Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Καλησπέρα κι από μένα..

Κι εγώ όπως πάντα πέρασα τέλεια με την παρέα σας... Είστε τέλειες, μοναδικές.. καταπληκτικές μου φιλενάδες...

Ο ανδρούλης μου έκανε σήμερα το σπερμοδιάγραμμα και μια καλλιέργεια για να τσεκάρουμε αν υπάρχει μικρόβιο.. Αποτελέσματα το ερχόμενο Σάββατο.. Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

[font=Com
ic Sans MS]I'm very happy.....I took the job :D:D:D:D:D:D:D:D[/font]

Συγχαρητήρια, ήμουν σίγουρη οτι θα σε προτιμούσαν,τυχερο το μωρακι τυχερή και η μαμα του.με το δικό τους πόσο η το δικό σου;


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα..

Κι εγώ όπως πάντα πέρασα τέλεια με την παρέα σας... Είστε τέλειες, μοναδικές.. καταπληκτικές μου φιλενάδες...

Ο ανδρούλης μου έκανε σήμερα το σπερμοδιάγραμμα και μια καλλιέργεια για να τσεκάρουμε αν υπάρχει μικρόβιο.. Αποτελέσματα το ερχόμενο Σάββατο.. Φιλάκια πολλά!

Κι εγώ πέρασα τέλεια.καλή επιτυχία στον αντρουλη σου.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8_4_123.gifΔεν εχω μαθημα σημερα!!!!!!!!!!!

Θα αραξω σπιτι με Μαθηματικα και Αρχαια!!!!!

Γραφει τεστακι στα Μαθηματικα και εχουμε να ζωγραφισουμε και μια παπαρ###α στα Καλλιτεχνικα!!!

Μωρε, μηπως να δουλευα καλυτερα???????

7_1_124.gif


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βιλλάκο να ζήσετε πολλά πολλά χρόνια ακόμα ευτυχισμένοι κι αγαπημένοι όσο είστε και σήμερα..

Να περάσετε υπέροχα και του χρόνου τέτοια μέρα να κρατάς αγκαλίτσα το δεύτερο παιδάκι σου!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχετε επέτειο Βιλλάκι μου? Αχ τα πουλάκια μου, να ζήσετε και να είστε πάντα έτσι μαζί και ο ένας δίπλα στον άλλον στις μεγάλες αποφάσεις της ζωής σας. Εύχομαι η τελευταία να αποφέρει ακόμα ένα καρπό.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστω κοριτσια, να στε καλα...

Θα βγουμε σε λιγο για φαγητο και ποτακι...

Παω το μικρο στην αρερφη μου και γυριζω να φυγουμε:P:p

Καλο βραδυ σε ολες τις φιλεναδες μου!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!:D τι κάνετε?

Αργοπορημένα αλλά θα πω ότι ήταν πολύ όμορφα την Παρασκευή που βγήκαμε και χάρηκα πάρα πολύ που σας ξαναείδα:D

Βιλλάκι μου Χρόνια σας πολλά για την επέτειο και συντομα να έρθει και το δεύτερο παιδάκι σας!

Δομνινάκι αύριο βγαινουν οι απαντησεις? Καλά αποτελέσματα να χετε και να μας γράψεις τα νέα .

Εγώ κορίτσια αδιαθετησα τη μερα που περίμενα , Κυριακή , αλλά επειδη ήρθε βραδυ πιάσαμε 1η μερα περιοδου της Δευτέρα.....εκανα και οιστραδιολη , βγηκε καλή και σήμερα 3η μερα περιοδου ξεκινησα διέγερση....πριν από λιγο εκανα τις ενεσουλες μου.

Ο γιατρός θα με δει την άλλη Τετάρτη.

Ντόλη , Γιολάντα τι κάνετε?

Βρε Γιολάντα ήθελα να σε ρωτησω οταν βγηκαμε και για τις μενοπουρ και το ξεχασα .....αλλά δε χανόμαστε ε? :tongue:

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν?

Φιλάκια πολλά σε όλες:D:D

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!

Μελετινακι μου καλη αρχη κοριτσι μου....

Δομνινα μου καλα αποτελεσματα..

Εγω δεν εχω κανενα νεοτερο...Τελειωσα με την περιοδο και περιμενω να με παρουν τηλ απο το κεντρο...Νοιωθω αρκετα ηρεμη και προσπαθω να περναω τις μερες μου χωρις να σκεφτομαι πολυ...

Ο μικρος με εχει φαει να παρει μερος στο προγραμμμα ανταλλαγης μαθητων του σχολειου του..Ειναι τον Μαρτιο και η ανταλλαγη γινεται με την Γερμανια..Για μια βδομαδα...Θα πρεπει να φιλοξενησω το Γερμανακι που οι γονεις του θα φιλοξενησουν το δικο μου...

Συνοδευονται απο 3 καθηγητες και τα παιδια τις Γερμανιας ειναι της ιδιας ηλικιας και ειναι αυτα που εχουν σαν μαθημα επιλογης τα Αρχαια Ελληνικα:confused::confused:

Ερχονται εδω να δουν τα αρχαια και τα συναφη και τα δικα μας πανε εκει και κανουν Γερμανικα και επισκεπτονται διαφορα μουσεια...

Αφου αρνηθηκα, φωναξα, επαθα και την καθιερωμενη κριση μου, πηγα στο σχολειο και υπεγραψα:-P:razz:

Το θελει παρα πολυ και ειναι πολυ χαρουμενος...

Τι να κανω η δολια μανα????

Φιλακια πολλα σε ολες..

Ματς-μουτς:-P:-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...

Ναι, εμείς το Σάββατο θα πάρουμε τα αποτελέσματα και όσο να ναι μια αγωνία υπάρχει.. γιατί να το κρύψω άλλωστε.. όχι ότι το αποτέλεσμα θα επηρεάσει την απόφασή μου για την 4η και τελευταία προσπάθεια εξωσωματικής που θα κάνουμε κοντά στον Φλεβάρη.. αλλά για το γαμώτο βρε αδερφέ..

Μελετινάκι καλή διέγερση κοριτσάρα.. Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι ο γιατρός θα έπρεπε να σε δει πιο σύντομα από την ερχόμενη Τετάρτη μιας και η δόση που σου έχει δώσει είναι για ελέφαντες... Αυτοί ξέρουν όμως και εγώ δεν λέω τίποτε άλλο.. Μακάρι να είναι η τελευταία σου ταλαιπωρία και η τελευταία προσπάθεια..

Βιλλάκο θα έπρεπε να σε δω να παθαίνεις κρίση... Σε φαντάζομαι σαν τη Ρένα Βλαχοπούλου στην χαρτορίχτρα και πεθαίνω στο γέλιο... Αφού το θέλει τόσο πολύ καλά έκανες... Στην τελική είναι άριστος μαθητής και θα είναι μια τέλεια ευκαιρία γι' αυτόν να εξασκήσει τα γερμανικά του... Μπράβο και πάλι μπράβο..

Εγώ το Σάββατο παίρνω τα αποτελέσματα στα χέρια μου, Τρίτη πάω στον γυναικολόγο και Τετάρτη στον εξωσωματικό.. Οπότε Πέμπτη θα έχουμε όλα τα δεδομένα και θα παρθούν οι οριστικές αποφάσεις..

Ντολάκι ξεκίνησες δουλειά;

Γιόλα εσύ τι θα κάνεις τελικά;

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

3_13_6.gif

Απ οτι καταλαβατε εχω σιδερο με τους τονους......

Δομνινακι μου πολυ καλα αποτελεσματα κοπελα μου αυριο...

Μελετινακι μου πως πας?

Ντολη μου με την δουλεια ολα καλα?

Γιολαντακι τι αποφασισες τελικα?

Φιλακια σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια της παρεας μας!!!!!

11_6_204.gif 11_6_204.gif


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...