, αν ηταν ετσι δε θα ξεκινουσα καν...Απλα πιστευω οτι ειναι λιγες οι ελπιδες να εχω καλη ανταποκριση....:-(:-(

Γιατι Θεε μου να ειναι τοσο δυσκολο ολο αυτο?????:-(:sad:

Ευτυχως ο συζυγος το εχει δει θετικα το ολο θεμα...Βεβαια αν δε τα καταφερουμε με την πρωτη, θα δυσκολευτω πολυ να τον πεισω για 2η προσπαθεια, κυριως για το οικονομικο...και δεν εχει και αδικο....

Για να απαντησω και στην Μελετινα μας, ναι, μολις αδιαθετησω ξεκιναω.....Σημερα ειμαι στην 10η μερα του κυκλου και ειχα και θετικο τεστ ωορηξιας το μεσημερι, τρομαρα μου.....

Αν ο κυκλος φτασει στις 30 μερες χωρις περιοδο θα την επισπευσουμε μου ειπε ο ντοκτορ...

Υπομονη Μελετινακι μου...Θα περασουν ο μερες θα δεις.....

Παρε με τηλ αν βαριεσαι και δεν εχεις τι να κανεις:tongue::tongue:

Δομνινακι μου περιμενουμε και τα δικα σου νεα κοριτσακι μου:-P:-P

Ντολακι μου, εσυ αρχισες τις προσπαθειες?

Εχεις δικιο για το ψυχολογικο...Στα κυτταρα μου να δω πως θα το πω!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βίλλυ μου εφόσον ο σύζυγος το έχει δει θετικά, νομίζω ότι έχετε φτάσει ήδη στη μέση... και να δεις που με τη συνάντησή μας την Κυριακή θα ανέβεις κι εσύ πολύ ψυχολογικά.. Κι όσον αφορά τα κύτταρά σου.. θα τους το φωνάξουμε εμείς με όλη μας τη δύναμη..

Εγώ πάλι σήμερα έχω σχεδόν μικροπονάκια.. τώρα δεν ξέρω αν είναι για καλό ή για κακό... Τι στο καλό.. μόνο 29 ώρες μου μείνανε για να μάθω!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε φουγαρακι, γιατί δεν βλέπεις την θετική πλευρά των πραγμάτων? όλα γίνονται, θα δεις.. Θα κάνεις ωάρια και το πολύ πολύ αν δεν είναι αρκετά θα κάνεις παραπάνω από μία ωοληψία, το πολύ να σου πάρει δύο μήνες αντί για έναν, μην ανησυχείς καθόλου!!

Δομνινάκι, κουράγιο κοριτσάκι μου, όλα θα πάνε καλά!

Μελετίνα, μην κάνεις ταρζανιές και κοίτα να είσαι ξάπλα για να αιματώνεται το σύστημά σου καλύτερα.

Τελικά τι θα κάνουμε την Κυριακή? ρωτάω γιατί γυρνάει ο σύζυξ από μεγάλο ταξίδι εκείνο το απόγευμα, καλύτερα να ξέρω το δυνατόν συντομότερα...

Γιόλα να περάσω να σε πάρω από κάπου να πάμε μαζί?

Link to comment
Share on other sites

Συμφουγαρακι μου, τι κανεις?

Ολα καλα?

μακαρι κοριτσακι μου να ειμαι τυχερη και να τα καταφερω!!!!!!

Φευγω τωρα και παω στο Mall να μαζεψω τον γιο μου, που μου ντυθηκε μου παρφουμαριστηκε και πηγε με 3 φιλους του κατα της 4....(Τα πηγε ο μπαμπας ενος αλλου παιδιου και εγω εχω αναλαβει το μαζεμα!) Χι,χι,χι

Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια και ελπιζω να μαζευτουμε αρκετες για την Κυριακη!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας βλέπω που κανονίζετε συναντησούλα και να πω την αλήθεια μου θέλω και γω να έρθω να σας δω......δε ξέρω όμως αν θα τα καταφέρω.

Από την Κυριακή που έχω και κάτι βαφτίσια λέω να ξεκινήσω να βγαίνω από το σπίτι αλλά με χαλαρούς ρυθμους . Τα βαφτίσια ευτυχώς είναι στη γειτονιά μου. Τώρα για το απόγευμα .....σκέφτομαι με τι τρόπο να ρθω......που για να πάρω ταξάκι πρέπει να βγω στον κεντρικό και έχει περπάτημα.....ο άντρας μου δουλεύει το Σβκ για να με πετάξει....αλλά ίσως τελειώσει νωρίς και προλάβω. Κορίτσια δε με βάζω στη λίστα γιατί δεν είμαι σίγουρη....μακάρι να μπορέσω να καταφέρω να έρθω. Έχω τα τηλ από τα περισσότερα κορίτσια και αν έρθω έστω και τελευταία στιγμή θα σας ειδοποιήσω τηλεφωνικώς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε?

Δομνίνα μου, αναμένουμε κι εμείς με αγωνία τον υπέρηχο κι εύχομαι να πάνε όλα καλά. Σου στέλνω άπειρη θετική ενέργεια!

Βίλλυ μου, μη σκέφτεσαι τίποτε, κάνε την προσπάθειά σου χωρίς άγχος κι ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.

Ντόλη, χάρηκα που σε "ξαναείδα" ύστερα από πολύ καιρό.

Μελετίνα μου, εύχομαι καλή επιτυχία και σύντομα να μας φέρεις τα πιο ωραία νέα.

Εγώ κορίτσια, δυστυχώς, δεν θα τα καταφέρω να έρθω στη συνάντηση για μια ακόμη φορά, γιατί την Κυριακή το πρωί φεύγουμε για 1 εβδομάδα διακοπών.

Εύχομαι να περάσετε υπέροχα!

Link to comment
Share on other sites

βρε φουγαρακι, γιατί δεν βλέπεις την θετική πλευρά των πραγμάτων? όλα γίνονται, θα δεις.. Θα κάνεις ωάρια και το πολύ πολύ αν δεν είναι αρκετά θα κάνεις παραπάνω από μία ωοληψία, το πολύ να σου πάρει δύο μήνες αντί για έναν, μην ανησυχείς καθόλου!!

Δομνινάκι, κουράγιο κοριτσάκι μου, όλα θα πάνε καλά!

Μελετίνα, μην κάνεις ταρζανιές και κοίτα να είσαι ξάπλα για να αιματώνεται το σύστημά σου καλύτερα.

Τελικά τι θα κάνουμε την Κυριακή? ρωτάω γιατί γυρνάει ο σύζυξ από μεγάλο ταξίδι εκείνο το απόγευμα, καλύτερα να ξέρω το δυνατόν συντομότερα...

Γιόλα να περάσω να σε πάρω από κάπου να πάμε μαζί?

My wish είμαι από ψηλά στην Κηφισιά και δεν ξέρω μήπως έχω την μικρή μαζί γιατί ο άντρας μου κάτι άλλο θα κανονίσει σίγουρα οπότε καλύτερα να είμαι με το δικό μου είσαι και έγκυος γυναίκα μην ταλαιπωρείσαι.:P

Για Avenue στις 1900 έχουμε πει πάνω στην καφετέρια στον πρώτο.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...