Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts

Κορίτσια μου τι κάνετε;  Εμείς μια χαρά η γαλανοματα μου καίει καρδιές χαχαχα τρώει πολλά φαγητά, μεγαλώνει κ μας παιδεύει!  Το παράπονο μου είναι που δεν της αρέσει η κούνια της κ δυστυχώς την παίρνουμε πολύ στο κρεβάτι τόσο πονοψυχοι που είμαστε!  καλά την έχει βρει,, αλοιμονο σε μας έτσι που την κακομαθαινουμε.. 

Τα κιλά τα έχασα κ εγώ με διαιτολόγο κ είμαι πολύ ικανοποιημενη από αυτό. Θηλαζουμε ακόμα αλλά με πολύ μικρότερη συχνότητα (σχεδόν πρωί βράδυ μόνο γιατί δουλεύω κιόλας).  Παίρνει κ λίγο ξένο αν χρειαστεί, χαλάρωσα κ εγώ γιατί πολύ με παίδεψε ο θηλασμός,το πάλεψα πάρα πολύ. 

Διάβασα σε άλλη ενότητα για τη summer love ότι ξαναεμεινε έγκυος κ πάνω που λέω να μπω να της ευχηθώ, διάβασα ότι ούτε αυτή τη φορά τα κατάφερε!  Δεν ξέρω αν διαβάζει εδώ αλλά σε κάθε περίπτωση της εύχομαι από καρδιάς να τα καταφέρει,  είναι τόσο άδικο που σε κάποιες οικογένειες ο Θεός τα φέρνει τόσο δύσκολα!  

Αυτά από μας, καλή σας συνέχεια!  


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια & τα παιδάκια τους (πλέον)!!! 

Αχχ πως πέρασε ο καιρός βρε κορίτσια τον επόμενο μήνα χρονίζουμε!!!

Εμείς είμαστε καλά ο μικρός Νικόλας (τον βαπτίζουμε στις 14/05) μεγαλώνει & ζωηρεύει!!!

Μπουσουλάει, στέκεται όρθιος μόνος του & κάνει βήματα με την βοήθειά μας! Έχει ξεκινήσει & τρώει από τα φαγητά μας & τρελαίνεται για το αυγό (σαν την κόρη μου)!! Χαζεύει & παίζει πολύ με την αδερφή του & τρελαίνεται για τα μαλλιά..χαιδεύει & τραβάει τα δικά του, τα δικά μου, της αδερφής του & του κάνουν εντύπωση τα μούσια στους άντρες!! Χαχαχαχα!!

Θα πάμε παιδίατρο την Τρίτη για επίσκεψη & εμβόλιο την 2η δόση του Bexsero, οπότε θα σας έχω & νέα για την ανάπτυξή του...πάντως από βάρος ενώ τρώει πολύ καλά έχουν πέσει οι ρυθμοί..τον υπολογίζω γύρω στα 10,5 με 11 κιλά. Από δόντια βγάλαμε τον προηγούμενο μήνα & τα 2 πάνω & πριν λίγες μέρες έσκασε η γωνίτσα από το 3ο επάνω δεξιά! Οπότε σύνολο 5 δόντια!!

Εσείς τι κάνετε? Τα νέα σας...?

 


l1ITp3.png

HDApp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...