Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας!!!!

600 η 2η μετρηση αλλα απο το μεσημερι σταματησε να με πονα το στηθος μου εντελως ξαφνικα...:(

Ο γιατρος μου ειπε πως η χοριακη ειναι πολυ καλη και να μην ανησυχω...

Αυτα!!!

Βιλλη μπραβο κοριτσι μου.Συγχαρητηρια και να εχεις μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσυνη.Μην βασανιζεις το μυαλουδακι σου και ζήσε τους πιο υπεροχους μηνες που ακολουθουν.

Μια μεγαλη αγκαλια:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να ευχηθω kai σε ολα τα κοριτσια Δομνίνα, Ντολη, yola, Meletina, maybe#2, apricot, Κατερινα,σιγουρα ολο και καποια ξεχνάω,

να εχουν μια χρονιά οπως την εχουν ονειρευτει με απέραντη ευτυχία,επιτυχία,δημιουργία.

Diavolaki καλως ηρθες

Την αγαπη μου σε ολες:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά..

Ξέρω ότι δεν μπήκα καθόλου αυτές τις μέρες.. Συγχωρέστε με.. δεν είχα καθόλου διάθεση, ούτε όρεξη...για τίποτε όμως.. ήμουν τόσο στενοχωρημένη και πιεσμένη που και παραμονή τον χρόνο τον υποδεχτήκαμε κοιμώμενοι με τον άνδρα μου και τα πεθερίδια στο δίπλα δωμάτιο να λένε τα δικά τους..

Μπήκα να σας πω ότι είμαι καλά - τουλάχιστον από θέμα υγείας και πως εύχομαι για σας τα καλύτερα... Για μένα δεν προβλέπεται να αλλάξει κάτι σύντομα αλλά ευελπιστώ πως με το ταξίδι μου στην Κύπρο θα αλλάξω παραστάσεις και θα γυρίσω πίσω ανανεωμένη! Αύριο φεύγουμε πάλι για το χωριό και έτσι θα είμαι πάλι μαζί σας από Τρίτη 10/1/2012..

Σας αγαπώ, σας σκέφτομαι και θέλω για σας τα καλύτερα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθω kai σε ολα τα κοριτσια Δομνίνα, Ντολη, yola, Meletina, maybe#2, apricot, Κατερινα,σιγουρα ολο και καποια ξεχνάω,

να εχουν μια χρονιά οπως την εχουν ονειρευτει με απέραντη ευτυχία,επιτυχία,δημιουργία.

Diavolaki καλως ηρθες

Την αγαπη μου σε ολες:P:p:p:p

Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ευχηθω kai σε ολα τα κοριτσια Δομνίνα, Ντολη, yola, Meletina, maybe#2, apricot, Κατερινα,σιγουρα ολο και καποια ξεχνάω,

να εχουν μια χρονιά οπως την εχουν ονειρευτει με απέραντη ευτυχία,επιτυχία,δημιουργία.

Diavolaki καλως ηρθες

Την αγαπη μου σε ολες:P:p:p:p

Kαλή χρονιά mvas! Σε ευχαριστούμε για τις όμορφες ευχές.

Το Βιλλάκι περιμένουμε σήμερα με αγωνία να μας πει αποτελέσματα.

Δομνινάκι καλά να περάσεις στο χωριό. Σε καταλαβαίνω που ήσουν έτσι. Εδώ ακόμα κι εγώ είχα ένα βάρος μέσα μου που είχα και μία τεράστια παρηγοριά να τρέχει αναμεσά μας και να μας γεμίζει χαρά και περηφάνια.

Υποσχέσου όμως πως θα εφάρμόσεις το Plan B το οποίο έχεις αναφέρει.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια γεια σας :P

2239 απο 600 που ηταν...

Μετρηση μετα απο 72 ωρες (3 μερες)...

Γιατι δε μπορω να το χωνεψω?

Υπερηχο την Τριτη το απογευμα!!!

Τα διδυμάκια έρχονται!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΣ;δεν νομιζω, φυσιολογικη μου φαινεται η αυξηση.

Η αύξηση είναι φυσιολογική......ή χοριακή με την οποία ξεκίνησε είναι υψηλή:D:D:D εγώ είμαι σίγουρη:D:D

Σκέψου πως 13η μέρα λένε οι γιατροί να κάνεις χοριακή και το Βιλλάκι εκεινη τη μέρα είχε 600. Συμφωνείς Δομνινάκι?

Link to comment
Share on other sites

Βιλλακι μου κοντευω να τρελαθω από τη χαρά μου!!!! Mε το καλό τα διδυμακια σου!!! Mη φοβάσαι τίποτα, όλα καλά θα πανε!!! ΚΑΛΉ ΧΡΟΝΙΑ σε όλες κορίτσια, μόνο χαρές αυτό το χρόνο!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...