Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Angot said:

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

      Σε καταλαβαινω απόλυτα άστο …

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts

Mariano μου της αρέσει η μουσική όπως σς όλα τα μωρά...ειδικά αφού παίζει η μαμά...

Κορίτσια έχω αρχίσει κ λαχανιάζω εύκολα κ είναι κουραστικό μπορώ να πω....

Τέλος πάντων....Καλό ΣΚ να έχετε όλες κ όσες βγείτε να ντυθείτε καλά...μην αρπάξουμε κανένα κρύο τώρα στη τελική ευθεία!

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τελεια που παίζεις πιάνο!!

Εγω οσο περνάει η μέρα πονάει πλάτη, μέση και μουδιάζει το ενα πόδι, στο γοφό,καποιες στιγμές.

Επίσης νιώθω πίεση στο διάφραγμα.

Το βράδυ ξυπνάω για τουαλέτα και απο πιάσιμο, πόνο,στη μια πλευρά της λεκάνης.

Πως θα περάσει ο μήνας; !! Δύσκολο το τέλος,καλή υπομονή!!


UgZTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Thalassini αυτή η πίεση στο διάφραγμα πρέπει να είναι αυτό που ανέφερα κ εγώ για το λαχάνιασμα....ας κάνουμε υπομονή αλλά κ εγώ μετά τις 30 εβδομάδες νιώθω τεράστεια διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμενα κορίτσια!Ειμαι η Νοπη και είμαι 32 και 1 βαση της β επιπεδου!Θα μπω με προκληση μεχρι της 1 Φεβρουαριου δηλαδή περιπου 39 εβδομάδων λογω θρομβοφιλιας!Ειναι το πρωτο μου μωρακι και είναι κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!!Θα χαρω πολύ να τα λεμε!!!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξεχασα να σας πω το μωρακι μου εινσι κοριτσακι κ εδω κ4-5 βραδια δεν μπορω ν κοιμηθω εχω πολες αυπνιες το τελευταιο 1μιση μηνα υποφερω πολυ απο τα γονατα μου το βραδυ σεν μπορω ν κοιμηθω

Link to comment
Share on other sites

Εγω έτρεχα στο μαιευτήριο πριν μερικές μέρες ειχα συσπάσεις με περιστασιακά πονάκια περιόδου.Μου είπαν οτι πρέπει να είμαι χαλαρή...

Έφυγε ο άντρας μου λογω δουλειάς και εχω πέσει πολύ...

Εσείς τα πονάκια που λετε ειναι καθημερινά; και είναι περιόδου;


UgZTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Thalassini μου όλα καλά τώρα;Να είσαι χαλαρή!Μη στεναχωριέσαι.Εγώ πονάκια περιόδου έχω αλλά όχι συχνά.Έμεινες κ μέσα ή απλά σε είδαν?Κάνε υπομονή κ όλα καλά θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Noppitsa kai nikh με το καλο ολα τα μωρακια!!!!

Κ εγώ εχω καιρό να σας γράψω αλλά έχω αρρωστούλη συνεχεια τον μικρο απο τοτε που χαλασε ο καιρος :(

εχθές είδαμε τον μπεμπουλη μας δοξα τον Θεο ολα ειναι μια χαρα ! γίναμε 1990γραμμάρια!! ο μεγ'αλος μου γεννήθηκε 3900 καπου εκέι μας βλέπω πάλι χεχε

Πραγματι κορίτσια δύσκολος ο τελευταίος μηνας.... ειδικά για όσες τρέχουμε πίσω απο μεγαλύτερα μωράκια.:)


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε Γεύση και nopitsa!!! Με το καλο τα κοριτσάκια σας! Και εσυ καλώς μας ήρθες Νίκη με το καλο ο μπεμπης!!!!! Thalassini εγω τα πονάκια που εχω ειμαι μια στο τόσο αλλα ειναι επειδη πιέζεται το ενα νεφρό ,κατι τετοιο... Μην ανχωνεσαι ολα καλα θα πανε :D

Πάντως συσπασεις ελαφριές εχω και εγω. Μαγνήσιο παιρνεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...