Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μέλι μου σε ευχαριστώ για την πλήρη απάντηση! :) Πόσο έκανε στο Χωρέμειο η εξέταση, θυμάσαι; 350 με 400 ευρώ την πλήρη εξέταση που καλύπτει το 90% αν θυμάμαι καλά. Θα σου εξηγήσουν. Πάντως είναι ότι πιό έγκυρο σε αποτέλεσμα απο οποιοδήποτε ιδιωτικό να ξέρεις . το ψάξαμε πολύ και πήραμε πολλές γνώμες απο γιατρούς. Εξετάσεις αίματος, αντισωμάτων, ορμονών κτλ και κολπικό έκανα την 5η εβδομάδα, απλά δεν έχω κάνει ούρων και δεν ξέρω αν γενικά συνήθως τις επαναλαμβάνεις ή όχι. Βασικά ότι σου πει ο γιατρός σου. Άλλοι ζητάνε επανάληψη σε κάποιες κάθε μήνα, άλλοι κάθε δίμηνο... Γενικά συζήτα το μαζί του και αποφασίστε μαζί τι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα και τι προτείνει και εκείνος.

Επίσης διάβασα ότι είναι καλό να πάμε και στον οδοντίατρο μια βόλτα. ναι αλλά τρομάζω στην ιδέα!!!!!

Dentist-Joke-60597.gif

Τον γιατρό μου τον θεωρώ γενικά οκ αλλά επειδή έχω δει διάφορα από γιατρούς δεν εφησυχαζω.. Νομίζω καλά κάνεις!

Summer love είμαι 8 εβδ και 4 ημερών, παίζει να είμαστε ακριβώς το ίδιο; :) Γιατρό είχα χτες οπότε τώρα το επόμενο είναι η αυχενική στις 07/10. Επίσης καλά είσαι με 2 χάπια εγώ μου είπε να αρχίσω και σίδηρο, ασβέστιο, πήρα και το Matruelle,Τι είναι αυτό? γενικά κομπλε από χάπια :)

Γενικά ασβέστιο σίδηρο μαγνήσιο κλπ κλπ (μόνο τσιμεντοκονία δεν μας δίνουν:tongue:) γράφουν οι γιατροί ανάλογα με τις ανάγκες της κάθε μιας μας και εννοείτε αφού δείξουν οι εξετάσεις οτι είναι αναγκαία στον οργανισμό λόγω χαμηλών ''ποσοστών'' . Είμαι της άποψης να μην παίρνουμε από μόνες μας κάτι. και σίγουρα όπως λέει και η Ιoio να ρωτάμε αν μπορούμε να ενισχύουμε τον οργανισμό μας με διατροφή και όχι με χάπια.

gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ακριβως αλλα απο οτι βλεπω δεν βγαινει σωστη ηλικια ειμαι 8 και κατι

Οι οδηγίες που έγραψα είναι από υπολογιστή, όχι από τηλέφωνο. Αν έχεις υπολογιστή εύκαιρο προσπάθησε από εκεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το εφτιαξα απο τον υπολογιστη ομως

τι φταιει ομως με το iphone?

Απο iphone δεν έχω ιδέα! Αυτό που είδα ήταν ότι ο κώδικας ήταν λάθος και ετοιμαζόμουν να σου στείλω τον σωστό! Αλλά με πρόλαβες κοριτσάκι!

Το έφτιαξες!!!!

great-job-www.imagedunia.com4_.gif

Με γειά σου! Και καλό τερμάτισμα!


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...