Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσια...εγω ειχα πητ 7/3 αλλα θα παμε 22 του μηνοσ για καισαρικη..αντε να περασουν οι μερεσ,...κοριτσακι περιμενω(λιγο τρομαχτικο αυτο..μια και εχω ενα αγορακι 6μιση χρονων και απο κοριτσακια δεν ξερω τιποτα χαχαχαχαχ)

εχω τσιμπησει ειδη 12 κιλα..ειμαι 34 εβδομαδων τωρα..στον γιο μου ειχα παρει 14 κιλα και τον πρωτο μηνα εχασα τα 11 οποτε δεν ανυσυχω τρελα..

βλεπω κατι βιντεακια στο γιουτουμπ με κατι μαμαδεσ που χασανε κιλακια και γινανε φιτ και εμπνέομαι...χαχαχ ..το στηθοσ ειναι η δισκολη υποθεση ..:-D

σασ ανοιξε η ορεξη?...εγω κοριτσια ενω μεχρι τωρα ημουν μια χαρα ...εδω και μια εβδομαδα...νιωθω πωσ θα μπορουσα να ζησω με κεικ σοκολατες...και κρεμες γαλακτος(εστω φυτικεσ)(ειμαι χορτοφαγοσ),,,,να και τα 2 κιλακια μεσα σε εναν μηνα...για να μην πω 2 εβδομαδεσ...

και ξερω πωσ ειδικα τωρα δεν κανει,,,ουφφφφφ....:P

η μικρη λεει ειναι καπου στα 1.900..και ευελπιστουμε να ειναι καλα...μεχρι τωρα τρεχαμε με αμνοιοπαρακεντησεισ και ιστοριες... μαλλον ολα καλα ειναι....

κανουμε σαν τουσ φανταρουσ...28 και σημερα....χαχαχαχ....

γιατι η κοιλια εφτασε μεχρι απεναντι και ο πισινός αεροδρόμιο....ουφ :):)


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα!!! Δεν το πηστεύω οτι σας ανακάλυψα τώρα!!! Δεν πειράζει...κάλιο αργά παρά ποτέ Και εγω περιμένω τον μπέμπη μου τον Φεβρουάριο!!!! Καλώς σας βρήκα μανούλες και εύχομαι σε όλες με το καλό!!!


9tYhp3.png05z6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααα,,,εμεις ημαστε με Η1Ν1... ο μικροσ μου 6μιση χρονων άπειρες μερεσ με 39 πυρετο...αντε να δουμε τι θα γινει...ελπιζουμε να μην επειρεαστει και η μπεμπα...ουφ...αντε κουραγιο εμεισ εχουμε ακομη 10 ημερεσ...


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερααα,,,εμεις ημαστε με Η1Ν1... ο μικροσ μου 6μιση χρονων άπειρες μερεσ με 39 πυρετο...αντε να δουμε τι θα γινει...ελπιζουμε να μην επειρεαστει και η μπεμπα...ουφ...αντε κουραγιο εμεισ εχουμε ακομη 10 ημερεσ...

μαλλον βιαζομαι να γεννησω χαχαχα ακου δεκα μερεσ μακαρι....οχι ακομη 17....ουφφφφφφφ αντε γιατι οι πονοι ειναι πολυ δυνατοι..


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Thalasini καλωσ σε βρηκαμε...νωμιζω πωσ ολεσ οι κοπελεσ γεννανε τωρα... να σου ζησει....γυρισατε στο σπιτι?

κοριτσια τον τελευταιο μηνα ποσα κιλακια πηρατε?νιωθω πωσ νερο να πινω ολη μερα...παιρνω κιλα..


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Την Πεμπτη ήρθε ο μπεμπάκος μας!!! 50εκ και 1750!!! Με το καλό τα υπολοιπα νινάκια!!!! :)

πολυ μικρουλησ αλλα ψηλος..ο γιοσ μου ηταν 47 εκατοστα 2990...φτου φτου να σου ζησει


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!

Τρύπωσα από τις μαμάδες Απριλίου να πάρω και μια γεύση από το τι με περιμένει! :tongue:

Είμαι 30 εβδομάδων και ΠΗΤ 25/4 και ανυπομονώ να γνωρίσω το κοριτσάκι που έχω στην κοιλίτσα μου!!!

Όλες στο καφέ μας είμαστε σε πυρετό προετοιμασίας και τακτοποίησης μωρουδιακών! ;)

Εύχομαι σε όλες τις μανούλες να είσαστε γερές και δυνατές να έχετε ένα καλό τοκετό και τα μωράκια σας να σφύζουν από υγεία!


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...