Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

H elina1978 γέννησε !!!!!


Recommended Posts

Μαρή Ελινάρααααααααααααα (που λέει κι η Μαρούσκα), είδες που τσάμπα αγχωνόσουν χθες και σκεφτόσουν πως δεν περνάει η ώρα και πώς θα κοιμηθείς το βράδυ???......Τίποτα δεν ήταν τελικά..!!!....Να σας ζήσει κοπελάρα μου, γερό να είναι το μωρό σας, καλότυχο κι ευτυχισμένο κι εσείς να το καμαρώνετε πάντα!!!!......:D:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!

ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει η μπεμπούλα σας Ελίνα!:D:D:D:D

Γερή,τυχερή και πάντα ευτυχισμένη σας εύχομαι να είναι!!!:D:D


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελινακι μου πραγματικα συγκινουμε κι εγω!!!!!

Μπορει να ταλαιπωρηθηκες,αλλα αυτη την στιγμη εχεις την κορουλα σου αγκαλια!!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙ........ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Να ναι παντα γερη και καλοτυχη και συ κοριτσακι μου να εισαι παντα τοσο ευτυχισμενη,οσο αυτη την ωρα!!!!

Μου φαινεται απιστευτο......τα δακρυα που ριχναμε περσυ,τωρα ειναι δακρυα χαρας!!!!!!

Μεσα απ την καρδια μου σας ευχομαι τα καλυτερα.........

και στα κοριτσακια που ακομη το παλευουν συντομα με πολυ ευχαριστα αποτελεσματα!!!:wink:


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελινάκιιιιιι!!!

Να σου ζήσει η μπεμπάρα σου, να τη χαίρεσαι, να είναι υγιής και τυχερή και να έχει όλα τα καλά στη ζωή της!

Καλέ, τι μεγάλο μωρό είναι αυτό! Έτοιμο για να πάει στο σχολείο, ποιο σχολείο? έτοιμη για την πασαρέλα είναι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:D:D:D:D

να σου ζησει η κορακλααααααααααααααααααααααααα...

Πολλα Πολλα συγχαρητηρια κοριτσακι......εγινες μανουλαααααααααααα..γιουπιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!

το αξιζες!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να πατε στο σπιτακι σας..κ να ειστε παντα ετσι χαρουμενοι κ ευτυχισμενοι οπως την πρωτη φορα που αντικρυσες την κορουλα σου!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο βρε Ελίνα!!

Τι γκομενάρα έκανες εσύ βρε παιδί!!!

Σας εύχομαι να είναι πάντα-πάντα-πάντα υγιής, χαρούμενη και να πολύ-πολύ τυχερή!!!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mελινακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζησει!!!!!!!Παντα τυχερη κ υγιης ευχομαι!!!!!!!!!!!Πωπω....τι λεγαμε τοτε κ τι λεμε τωρα.....:):):)

Φιλουδια στα μπουτουδια!!!!!!!!!


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ ολες.σημερα ηρθαμε σπιτι.ακομα δεν πιστευω οτι ολα αυτα που εγιναν απο την καισαρικη και μετα συμβαινουν σε μενα.την κοιταω και δεν το πιστευω!!!!ειναι τοσο εντονα τα συναισθηματα.ενα θα σας πω.σας μιλαω και η μπεμπα ειναι διπλα μου στην καλαθουνα!!!!για να καταλαβεται ποσο εκτος τοπου και χρονου ειμαι εχθες το βραδυ στο μαιευτηριο ξαπλωσα στο πλαι και πεταχτικα αμεσως!!!νομιζα οτι πλακωνω το μωρο στην κοιλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι κι εγω με τη σειρα μου στην καθε μια να κερδισει στην αγκαλια της οτι μα οτι ποθει.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...