Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Ωχ δόρυ λάθος.είστε η τελευταια μου σκέψη πριν κοιμηθω και μάλλον κοιμόμουν όρθια χτες βραδυ που εγραφα τα μηνυματα.να χαίρεσαι τον αντρουλι σου λοιπον Βίλλυ μου.

Αφού είμαστε η τελευταία σου σκέψη κάθε βράδυ συγχωρεμένη!:lol:

Ντόλη εσύ είσαι μέσα για την Κυριακή; say yes pleaseeeeee!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα τσούπρες...

Όχι δεν ήρθε ακόμη η άτιμη... Στην πολυαγαπημένη μου περίοδο αναφέρομαι βέβαια.. Πήρα χθες και το τελευταίο χαπάκι και σήμερα πήρα το κέντρο για περαιτέρω οδηγίες μιας και δεν αδιαθέτησα.. Δεν ανησύχησαν καθόλου μιας και μου είπαν ότι αφού τελειώσω τα Cyclacur περιμένω περίοδο μέσα στις επόμενες δυο - τρεις μέρες.. και τους ρώτησα μέχρι να αδιαθετήσω πρέπει να κάνω κάτι άλλο; Και μου απάντησαν όχι.. Αν τυχόν αδιαθετήσω αύριο κάποια στιγμή θα πάρω το γιατρό τηλέφωνο να μου δώσει οδηγίες.. Αν πάλι αδιαθετήσω την Κυριακή τότε πάω κανονικά το πρωϊ της Δευτέρας για υπέρηχο και αιματάκι..

Για να βλέπω στοιχηματάκι για το πότε θα αδιαθετήσω!

Καλημέρα και πάλι!

ΥΓ. Η Ντόλη το πιθανότερο είναι να μη μπορέσει να έρθει την Κυριακή.. αφήνει ένα ενδεχόμενο να τα καταφέρει πάντως..

Μελετίνα είσαι μέσα;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα...

Εγω λοιπον εκανα την 1η μου Νταροντα και ειχα αιμα σημερα..

Νομιζω μου ηρθε περιοδος..21η μερα του κυκλου...

Πηρα τον γιατρο μου και μου ειπε πως δεν υπαρχει προβλημα...Συνεχιζω κανονικα και παω Δευτερα να τον δω..

Εγω ειμαι μεσα για Κυριακη, οποτε περιμενω να δω και σας..

Φιλακια:P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα...

Εγω λοιπον εκανα την 1η μου Νταροντα και ειχα αιμα σημερα..

Νομιζω μου ηρθε περιοδος..21η μερα του κυκλου...

Πηρα τον γιατρο μου και μου ειπε πως δεν υπαρχει προβλημα...Συνεχιζω κανονικα και παω Δευτερα να τον δω..

Εγω ειμαι μεσα για Κυριακη, οποτε περιμενω να δω και σας..

Φιλακια:P

Μου φαίνεται ότι εσύ θα ξεκινήσεις πιο γρήγορα από μένα..

Κι εγώ είμαι μέσα για Κυριακή. Με τη Μελετίνα μίλησες;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο σε όλες τις κοπέλες!

Χθες βράδυ κοιμήθηκα πολύ νωρίς.. από τις 10:30 μέχρι τις 7 σήμερα το πρωί οπότε θεωρώ ότι ο οργανισμός μου χρειαζόταν ξεκούραση... Και τι είδα στον ύπνο μου; ότι μου ήρθε η περίοδος!!! αλλά φυσικά ήταν απλά ένα όνειρο μιας και δεν έχει κάνει ακόμη την εμφάνισή της.. Οπότε το υποσυνείδητό μας προβάλλει πάντα στον ύπνο μας αυτό που διακαώς θέλουμε... που θα πάει.. θα έρθει το πολυπόθητο κάποια στιγμή και σε μας..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δομνινακι και Βιλλακι καλή αρχή σας ευχομαι, άντε κι εγώ θα παω με την περίοδο την επόμενη για σπερματεγχυση οπότε εύχομαι η καινουργια χρονια να μας βρει εγκυες.να φυγει το παλιό 2011.Απόψε δεν θα μπορεσω γιατί από την Τριτη ταλαιπωρουμαι με ίωση και έλπιζα να είμαι καλυτερα αλλά και δεν ειμαι,ο καιρος είναι πολύ άγριοςκαι δεν θέλω να σας κολλησω κατι τώρα που ξεκινατε προσπαθεια.Δομνινακι θασε πάρω τηλ αν μπορείτε το επόμενο Σάββατο απογευμα να ερθω να σας δω στην περιοχή σας εσένα και την Βιλλυ.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκά μου κοριτσάκια καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλή αρχή στη νέα σας προσπάθεια με πολλούς πολλούς τόνους αισιοδοξίας.

Γιολαντάκι μου περαστικά σου....το γεγονός ότι δεν μπόρεσες να πας στη συνάντηση με χαροποίησε ιδιαίτερα (όχι φυσικά για την ίωση), γιατί ίσως μπορέσω κι εγώ το επόμενο ΣΚ να έρθω και να σας δω νωρίτερα από τα Χριστούγεννα που υπολόγιζα.

Αδιαθέτισα κι εγώ σήμερα (συγχρονισμός ε ;)) και είμαι λίγο down. Η πρώτη μέρα είναι, που θα πάει, θα περάσει...

Σας φιλώ όλες


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα...

Εγω λοιπον εκανα την 1η μου Νταροντα και ειχα αιμα σημερα..

Νομιζω μου ηρθε περιοδος..21η μερα του κυκλου...

Πηρα τον γιατρο μου και μου ειπε πως δεν υπαρχει προβλημα...Συνεχιζω κανονικα και παω Δευτερα να τον δω..

Εγω ειμαι μεσα για Κυριακη, οποτε περιμενω να δω και σας..

Φιλακια:P

Κορίτσια αδιαθέτησα κι εγώ!

Αύριο ξεκινάω!

Φιλάκια πολλά!

Καλη αρχή κοριτσάκια μου και ολα να ερθουν κατ ευχήν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δομνινακι και Βιλλακι καλή αρχή σας ευχομαι, άντε κι εγώ θα παω με την περίοδο την επόμενη για σπερματεγχυση οπότε εύχομαι η καινουργια χρονια να μας βρει εγκυες.να φυγει το παλιό 2011.Απόψε δεν θα μπορεσω γιατί από την Τριτη ταλαιπωρουμαι με ίωση και έλπιζα να είμαι καλυτερα αλλά και δεν ειμαι,ο καιρος είναι πολύ άγριοςκαι δεν θέλω να σας κολλησω κατι τώρα που ξεκινατε προσπαθεια.Δομνινακι θασε πάρω τηλ αν μπορείτε το επόμενο Σάββατο απογευμα να ερθω να σας δω στην περιοχή σας εσένα και την Βιλλυ.

Υola μου καλη επιτυχία σου ευχομαι και συντομα να μας ανακοινωνεις και εσυ ευχαριστα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..

Ήρθα κι εγώ.. είμαι πολύ ευχαριστημένη.. Πήγα στο γιατρό μου το πρωί, με εξέτασε, μου πήρε αιματάκι, τα βρήκε όλα τέλεια και έτσι ξεκινάω κανονικά σήμερα τις ενεσούλες μου.. Θα ξαναπάω πάλι την Παρασκευή για υπέρηχο και αίμα και αν όλα πάνε καλά υπολογίζω την ερχόμενη Πέμπτη την ωοληψία..

Μόνο που αυτή τη φορά βρε κορίτσια έχω υπερβολικό αίμα.. Ίσως είναι λόγω της υστεροσκόπησης που έκανα τον προηγούμενο μήνα αλλά λέμε ποτάμι.. Δεν προλαβαίνω να αλλάζω.. έχω γίνει και χάλια (μπλιαχ) αλλά ευτυχώς φοράω μαύρα σήμερα στη δουλειά και δεν φαίνεται τίποτε!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Υola μου καλη επιτυχία σου ευχομαι και συντομα να μας ανακοινωνεις και εσυ ευχαριστα.

Σε ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να σας δώσω χαρά.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..

Ήρθα κι εγώ.. είμαι πολύ ευχαριστημένη.. Πήγα στο γιατρό μου το πρωί, με εξέτασε, μου πήρε αιματάκι, τα βρήκε όλα τέλεια και έτσι ξεκινάω κανονικά σήμερα τις ενεσούλες μου.. Θα ξαναπάω πάλι την Παρασκευή για υπέρηχο και αίμα και αν όλα πάνε καλά υπολογίζω την ερχόμενη Πέμπτη την ωοληψία..

Μόνο που αυτή τη φορά βρε κορίτσια έχω υπερβολικό αίμα.. Ίσως είναι λόγω της υστεροσκόπησης που έκανα τον προηγούμενο μήνα αλλά λέμε ποτάμι.. Δεν προλαβαίνω να αλλάζω.. έχω γίνει και χάλια (μπλιαχ) αλλά ευτυχώς φοράω μαύρα σήμερα στη δουλειά και δεν φαίνεται τίποτε!

Μπράβο Δομνινάκι και εύχομαι να είναι σημαδιακό το ότι είναι πολύ για ναναι το τελευταίο για πολλούςςςς μήνες (μην πω χρόνο και παραπάνω):wink:


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..

Ήρθα κι εγώ.. είμαι πολύ ευχαριστημένη.. Πήγα στο γιατρό μου το πρωί, με εξέτασε, μου πήρε αιματάκι, τα βρήκε όλα τέλεια και έτσι ξεκινάω κανονικά σήμερα τις ενεσούλες μου.. Θα ξαναπάω πάλι την Παρασκευή για υπέρηχο και αίμα και αν όλα πάνε καλά υπολογίζω την ερχόμενη Πέμπτη την ωοληψία..

Μόνο που αυτή τη φορά βρε κορίτσια έχω υπερβολικό αίμα.. Ίσως είναι λόγω της υστεροσκόπησης που έκανα τον προηγούμενο μήνα αλλά λέμε ποτάμι.. Δεν προλαβαίνω να αλλάζω.. έχω γίνει και χάλια (μπλιαχ) αλλά ευτυχώς φοράω μαύρα σήμερα στη δουλειά και δεν φαίνεται τίποτε!

Μπραβο Δομνινα μου.

ολα θα πανε καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...