Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια κ εμείς εδωωωωω γεννησα 7/2 με καισαρική το κορίτσι μου 3730 και 56 πόντους !! Χαχαχαχαχαχα ντερεκι!!

Προσπαθούμε να προσαρμοστουμε ειναι δυσκολα στην αρχή! Αλλά που θα πάει θα στρωσουμε!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Μέλι μου σας διαβάζω ! Με το καλό όλες και μ ένα πόνο πλησιάζει ο καιρός και θα έρθουν τα ανοιξιάτικα νινακια! Ριξτε υπνους όσο μπορειτε !

Με το καλό γερα μωρακια στις αγκαλιτσες!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κ εμείς εδωωωωω γεννησα 7/2 με καισαρική το κορίτσι μου 3730 και 56 πόντους !! Χαχαχαχαχαχα ντερεκι!!

Προσπαθούμε να προσαρμοστουμε ειναι δυσκολα στην αρχή! Αλλά που θα πάει θα στρωσουμε!

Μέλι μου σας διαβάζω ! Με το καλό όλες και μ ένα πόνο πλησιάζει ο καιρός και θα έρθουν τα ανοιξιάτικα νινακια! Ριξτε υπνους όσο μπορειτε !

Με το καλό γερα μωρακια στις αγκαλιτσες!!

Φουντουκάκι γερό και δυνατό το μωράκι σας! Να το χαίρεστε!!!

Πραγματικά κοπελάρα η μικρή! :D

Φιλιά σε όλες τις μανούλες και τα μικρούλια σας!


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σας ανακαλυψα σημερα!!! Γεννησα κι εγω τον μπεμπάκο μου στις 22/2/2016 εναν αγόραρο 3750 με καισαρική!!! Είναι το πρώτο μου μωράκι και είμαι πολύ ευτυχισμένη!!! Και χαίρομαι που υπάρχει αυτή η σελίδα με τόσους γονείς για ανταλαγές απόψεων αλλα και τόσο χρήσιμες πληροφορίες!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Ο μπεμπάκος μου είναι η ζωη μου ολόκληρη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...