Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2016!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οχι...δεν ειχα αιμα,αλλα πονο χαμηλα και στην μεση!οταν κανω δουλειες ποναω,και εχω και κατι τραβηγματα χαμηλα...

και γω ειχα αυτα τα συμπτωματα πριν το μαθω, πόνος στην μέση και τραβηγματα..αλλα κάνε υπομονή να περάσουν οι μέρες και κάνε ενα τεστ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα μανουλεες.. Πώς είστε σήμερα? Βρε κορίτσια, έχω αγωνία, κ πρέπει να πάω στο γιατρο κ ξεκινάω κ Δευτέρα δουλειά κ πρέπει να τους το πω κ πρέπει να είμαι ήρεμη αλλά δεν είμαι...ουφφφφ:oops:


ycX5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Λίγο όσο πρόλαβα σας διάβασα!

Κουτσικακι ηρεμήσαι και όλα θα πανε καλα!! Εξάλλου ο νόμος καλύπτει τις εγκύους! Και πήγαινε και στο γιατρό να δεις πως όλα ειναι καλα με το μωρό σου!!

Μήτρα επίσης μόνο ο γιατρός θα σου πει σίγουρα!!

Ανατολή καλώς ήρθες και Κική επίσης!! :-D

Dudu απο ερωτικά ετσι κι ετσι! Τρέχουμε και με τα δίδυμα οπότε εχω το άγχος μου και πέφτω και ξερή! Ο καημένος κιόλας φοβάται γιατι δεν είχα καλή εγκυμοσύνη την πρώτη φορά!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες, κορίτσια!

Πώς πάτε; Ελπίζω να διακοπάρετε και να ευχαριστιέστε θάλασσα!

Εγώ περιμένω την πέμπτη να πάω για υπέρηχο και ανυπομονώ! Στο μεταξύ βγήκαν κι οι πρώτες εξετάσεις μου κι εκτός απ' τον αιματοκρίτη που είναι στα τάρταρα (όπως συνήθως και λίγο παρακάτω :rolleyes:), χρειάστηκε να πάρω και Τ4 για το θυροειδή, θέμα που στην κόρη μου δεν είχε προκύψει.

Από συμπτώματα πρησμένο στήθος, στομάχι "πλυντήριο" και διάθεση... ασανσέρ :rolleyes:!

Ανυπομονώ να φύγουμε διακοπές στο τέλος της βδομάδας!

Καλή συνέχεια σε όλες μας! :-D


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρες, κορίτσια!

Πώς πάτε; Ελπίζω να διακοπάρετε και να ευχαριστιέστε θάλασσα!

Εγώ περιμένω την πέμπτη να πάω για υπέρηχο και ανυπομονώ! Στο μεταξύ βγήκαν κι οι πρώτες εξετάσεις μου κι εκτός απ' τον αιματοκρίτη που είναι στα τάρταρα (όπως συνήθως και λίγο παρακάτω :rolleyes:), χρειάστηκε να πάρω και Τ4 για το θυροειδή, θέμα που στην κόρη μου δεν είχε προκύψει.

Από συμπτώματα πρησμένο στήθος, στομάχι "πλυντήριο" και διάθεση... ασανσέρ :rolleyes:!

Ανυπομονώ να φύγουμε διακοπές στο τέλος της βδομάδας!

Καλή συνέχεια σε όλες μας! :-D

Κικη και γω μια απο τα ιδια οπως τα περιγραφεις!!!και γω εκανα εξετασεις αιματοκριτης στα ταρταρα, στον θυροειδη τι τιμη ειχες;;

Link to comment
Share on other sites

Κικη και γω μια απο τα ιδια οπως τα περιγραφεις!!!και γω εκανα εξετασεις αιματοκριτης στα ταρταρα, στον θυροειδη τι τιμη ειχες;;

Ομοιοπαθούσες, τι καλά :tongue:!

Την TSH θεώρησαν αυξημένη, Anatoli. Ήταν 3,8, που για κατάσταση μη εγκυμοσύνης είναι μέσα στις φυσιολογικές τιμές. Στο μεταξύ είδα τις εξετάσεις μου στην κόρη μου κι έχω ίδια τιμή αλλά ο γιατρός μου τότε δεν μου είχε αναφέρει τίποτα :confused:. Τεσπα, το παίρνω τώρα το χαπάκι μου και τέλος.


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες 😊

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις εξετάσεις σας και να μην ανχωνεστε αφού είναι πραγματα που ρυθμίζονται.;)

Εγώ έκλεισα ραντεβού με γιατρό την άλλη Τρίτη... πολλές εξετάσεις βάζουν Την πρώτη φορά κορίτσια?


ycX5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Μόλις γύρισα απο τον γιατρο με ξεπεταξε σημερα μισή ώρα και τέλος!

Εχω πολλές ζαλάδες απο την πίεση και το σίδηρο που ειναι στα πατώματα όπως πάντα και ετσι αρχίσαμε σταγόνες και χαπάκια! Μου άρχισε και μαγνήσιο προληπτικά γιατι είχα συσπάσεις συην προηγούμενη εγκυμοσύνη.

Απο συμπτώματα ακόμη τιποτα πέρα απο τις ζαλάδες!

Και το φύλο του μωρού μας μπέρδεψε, δεν κάθεται να δούμε!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια !! Εγω είχα κάνει εξετασεις την 7η εβδομαδα κ είχα αιματοκρίτη 37 κ παίρνω κ χάπι κ εγω για το θυρεοειδή , σίδηρο ακόμα δεν εχω αρχίσει . Αυχενικη εχει κλείσει καμία κοπέλα ;; Εγω έκλεισα 25 του μηνα !!


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια !! Εγω είχα κάνει εξετασεις την 7η εβδομαδα κ είχα αιματοκρίτη 37 κ παίρνω κ χάπι κ εγω για το θυρεοειδή , σίδηρο ακόμα δεν εχω αρχίσει . Αυχενικη εχει κλείσει καμία κοπέλα ;; Εγω έκλεισα 25 του μηνα !!

Πολυ ωραία με το καλο η αυχενική!! Εμένα μου τα κανει ολα ο γιατρος μου ετσι δεν εχω θέμα να κλείσω κάπου άλλου, και με βλέπει εβδομαδιαία, όποτε ενα απο τα ραντεβού θα μου κανει αυχενική!

Κορίτσια καμία άλλη που να νιώθει πόνους κάπως σαν να ειναι στα νεφρά;;;


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και χρόνια πολλά σε όλους, εορτάζοντες και μη! Πως περάσατε σήμερα; Εμείς Αθήνα, πήγαμε μια βολτίτσα στο Allu για να ξεσκάσουν τα μικρά και μετά στο σπίτι! Ευτυχώς έχει μπει μια ταξη μετά την μετακόμιση! Το μωράκι το είδαμε την Τρίτη, είχε μεγαλώσει από την προηγούμενη φορά. Τώρα θα το ξαναδούμε 1 Σεπτέμβρη στην αυχενική! Το ανακοινώσαμε και στα μικρά μας και μαλώνουν ποιος θα την "πατήσει" τελικά να πρέπει να μοιραστεί δωμάτιο και παιχνίδια!!! χα χα χα!!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και χρόνια πολλά σε όλους, εορτάζοντες και μη! Πως περάσατε σήμερα; Εμείς Αθήνα, πήγαμε μια βολτίτσα στο Allu για να ξεσκάσουν τα μικρά και μετά στο σπίτι! Ευτυχώς έχει μπει μια ταξη μετά την μετακόμιση! Το μωράκι το είδαμε την Τρίτη, είχε μεγαλώσει από την προηγούμενη φορά. Τώρα θα το ξαναδούμε 1 Σεπτέμβρη στην αυχενική! Το ανακοινώσαμε και στα μικρά μας και μαλώνουν ποιος θα την "πατήσει" τελικά να πρέπει να μοιραστεί δωμάτιο και παιχνίδια!!! χα χα χα!!!!!

Αχ μωρε γλυκουλια και να δεις που μολις γεννηθει το μικρακι θα ''μαλλωνουνε'' για το ποιος θα το πρωτοπαρει αγκαλιτσα και να σε βοηθησει με το μωρακι. Ειναι υπεροχα τα παιδια.

Εμενα ειναι το πρωτο μου και περιμενω πως και πως.

ωστοσο βρε κοριτσια, μη γελασετε. Με τον αντρα μου εχουμε ενα σκυλακι που το λατρευουμε και θα ορκιζομουν οτι κατι εχει καταλαβει, ολο χαδια απο μενα θελει και ολο βαζει το μουσουδακι του την κοιλιτσα μου.. Αχου μωρεεεεεεεε..:tongue:


ycX5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια και κοιλίτσες!!

Χρόνια πολλά για χθες και σε όσους γιόρταζαν να ζήσουν!!

Κουτσικακι τι ωραία!! Σίγουρα θα πρέπει να εχει κατι καταλάβει, αμα του μιλάς κιόλας θα το αγαπήσει το μωρό, και θα το προσέχει! Εγω τα φοβάμαι λίγο τα σκυλιά γιατι με εχει δαγκώσει ενα!

Φιλλιοπη Χαχαχα στο τέλος πλακα θα χει τα μεγάλα να μένουν στο ίδιο δωμάτιο και το μικρό να πάρει ενα δικό του :tongue: να την "πατήσουν" και οι δυο!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...