Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Angot εγω αυτο που εχω διαβασει για το επίδομα γέννας είναι οτι οι δικαιουχοι πρεπει να εχουν  ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα κάτω των 40.000 ευρώ ετησίως.

      Και παραθετω τον υπολογισμο:

      "Ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα είναι το συνολικό οικογενειακό εισόδημα, πραγματικό ή τεκμαρτό, από οποιαδήποτε πηγή στην ημεδαπή ή στην αλλοδαπή, προ φόρων και εξαιρουμένων των ασφαλιστικών εισφορών και άλλων επιδομάτων, διαιρεμένο με συγκεκριμένη κλίμακα ισοδυναμίας.

       

      Στην περίπτωση μας, η κλίμακα ισοδυναμίας ισούται με το άθροισμα των μελών της οικογένειας, για καθένα από τα οποία ισχύει η εξής στάθμιση:

       

      α. δικαιούχος γονέας: στάθμιση 1,

       

      β. σύζυγος δικαιούχου γονέα ή συνδεόμενος με αυτόν δυνάμει συμφώνου συμβίωσης: στάθμιση 1/2 και

       

      γ. κάθε εξαρτώμενο τέκνο: στάθμιση 1/4."

      Στην ουσια δεν μιλανε για 40000 ευρω μεικτα αλλα έπειτα απο συγκεκριμένους υπολογισμους σε σχεση με την οικογενειακη κατάσταση.

H elina1978 γέννησε !!!!!


Recommended Posts

σας ευχαριστω πολυ ολες.σημερα ηρθαμε σπιτι.ακομα δεν πιστευω οτι ολα αυτα που εγιναν απο την καισαρικη και μετα συμβαινουν σε μενα.την κοιταω και δεν το πιστευω!!!!ειναι τοσο εντονα τα συναισθηματα.ενα θα σας πω.σας μιλαω και η μπεμπα ειναι διπλα μου στην καλαθουνα!!!!για να καταλαβεται ποσο εκτος τοπου και χρονου ειμαι εχθες το βραδυ στο μαιευτηριο ξαπλωσα στο πλαι και πεταχτικα αμεσως!!!νομιζα οτι πλακωνω το μωρο στην κοιλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι κι εγω με τη σειρα μου στην καθε μια να κερδισει στην αγκαλια της οτι μα οτι ποθει.

ε εισαι για δεσιμο! ακόμα δεν μπηκες στο σπιτι καλα καλα και επιασες το ιντερνετικο μπιρι μπιρι;

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΒΡΕ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ! Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΖ ΣΑΝ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ! ΓΕΡΗ, ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σας ζησει ελινακι μου η μπουμπου!!!να ειναι παντα ευτυχισμενη και τυχερη στη ζωη της!και εσεις παντα απο διπλα της να καμαρωνετε!!! ;) Καλο σαραντισμο!! :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ελινα κ από μένα οι καλύτερες ευχες:-D

να σας ζήσει το μωράκι!!!!!!!!

πάντα γερό κ καλότυχο!!!!!!!!!

α όλα κ όλα τα ιντερνετικά όπως κ να χει δε τα κόβουμε, μην αγχώνεσαι,ολες

εκει πέσαμε με τα μούτρα πάλι:wink:

να μαθαίνει κ η μπεμπούλα πόσο τη μελετάγαμε πριν ακόμα συλληφθει!!!:mrgreen:

κ παλι να σας ζησει:D :D :D :D :D


iSaWp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελινακι μου γεννησες και εσυ????χαπαρι δεν πηρα το νουμερο...:mrgreen:

να σας ζησει κοπελαρα μου , να την καμαρωνεται παντα και να ειναι παντα γερη τυχερη και ευτυχισμενη , η καλυτερη περιοδος της ζωης σας, τι υπεροχο!!!!!!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...